USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00
Світ вражає: Брестська фортеця - символ мужності справжніх патріотів!
Волинські комсомольці по запрошеню своїх білоруських колег відвідали місто Брест та поспілкувались з ветеранами Великої Вітчизняної Війни!!!



Брестська фортеця заснована ще в X ст. Героїчна оборона фортеці тривала з 22 червня до 20-х чисел липня 1941 р. В обороні брало участь близько 4 тисяч чоловік.

Серед захисників Брестської фортеці були представники більш ніж 30 націй та народностей. Малочисельний гарнізон фортеці вступив у нерівну боротьбу з переважаючими силами противника.

Бійці і командири перетворили маленький шматок землі в цитадель опору. Вони не тільки захищалися, а й контратакували нападника. Стійка, мужня боротьба радянських воїнів скувала великі сили ворога.

Це був легендарний подвиг синів народу, які палко любили свою Батьківщину і віддали за неї життя. Лише небагатьом учасникам оборони вдалося вирватися з ворожого кільця.

Сили ворога переважали сили оборонців майже в 10 разів. Втрати фашистів під Брестською фортецею становили 5 відсотків від загальних втрат на Східному фронті за перший тиждень бойових дій.

Не оборонні споруди фортеці протистояли загарбникам. Можна здолати найскладніші укріплення. Люди — ось заслін, який постав, щоб зупинити агресора.

Вони билися у фортеці в червні-липні 1941 року і вразили світ своєю мужністю та відвагою. Тут, у Брестській фортеці, на перших метрах радянської землі, гітлерівці отримали відсіч, відчули, що війна з Радянським Союзом не буде тріумфальним маршем.

Поруч з воїнами біля бійниць фортеці стають жінки, підлітки. Бої йдуть за кожен каземат, за кожну кімнату, за кожну сходинку. Не вистачає води, їжі, боєприпасів, медикаментів. Все частіше виникають рукопашні сутички.



Хочемо також відмітити дуже важливий факт, при спілкуванні з ветеранами ВВВ всі одностайні були у думці, що Велика Вітчизняна Війна була виграна дякучи всім народам СРСР та особливу заслугу батька народів Йосипа Віссарионовича Сталіна. Цей беззаперечний факт був підкріплений і світовими лідерами :

Отрывок из речи Черчилля, датируемый 21 декабря 1959 г. (в год 80-летия Сталина):[6]

«Большим счастьем было для России, что в годы тяжелейших испытаний страну возглавил гений и непоколебимый полководец Сталин. Он был самой выдающейся личностью, импонирующей нашему изменчивому и жестокому времени того периода, в котором проходила вся его жизнь.
Сталин был человеком необычайной энергии и несгибаемой силы воли, резким, жестоким, беспощадным в беседе, которому даже я, воспитанный здесь, в Британском парламенте, не мог ничего противопоставить. Сталин прежде всего обладал большим чувством юмора и сарказма и способностью точно воспринимать мысли. Эта сила была настолько велика в Сталине, что он казался неповторимым среди руководителей государств всех времен и народов.

Сталин произвел на нас величайшее впечатление. Он обладал глубокой, лишенной всякой паники, логически осмысленной мудростью. Он был непобедимым мастером находить в трудные моменты пути выхода из самого безвыходного положения. Кроме того, Сталин в самые критические моменты, а также в моменты торжества был одинаково сдержан и никогда не поддавался иллюзиям. Он был необычайно сложной личностью. Он создал и подчинил себе огромную империю. Это был человек, который своего врага уничтожал своим же врагом. Сталин был величайшим, не имеющим себе равного в мире, диктатором, который принял Россию с сохой и оставил ее с атомным вооружением. Что ж, история, народ таких людей не забывают».
Брав участь у цій поїздці і голова військово - патріотичного комітете Центрального Комітету ЛКСМ України Кононович Михайло, який підвів риску після поїздки, процитувавши Й.В. Сталіна, коментарі заіві:
"«После моей смерти... на мою могилу неблагодарные потомки навалят кучи мусора, но через много лет ветер истории их развеет».

Александр Кононович
Коментарів: 58
Tarantino Показати IP 15 Липня 2011 09:17
Цей Кононович - якийсь мазохіст. Постить сюди свої чудо-ролики і диво-тексти - певно йому приємно про себе всякі "приємні" речі читати потім в коментарях :)
Helge до Tarantino Показати IP 15 Липня 2011 12:22
"как говорит наш Шеф - Если человек идиот - значит это - надолго" (с) "Бриллиантовая рука"
Tarantino Показати IP 15 Липня 2011 09:19
А пісня у виконанні якогось Міхаїла Круга, перепрошую - це повний піз.....єц )))
Helge до Tarantino Показати IP 15 Липня 2011 12:30
не - это джигурда какой-то.....
ПРОХОЖИЙ до Helge Показати IP 15 Липня 2011 21:00
Нет , это не Джигурда .Это еще хуже. Песня написана под примитивную самограйку явно больными и дурными людьми - "поэтом" и "композитором" . Спел какой - то КУБАНСКИЙ КАЗАК - из тех , кто в автобусах "КУБАНЕЦ" в 80-е колесили по проселочным дорогам , наводя ужас на колхозников своим исполнительским мастерством. А вообще идиотские публикации комуняк или кононовичей или комсомольцев о людях , защищавших свою Родину под красными или сине- желтыми знаменами ,вызывают желание постебаться над авторами . А это нехорошо . Люди - то гибли по - настоящему - не зная даже , в какой войне - Отечественной , Гражданской или 2 Мировой . Или в трех одновременно. Но песня про Сталина в исполнении Кононовичей - это же День открытых дверей в дурдоме . Петросян со своими дроботенками нервно курит.
хорвaт Показати IP 15 Липня 2011 09:21
Мaрaзм крeпчaeт.Кононович сeбe ввaжae Стaліном?
Helge до хорвaт Показати IP 15 Липня 2011 12:24
а может кто в курсе - кто местным "кононовичам" бабло дает на эти поездки и махания флагами? хотелось бы знать этих мацковских мастеров определенного жанра )))
хорвaт до Helge Показати IP 15 Липня 2011 13:37
Helge товарищи комсомолци сами неплохо зарабатывают выставляя на панель Селедцова.
Любомльчанин Показати IP 15 Липня 2011 09:35
Комуніст з нацистами в1939 році розвязали саму криваву війну в історії людства, вякій загинуло більш як 50 мільйонів людей, а зараз, їхні послідовники, убогі комсомольці, роблять з цього піар... Ганьба!... Мали б совість...
Helge до Любомльчанин Показати IP 15 Липня 2011 12:29
Объективно, история первой половины 20 века сложнее чем нам кажется - за столько лет мы так и не узнали о роли НАСТОЯЩИХ поджигателей 2 Мировой войны - издыхающей колониальной Британии и международных банкирах с определенными хвамилиями - не зря они до сих пор секретят архивы тех времен. а взывать к совести "кононовичей", это все-равно, что просить подудеть розового слоника в саду за Домом Пионеров в Луцке)))
Объективный до Helge Показати IP 15 Липня 2011 22:53
У тебя много пафоса, а смысла НОЛЬ!!!! Ты просто стерильный...
Helge до Объективный Показати IP 15 Липня 2011 23:20
сравнивать ПАФОС и СМЫСЛ, делая вывод о стерильности - это все-равно, что сравнивать белое с горячим. возьми фотографию лёвы троцкого, смажь руки вазелинум и понастальгируй - возможно ещё какие мысли вумные придут...
Объективный до Helge Показати IP 15 Липня 2011 23:33
У тебя вся никчёмная жизнь в разряде "типа". "типа" - вумный "типа" - хитрый "типа" - проницательный "типа" - человек А по праде просто ОНО!!! Просто маленький и вечно воняющий клоп, который тольго гадит, сам неудачник по жизни. Вот он душится от зависти. Иди работать даун. Твоё место у параши!
Helge до Объективный Показати IP 16 Липня 2011 10:46
мое место там, откуда наблюдают за похожими на тебя деятелями))
антидаун до Helge Показати IP 16 Липня 2011 00:07
Ты просто завистник и неудачник! Ты никто! Вот и воняешь!
Dan Показати IP 15 Липня 2011 09:52
Запомните: обороны крепости не было- Брест был СДАН немцам 22 июня 1941 года. То что там оставались отдельные очаги сопративления уже никой роли не играли. К вечеру 22 июня немцы взяли КОБРИН, где находился штаб армии которая должна оборонять Брест. Крепостей таких не было которых бы вермахт не взял да и стратегия не включала в себя оборону крепостей. Ну можно назвать Питер крепостью, окружен был но не взят. Есть один пример про 1 мировую - оборона крепости Осовец, кажеться ,может и ошибаюсь в названии ,но ее действительно немцы не взяли: вот это был героизм,устояли даже под газовыми атаками.
Helge до Dan Показати IP 15 Липня 2011 12:15
ты, кононовический последыш, тут свои камсамольские провокации закидывать заканчивай - иди у путена в народном фронте тренируйся
Dan до Helge Показати IP 15 Липня 2011 12:29
Научись читать и анализировать. Я как раз и не поддерживаю Кононовича, потому что он пишет про героическую оборону, которой на самом деле не было. Было несколько груп людей сидящих в крепости, которая и не нужна была немцам.
Helge до Dan Показати IP 15 Липня 2011 23:22
это и есть - ГЕРОИЗМ, даже если о нем говорит такое чмо как кононович...
Віктор Показати IP 15 Липня 2011 10:45
Щось виборами завоняло
Сергій Показати IP 15 Липня 2011 11:09
Я б побачив якби всю родину Кононовича вивезли до Сибіру в табори на 10 років тюрми І розстріляли біля Луцької тюрми лиш за те, що вдома були книжки Франка, Шевченка... і як би він тоді хвалив сталіна Бажаю щоб ця смертельна недуга під назвою комунізм ваш покинула
Helge до Сергій Показати IP 15 Липня 2011 12:18
такие "кононовичи" сначала стучали на соседей, потом расстреливали безоружных заключенных, а затем. когда не оставалось настоящих героев-фронтовиков, способных плюнуть им в морду, цепляли свои медальки и шли вешать лапшу на уши школьникам-пионерам....
андрей Показати IP 15 Липня 2011 11:35
Кононович - Forever
андрей Показати IP 15 Липня 2011 11:36
сергею, комунізм ето не Сталин
Дільничний Показати IP 15 Липня 2011 11:47
Досить займатись передвиборним триндіжом. Ідіть працюйте
Опозиція Показати IP 15 Липня 2011 13:48
Передайте Кононовичу вітання від Олега Нордического. )) Може це його трохи заспокоїть
VSC Показати IP 15 Липня 2011 14:31
Не гоните сильно на парня. Нашу жизнь скрашивают именно вот такие идиоты. Он выпендрился, а нам смешно. Саня (Кононович) - продолжай, не останавливайся.
Комунист. Показати IP 15 Липня 2011 14:48
Регионы засудят Юльку,а мы покончим с Януковичем и с партией рЫгионов.
тук тук Показати IP 15 Липня 2011 15:13
чим більше комсомол рулює тим скорше зникне комунізм
Сергей Денисов Показати IP 15 Липня 2011 15:38
Ребята, Миша, молодцы - так и держать!
денис Показати IP 15 Липня 2011 15:50
Жаль мне вас, бандеровских утырков, вам даже вспоминать о своих УПАшных предках сдыдно,бо куда не глянь, то мирных жителей убивали, то в спины советским воинам стреляли, так что молча завидуйтен нынешним комсомольцам и коммунистам.
Роман до денис Показати IP 15 Липня 2011 17:42
Ти не правий, мені не соромно згадати своїх родичів, які були в УПА. Соромно за тих, чиї родичі бути в НКВД. А ти, я так розумію, один з таких нащадків тих чмошників.
анонімус Показати IP 15 Липня 2011 17:04
сталин бич божий и божья благодать....АААААААААА)))))))))))
Вася Показати IP 15 Липня 2011 18:16
Вот Кононович дает жизни. Снайпер раз. Это фигня что винтарь "Вепрь", зато с сошками. Вот только интересно служил наш дарагой таварисч. Поддерживаю конечно поездку в Брест. Нас школой давно тоже возили. Только вот вопрос к таварисчу Коновичу, а скажи малыш, чего ж ты гимнастерочку не одел как твои соратники. ..? А напялил фуражечку с синим околышем которую носили работники НКВД если я не ошибаюсь.. Ты на случай войны в заградотряд собрался ??
Prosto Показати IP 15 Липня 2011 18:36
Редактори досить дозволяти піаритись комунякам. Ще так трішки і гітлерюгенд про свої сходки буде постити. Як що ж це комерція, то так і напишіть: НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ!
кононович. Показати IP 15 Липня 2011 19:03
Сталин за курицу и кобзаря четвертак не давал и за "несе Галя воду" не стрелял.Стреляли и сажали за дело и предательство Родины во всех проявлениях как на войне так и в мирное время.Моя бабушка с полесского Белорусского села 1917г.р. и досих пор жива,не была коммунисткой и активисткой,а была труженицой и честным человеком и при Сталине и при Лукашенко.Были бы Бандерлохи такими же патриотами и не вредили Родине,ни кто бы их не трогал!!!!!
Вася до кононович. Показати IP 15 Липня 2011 19:10
Может ты бы к Батьке рвонул, на историческую родину. Хотя ... Там бы стрельнул по фотках, то лет пять поднимал бы родной колхоз...
Віктор до кононович. Показати IP 16 Липня 2011 21:13
І мого діда на сибір відправили "за предательсво родіни", яке було у тому, що дід мав 5 десятин землі. І дарма що був найбіднішим у селі - зато вчепили лейбу "куркуль" і повезли. Справедливо, чи не так?
Бацька Показати IP 15 Липня 2011 21:31
Кононович за Партию Регионов!!!
МДА Показати IP 16 Липня 2011 00:55
Блогери, Це все нете. Тут не прославляння сталіна. Тут "хлопчики- лошадовшчики" повинні дати відповід на питання:"Чому така зневага до евреїв?". Гітлерюген тако ж з цього починав. Да і форма була коричнева. По друге у народі є таке повірря: не цілитися у людей зброею, навіть як що вона не заряджена. А тут прямо на глядача напрвалено автомат. Звичайний фашизм у радянській формі.
Бандерлогам Показати IP 16 Липня 2011 11:51
Бандерлоги вас америка ставит наколени, а ви все воюете сами с собой, и комунисти здесь непричем
Не комсомолець, не комуніст. Показати IP 16 Липня 2011 12:40
Я знать не знаю Кононовичів і тих "патріотів", які тут лаються, як собаки. 50 років тому я побував в Брестській фортеці - мені було 9 років. Ще все лежало в руїнах і враження, як мужньо люди захищали Батьківщину, не залишає мене все життя. В солдатському клубі (колишня церква), кровю на штукатурці було написано: "Я умираю, но не сдаюсь. Прощай, Родина!". Люди захищали Батьківщину і, очевидно, ніхто там нікого не ділив на комуністів і безпартійних, на християн і протестантів, на руських і українців, чи білорусів, чи юдеїв. Цікаво, як би зараз захищали Україну ті, хто "відкосився" за 300 "зелених" від армії і з таким же успіхом "відкосив" або відкосить своїх вилупків. Чи не загнали б нас румуни за день війни десь під Прибалтику чи до Хутора Михайлівського?
Mirna Показати IP 16 Липня 2011 13:47
конченовіч
Кононович. Показати IP 16 Липня 2011 20:59
Бандерлохи пеной исходят!Научитесь принимать другие мнения!
Вася до Кононович. Показати IP 16 Липня 2011 23:11
Ты наглый как колымский п..с. В первую очередь ты научись принимать чужое мнение. Хотя. Это у тебя и есть чисто коммунистическое восприятие. Я могу понять "Не комсомолець , не комунист", всех нас возили в Бресткую крепость, да было интересно, да было познавательно, никто не спорит. Но насаждать свое мировоззрение как это делает Кононович никому не велено. Вы спросите у него служил ли он в армии, даже в украинской , которую и армией назвать тяжело. И задайте ему вопрос за сколько денег он откосил. Ну конечно может быть он коммисован, статья такая была когда-то 7б. Так вот, поведение Кононовича как раз вкладываеться в понятие этой статьи, так что народ не обижайтесь на блаженного........
хорвaт Показати IP 16 Липня 2011 23:37
конченовіч ты гдe видeш пeну?С тeбя просто стeбaютсa.Говорят что ты ЛОХ ?Ето прaвдa?
хорату - дегенерату Показати IP 17 Липня 2011 10:20
И "мирна" и "хорват" - это две одноклеточные инфузории-туфельки. Не в сосотоянии воспринимать, только срать и вонять.
хорвaт Показати IP 17 Липня 2011 12:06
А Клaпонович пeнитсa пeнитсa пeнитсa любов к Стaлину нe фигa нe цeнитсa.
хорату - дегенерату Показати IP 17 Липня 2011 12:24
Тупорылая овца, нучись говорить, о том, что люди ещё и думают, относительно тебя и речи быть не может!
хорвaт до хорату - дегенерату Показати IP 18 Липня 2011 11:58
Кaкой то нeaдeквaтный комунист.Вaс бaтюшкa нaдо стeрилизировaть!А то нeсeтe ртом зaрaзу
Гість Показати IP 17 Липня 2011 18:07
Кононовичу відоме рішення XX з*їзду КПСС? Когнітивний диссонанс в чувака...
ЯЯЯ Показати IP 17 Липня 2011 18:51
Поищите ВКонтакте эту страницу: ОЛЕГГГ НОРДИЧЕСКИЙ. Поймете, что из себя представляет Кононович.
андрей Показати IP 17 Липня 2011 20:06
Все кто не за Сталина - лохи
длш. Показати IP 17 Липня 2011 20:15
Вася-это диагноз.
ЯЯЯ - головка от ВЕЛОСИПЕДА Показати IP 18 Липня 2011 13:46
В першу чергу ти моральний урод, бо нормальна людина там не лазить! І в загалі це твоя сторінка.
ЯЯЯ до ЯЯЯ - головка от ВЕЛОСИПЕДА Показати IP 19 Липня 2011 09:52
Саше виднее, чья это страница.
Я и всем ему подобным бандердаунам. Показати IP 18 Липня 2011 21:31
психуй не психуй,а Сталин герой!
Просто волинянин Показати IP 24 Липня 2011 14:47
Ніколи Волинь не буде червоною! Ніколи білоруський комсомолець не буде совістю Волині!