USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10
Світ вражає: В центрі Луцька сповзає міст. ФОТО
Місток у центрі Луцька на вулиці Винниченка біля колишньої швейної фабрики повільно "сповзає" вниз. Ще рік-два тому міст був "гладенький".

Тепер - поступово руйнується. Пам"ятаю, що декілька місяців тому хтось з депутатів вже нової каденції подавав запит щодо мосту. Однак, судячи з того, що міст продовжує руйнуватися - реакції нуль.

Подейкують, що міст почав деформуватися після того, як біля фабрики приватна фірма почала будувати будинок.


Коментарів: 27
akimbo Показати IP 15 Червня 2011 14:39
Цей міст такий вже років з 10, а може і більше...
ОРДА Показати IP 15 Червня 2011 14:39
Тетянко, ти ще зовсім юна, або не місцева (до першого варіанту схиляюся більше), адже цей міст у такому стані років з десять!
Тетянка Показати IP 15 Червня 2011 14:46
нє нада ля-ля ))))) я живу біля цього мосту з 1989 року і мало не щодня тут ходжу. це по-перше. по-друге, навіть якщо ви - старші та "місцевіші" за мене - бачите таким цей міст вже 10 років - проблему це не вирішує, а навпаки, робить її ще більш виразнішою. Тому прошу дуже власне єхидство залишити собі, а мій пост підтримати :))
Андрій Лучик до Тетянка Показати IP 15 Червня 2011 14:51
Тетянко! Ти не розумієш! Якщо міст вже 10 років такий, то нехай ще 10 так стоїть! І взагалі, нема чого тим мостом ходити! :)
serafum до Тетянка Показати IP 15 Червня 2011 16:03
Я підтримую:)Молодець що про такі речі пишеш...
Братан Показати IP 15 Червня 2011 15:04
поки міст не завалиться ніхто його ремонтувати не буде!)
Знаючий Показати IP 15 Червня 2011 15:08
Шановна Тетянко! Не можу відбутися такими плоскими, як цегла, жартами, як Лучик, а хочу підтримати тебе по суті. Міст почав сповзати 4-5 років назад, коли в водоохоронній зоні розпочалось будівництво офісу приватної фірми "Локо" (нині покійний власник Ярослав Лобур). Будівництво довго заборонялось, а згодом усе вирішилось - очевидно, не без грошей. В його фундамент для надійності було покладено 150 м. куб. бетону, плюс вага самої споруди. Пливучі грунти берега Сапалаївки не витримують такої ваги і розпочалось сповзання моста. Оце і вся кваліфікована відповідь на причину проблеми.
МаксУТ до Знаючий Показати IP 15 Червня 2011 21:32
Я 30 лет живу в соседнем доме и мост всегда был таким. А всякие Знающие отдыхают от излишка разума. Вот чистить речушку как в советские времена нужно, эт факт.
Анатолій Котлюк Показати IP 15 Червня 2011 15:13
так він ще й 10 років протримається. а може й більше. краще б дороги до толку довели.
Роман Показати IP 15 Червня 2011 15:26
Якшо той міст завалиться, не буде проїзду по вул.Винниченка і буде повний капець, тому пост цей дуже навіть актуальний...
МиколайЧИК Показати IP 15 Червня 2011 16:21
Підтримую Тетянку.На волині завжди люди виділялись своєю небайдужістю і патріотичністю, проте дивлячись на коментарі вищенаписаних, складається враження що людям на все байдуже.На міст байдуже, на дітей, що тиняються по вулицях,на політику, на пенсії. зарплати, стипендії.Будемо як воли, чи що?Куди нас смикнуть туди і підемо....Це безглуздо.Мені 20 років, і я дуже люблю своє місто Луцьк, тому хочу сказати, що коли цей міст руйнується, потрібно звертати на це увагу як Тетянка.Руйнування мосту не тільки псує пейзаж нашого міста, але й є аварійно небезпечним місцем.Сотні людей проходять цим мостом, і хто знає під чиїми ногами він може завалитись, чи під дитячими, чи під ногами наших рідних....
Ходжу по мосту Показати IP 15 Червня 2011 17:16
Миколайчику. Схоже, що тобі років 12. Роздуми схожі на роздуми дорослого поросяти.
МиколайЧИК до Ходжу по мосту Показати IP 15 Червня 2011 17:35
Нехай так і буде, критика-це добре.
12 Показати IP 15 Червня 2011 17:39
.завалиться - відновлять.
yav Показати IP 15 Червня 2011 17:42
наші люди не байдужі, наші люди звикли жити за принципом "а я - проти".. от сказав хтось "погано, що міст валиться" і зразу реакція-заперечення: "валився собі - то хай валиться, не твої проблеми". не знають люди, що з життям своїм робити, от і зайняти таку позицію протесту.. глупо!
ЗНАЮ Показати IP 15 Червня 2011 20:51
щоб братися за цей міст треба зрізати декілька величезних тополь, бо так туди техніка не доїде, а щоб зрізати тополі необіхдно відключати чи переносити електричні мережі. так що думаю не так все там просто, і питання виділення коштів також немалу роль там відіграють!
Василько Показати IP 15 Червня 2011 23:55
То Тетянці у попередніх її новинах падає на голову штукатурка,то зараз міст сповзає.Хочеш бути "модною" дописувачкою????100 % підтримую Андрія Лучика - 10 років стоїть такий міст,ще нехай 10 років відслужить.А то ходить собі дівчина по проблемних місцях,так ще й в попередніх коментах погрожує.Я тобі ротика швидко закрию,хамка.
Тетянка до Василько Показати IP 16 Червня 2011 10:08
Вася, Вася, я, напевно, в проблемній країні живу, а не по проблемних місцях ходжу.
Андрій Лучик до Василько Показати IP 16 Червня 2011 12:11
Васильку, якщо ви не розумієте моєї іронії - це ваші проблеми. Я на 200% підтримую Таню. І питання не в ставленні до влади (вона завжди буде поганою). Питання в тому, щоб зробити наше місто кращим. Всім разом. Кожному. У своєму під"їзді. На своїй вулиці. У своїй голові.
Л А Д О М И Р Показати IP 16 Червня 2011 09:53
за союза такого не було
1 до Л А Д О М И Р Показати IP 16 Червня 2011 23:19
Ну ВоЛАДОМИР Ілліч Ленін за кожним містком стежив.
Василько Показати IP 16 Червня 2011 10:28
Тань,повір мені,якби на цьому сайті висвітлювати усі "проблемні" місця нашого славного міста,то "свої новини" на сайті ще більше процвітали б.Я сам маю декілька десятків фоток,які можна було б використати проти влади тут.Але цим проблему не зміниш.
Тетянка до Василько Показати IP 16 Червня 2011 11:57
Я, як працівник і користувач "ВН" і просто житель цього міста закликаю Тебе Вася і усіх інших Користувачів видання не бути байдужим до проблем міста і хоча в такий спосіб їх озвучувати. Не факт, що щось зміниться, але це свідчитиме про те, що людям не плювати.
Василько Показати IP 16 Червня 2011 12:31
Беру всі свої "погані" слова назад,сказані в твій бік,Тетянко,і з сьогоднішнього вечора починаю писати.
нацик Показати IP 16 Червня 2011 16:46
Міст хай падає, зате в нас буде гарний центр. Вже його риють по повній програмі.
Лучанин Показати IP 16 Червня 2011 21:36
Підтримую Тетянку! За місто треба боротися! Даєш гарний Луцьк!!!
Лучанин Показати IP 17 Червня 2011 00:19
На цьому мосту ще років з надцять назад, коли розширювали дорогу, там доклали бетонну плиту, але не на бетонні сваї, як потрібно, а просто на землю. От і сповзає постійно. Це робилось ще за Союзу. За України там тільки асфальт докладали. Зараз відремонтувати його заважають не тополі та мережі, а звичайна байдужість. Зі сторони дороги можна запросто під'їхати краном та підняти плиту, залити фундамент, та покласти її на місце. Це лише бажання, гроші та час. Так само земля сповзає на мосту по вул.Шопена, який по словах Романюка, ремонту не потребує. Тетянку в цьому обов'язково треба підтримати. А проблема лише в датах...