USD 40.00 40.35
  • USD 40.00 40.35
  • EUR 40.10 40.45
  • PLN 10.00 10.25
Світ вражає: Стартує громадська акція із вшанування пам'яті жертв Голодомору
Ще не так давно про Голодомор в Україні не можна було згадувати.

Запитай своїх батьків, що чули вони про страшний голод 1932-1933 в часи своєї юності?

Дізнайся у батьків своїх батьків, чи могли вони відкрито пом'янути невинних жертв? Чи могли вони не боячись запалити свічку в пам'ять про загиблих?

Нам забороняли пам'ятати. Бо, пам'ятаючи, ми починаємо ставити запитання та шукати відповідь, а знайдена відповідь - вимагає дії.

Попри усі небезпеки, утиски та ризики, ми зберігали пам'ять: спочатку потайки, пошепки, але чимраз голосніше і відважніше.
Завдяки цьому сьогодні пам'ятати простіше. І діяти - також.

Якщо тобі байдуже, якщо ти полінуєшся прийти і запалити свічку пам'яті чи хоча б поставити її на своєму вікні - це буде мовчазна згода з тими, хто спочатку організував геноцид, а потім робив усе можливе, щоб витерти його з пам'яті, і тим самим - витерти з історії цілий народ.
Тоді нас міг врятувати хліб. Тепер нас врятує пам'ять.
Пам'ятай. Прийди. Постав свічку.
26 листопада 2011 р. о 15.00 Театральний майдан м.Луцька збір громадськості та початок скорботної ходи до Замкової площі для поминальних заходів на території Замкової площі
.

Прохання до учасників ходи при можливості взяти з собою свічечку.



ВОЛИНСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ КОМІТЕТ ІЗ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ-ГЕНОЦИДУ 1932—1933 РОКІВ В УКРАЇНІ
Коментарів: 11
Нестеровський Олександр Михайлович Показати IP 23 Листопада 2011 20:40
А чому це громадський комітет тут перебирає на себе ці заходи. Здається вчора на іншому сайті ця ж хода анонсувалась "за ініціативою Луцької міської ради". громадськість наша знову б"є по хвостах, а потім кричатиме, що влада нічого не робить...
Анатолій Котлюк Показати IP 23 Листопада 2011 21:15
КОмітет інформує про такий захід і долучається. Ніде не написано шо оргкомітет - організатор заходу.
) Показати IP 23 Листопада 2011 21:49
опять пляски на трупах? ну-ну
) Показати IP 23 Листопада 2011 21:53
більше всего пащеку роззявляют на тих територіях, де голоду не було. А був він на сході України, у тому ж Донбасі, - тих, кого ви, западенська н...ч, ненавидите зі всією своєю бандерівсько-есесівською люттю.
зaгрeб до ) Показати IP 24 Листопада 2011 20:01
Мирык сдерживай быдло кпу-шное.
Ткачук Захар Показати IP 23 Листопада 2011 22:20
Яка різниця, головне участь якнайбільшої кількості людей в заходах. Хоч тут давайте не будемо ковдру перетягувати.
знаючий. Показати IP 24 Листопада 2011 09:38
В грудні буде вшанування жертв НЕзалежномору жертвам семи мільонів вбитих.
Віктор Вікторович Показати IP 24 Листопада 2011 13:22
Звертаюся до АДМІНА... Можливо, у нас (маю на увазі українців) не зовсім адекватне сприйняття СВОБОДИ СЛОВА... Можливо не варто висвітлювати коментарі ")" у яких йдеться "голод був у тому ж Донбасі, - тих, кого ви, западенська н...ч, ненавидите зі всією своєю бандерівсько-есесівською люттю..." чи "опять пляски на трупах? ну-ну"... Це не додає рейтингу сайту і не хотілося б спекулювати якимись термінами і вступати у дискусії із такими людьми, коли йдеться про ГОЛОДОМОР... Давайте шанувати пам'ять людей і не спекулювати, не влаштовувати політиканство на цій темі...
кпу. Показати IP 24 Листопада 2011 15:01
ГОЛОД-это величайшая трагедия Укринского народа, ровно как и Русского и народов северного Казахстана, где в соотношении жертв на одного украинца погибло трое русских и казахов!
Хатуль Мадан до кпу. Показати IP 24 Листопада 2011 18:38
Коммуняки — люди, считающие себя последователями коммунистических идей. В основном, имеют об этих идеях весьма туманное и искажённое представление, ограничивающееся любовью к советскому прошлому. Меж собой коммуняки делятся на три категории: Реальные коммуняки, которые прочитали Маркса, Энгельса, Ленина и пр. Ностальгирующие по совку (в основном пенсионеры). Пионеры, люто фапающие на фотки Че Гевары, Сталина, Мао и прочих, при этом не прочитавшие ни одной работы перечисленных, но проникнутые духом революции личности. кпу, ты у нас тут хто?
Хатуль Мадан Показати IP 24 Листопада 2011 18:43
Голодомор - злочин, який не можна ні забути, ні пробачити. Вічна пам'ять жертвам комуністичного терору, вічне прокляття катам українського народу!