USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.85
Світ вражає: У Луцьку презентують платформу ЧЕСНО
Запрошуємо вас долучитися до створення регіональної платформи
громадського руху ЧЕСНО у Луцьку та виробити спільний план дій з громадського аудиту депутатів та кандидатів по всій Україні.


Ми, команда громадського руху ЧЕСНО, вирушили у всеукраїнський тур, що розпочався 26 січня з Полтави. Наша мета - об’єднати мешканців усіх регіонів України задля очищення майбутнього парламенту від недостойних кандидатів.

Ми прагнемо нової якості української політики. Ми хочемо, аби вибори і політики в Україні були чесними. Якщо Ви так само прагнете свідомого вибору і готові діяти, чекаємо на мозковому штурмі ЧЕСНО!

Мозковий штурм – публічний захід, куди запрошено громадських активістів, місцеві громадські організації, журналістів та представників бізнесу.

Що відбудеться?
Спочатку ми презентуємо громадські критерії та детально розповімо про те, яким чином перевіряти депутатів та кандидатів.
Потім ми спільно випрацюємо план дій у Луцьку на наступний рік та презентуємо спільні наробки журналістам.

Чому це цікаво?
• Учасники координаційної ради ЧЕСНО презентують детальну методологію дослідження, за якою вже сьогодні можна розпочати аналіз діючих депутатів.
• Учасники мозкового штурму візьмуть безпосередню участь у створенні дієвої горизонтальної платформи місцевих активних громадян, які контролюватимуть та впливатимуть на дії влади у майбутньому.
• Учасники мозкового штурму стануть героями фото-проекту «Чому я тут?» поряд із відомими українськими журналістами, громадськими діячами та лідерами думок.

Спікери та модератори зустрічі - учасники центральної координаційної ради громадського руху ЧЕСНО:
• Світлана Заліщук, «Центр UA»
• Сергій Неділько, ГО «Українська справа»
• Олексій Кляшторний, Незалежна профспілка «Народна солідарність»
Контактна особа: Інна Борзило, [email protected]

ПРОГРАМА:
12:00 - 12:15 Знайомство учасників за кавою
12:15 - 12:45 Презентація руху та громадських «критеріїв доброчесності»
12:45 - 13:30 Презентація методології громадського аудиту, обговорення
13:30 - 14:30 Початок мозкового штурму (робота в групах)
14:30 - 15:15 Презентація результатів роботи груп, підбиття підсумків
15:15 - 15:30 Перерва, перехід до прес-центру
15:30 Початок презентації для журналістів
Коментарів: 33
AntiUkr Показати IP 28 Лютого 2012 17:32
Ага,щас... Поддерживать балаболок...
Фанат до AntiUkr Показати IP 28 Лютого 2012 17:43
З таким логіном як в тебе взагалі не варто дозволяти публікувати навіть балабольські коментарі
анонімус до Фанат Показати IP 28 Лютого 2012 17:54
посидіти-потриндіти а діло коли?
AntiUkr до Фанат Показати IP 28 Лютого 2012 18:17
Законопослушность на уровне сексота КГБ
AntiUkr до Фанат Показати IP 28 Лютого 2012 23:26
Прочитай может поймеш http://twitter.com/#!/antiukr
Марія Доманська до AntiUkr Показати IP 29 Лютого 2012 14:35
Ой-йой. Тепер все ясно. З Вашого мікро-блогу у Twitter достатньо зрозуміти. Ви, напевно, за політичними поглядами ще й комуніст. Тепер ясно, чого ви так конфліктуєте. Шкода Вас.
Фанат до AntiUkr Показати IP 29 Лютого 2012 20:47
В Україні заборонена діяльність на розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Твій нік саме такий. Російському шовіністу (хтозна навіть чи росіянину за національністю) нема чого казати про якусь там шкоду націоналізму, оскільки ти сам сповідуєш вироджене його поняття.
Бомба до Фанат Показати IP 29 Лютого 2012 10:53
Підтримую Фаната. А вам Волинськім новинам дійсно потрібно видаляти такі логіни,як АntiUkr. Він тут гадить все українське і вам по.
AntiUkr Показати IP 28 Лютого 2012 18:13
Это общественная позиция. Чем она хуже чем твоя? Тебя защищает весь репрессивный аппарат гос-ва, я его отрицаю. У нас ведь дерьмократическое йобчество.
Марія Доманська до AntiUkr Показати IP 29 Лютого 2012 14:40
Якщо Ви так не любите Україну, то їдьте звідси, хто Вас тримає? Росія недалеко. Там Путін Вас жде. Кордони відкриті. А якщо не можете, то поважайте правила і закони цієї держави, і людей, що тут живуть. Бо якщо не поважаєте своїх співвітчизників, значить і себе не поважаєте, що вказує на Ваш невисокий моральний рівень.
Семен Показати IP 28 Лютого 2012 19:32
12:00 - 12:15 Знайомство учасників за кавою А если я кофе не употребляю?
Марія Доманська Показати IP 28 Лютого 2012 20:02
Пане, AntiUkr, я бачу Ви слідкуєте за моїми постами і на "ВолиньPosti" і на "Волинських новинах". Помітила, що я Вам дуже "подобаюсь". То, може, для повної відвертості скажете, хто Ви і будете критикувати мої дописи відкрито? Мені потрібно знати таких людей в обличчя, адже як я можу апелювати тоді до невідомо кого?
AntiUkr Показати IP 28 Лютого 2012 20:31
Для "Марія Доманська". Относительно фразы: "Ви слідкуєте за моїми постами" Реплика - у вас мания величия-следить именно за МД. Моя спец -анализ информационных потоков. Я работаю в отд. маркетинга (назовем так) одной инвест компании в Днепропетровске. У нас появился интерес к некоторым пром предприятиям Волыни. У вас я бываю 3-5 раз в году. Поскольку это связано с коммерческой информацией раскрывать инкогнито я не могу. Посты в Волынском секторе интернет пространства служат определенным целям. Уже удалось найти надежных помошников (это не дорого) в Луцке.Собран неплохой материал по националистическим настроениям западной Украины. Именно это позволило нам "провалить" тендера в которых принимало участие Луцкое предприятие. Естественно я не владею информацией о всех направлениях работы. Да это и не нужно.
зaгрeб до AntiUkr Показати IP 29 Лютого 2012 09:12
Дa лaдно.И гдe ж вы провaлили тeндeрa?И кaкоe луцкоe прeдприятиe? И eщe .Причeм националистическиe нaстроeния к тeндeру?
Марія Доманська Показати IP 29 Лютого 2012 00:59
Пане AntiUkr, але звідки такий скептицизм? У моєму тексті краплини змісту націоналізму немає. Якщо критикуєте, то критикуйте, а не обзивайте людей "балаболами". Критика має бути хоча б аргументована. Поясніть О_О
AntiUkr Показати IP 29 Лютого 2012 09:07
Очень просто. Общорг -бездельники, болтуны, и халявщики. Единственная цель сбить бабки (грант) и красиво отчитатся, максимально надурив донора. Это категория людей которая "за полтинник в церкви п...нет" Для моей работы они иногда полезны. По мелочевки они могут быть информаторами. Вы не подходите-интеллект не тот. Достаточно прочитать хотя бы один из ваших постов.
Марія Доманська до AntiUkr Показати IP 29 Лютого 2012 14:33
"Цікавий" у вас підхід до оцінки мого інтелекту. Якби б всі так оцінювали... З легкістю можна сказати, що у вас логіка така:"Я розумний, ти - дурак". Також, чується у вашому тексті надмірна упередженість до людей, що живуть на Західній Україні. А дарма Ви так.
Укрофіл до AntiUkr Показати IP 29 Лютого 2012 15:06
Хоч в одному він правий
зaгрeб Показати IP 29 Лютого 2012 09:39
И всe жe.Кaк имeнно провaлили тeндeр?Вышe нaвeдeнноe eто нe повод провaлить тeндeр.
AntiUkr Показати IP 29 Лютого 2012 09:40
Для"Загреба". Лето 2010. Июнь. В Крыму презентация Луцкого троллейбуса. Во время прессконференции у Джарты спросили: "Какая политическая состовляющая в цене? Поскольку известно, что г-н Гунчик депутат-нашист в обл совете. И почему крымские налогоплательщики должны финансировать националистические организации на зап Украине?" В прессе был скандал. Подключились местные депутаты. Через суд были пересмотрены результаты тендера. Луцку оставили 30% заказа, 70% получило наше предприятие. На конкурсы в еще двух регионах Вас даже не допустили. Я ничего суперсекретного на рассказываю. Все это было в региональных СМИ. Естественно на Волыни об этом предпочитают помалкивать. Мониторинг регионального инфопространства дает иногда достаточно неожиданные результаты. Надо уметь этим пользоваться.
AntiUkr Показати IP 29 Лютого 2012 09:43
Я сказал уже достаточно. Если не поняли-это ваши проблеммы. Извините, занят- есть другие темы. Луцк в общих чертах отработан.
зaгрeб Показати IP 29 Лютого 2012 10:07
А в чeм имeнно вaшa зaслугa.Ну подкупили стaйку дeпов с Родины?
Наш Показати IP 29 Лютого 2012 17:45
AntiUkr - цікавий чувак. Виступає р'яно за все російське і за расєю-матушку, а сам то живе в Україні, працює тут, тіпа використовує людей. Його, так само, як і всіх кацапів вже 350 років Україна годує, наволоч таку. Ще надумав вважати себе розумнішим від інших, чимось кращим, представником нації над людей. Були вже такі, знищили їх союзники в 1945-му. Будь акуратним, чоловіче, бо вичислять - пришибуть гада такого.
AntiUkr Показати IP 1 Березня 2012 08:44
О, пурга! Причем тут Россия? У НАШиста уже националистические глюки. Я про восточного соседа и не упоминал. А вот кто кого кормит -это вопросик. По инфо "ВН". волыняки не могут заплатить зарплату своим учителям и врачам "Мова йде про 29,5 і 19,5 мільйона гривень яких не вистачає на зарплати освітянам і медикам відповідно." http://www.volynnews.com/news/city/poprosyly_hroshey_na_zarplaty_likaryam_i_vchytelyam/ Опять из госбюджета кляньчить будут. А может поработаете, безделдники. Наполнение госбюджета идет за счет рнгионов доноров-восто, юг Украины. Запад, в т.ч. Волынь-депрессивные регионы, дотационные. И этот НАШист жрет за мои гроши-и еще выступает, дармоед. Супер!!!
AntiUkr Показати IP 1 Березня 2012 09:31
А как же ваш Бандера, ОУН(Б), ОУН(М), УПА, "НАхтигаль", СС "Галичина" в контексти международного законодательства? ПО понятным причинам определеные нормативные документы в Украине не афишируются. А зря... Украина постепенно оказывается в политизоляции. Национализм -тупиковая ветвь развития общества. Польшу еще 2-3 года назад называли "адвокатом Украины в евросоюзе". А сейчас? Про "Эврорегион Буг" забыли. О некоторых резолюциях, которые Украина нарушает с завидным упорством достойным лучшего применения: 5 лютого 2010 року Європейський парламент прийняв резолюцію по Україні в якій заявив, що Європейський Союз "глибоко шкодує щодо рішення колишнього президента України Віктора Ющенка посмертно нагородити Степана Бандеру, лідера Організації українських націоналістів (ОУН), яка співпрацювала з нацистською Німеччиною, званням "Національного Героя України"; сподівається у зв'язку з цим, що нове українське керівництво перегляне такі рішення і зберігатиме відданість європейським цінностям". Крім того, Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй щороку з 2008 по 2011 роки приймає резолюцію "Про недопустимість певних видів практик, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості". За резолюцію, що спрямована на боротьбу проти героїзації нацизму, проголосували 118 країн світу. В резолюції ООН будь яка героїзація членів усіх організацій (в тому числі і ОУН -УПА), які воювали проти країн антигітлерівської коаліції (і проти СРСР) вважається неприпустимою, і такою що не відповідає статусу члена ООН.
Наш Показати IP 1 Березня 2012 10:14
А как же ваш Бандера, ОУН(Б), ОУН(М), УПА, "НАхтигаль", СС "Галичина" в контексти международного законодательства? - Мюнхенським процесом визнані воюючою стороною і не підпадають під відповідальність за злочини СС і нацистів. Читай міжнародні документи, а не придумуй з балди. Про расєю - з твого галімого блога на твітері. За такі висловлювання загримиш в тюрягу. Все, перестаємо кормити цього кацапського троля!
Александр Показати IP 1 Березня 2012 11:03
Почему нет в "дискуссии" Хатуль Мадана?:))
AntiUkr до Александр Показати IP 1 Березня 2012 16:20
А ты не подумал, что мы может быть, близнецы -братья
AntiUkr Показати IP 1 Березня 2012 15:21
Нашисту. С чего ты решил,что это мой блог? Я сказал только6 "Почитайте" А ссылку на него рекламировал ваш Волынский сайт. AntiUkr-античная Украина. у меня мама гречанка. Но это все болтология на уровне Доманской. По экономической составляющей поста реплики есть?
Петро Верзун Показати IP 1 Березня 2012 16:03
До античного напівгрека:І де береться така агресія?Марія Доманська на Вас вже ніколи не зверне увагу,як не старайтесь.А я Вам раджу почитата якусь казку-подобрішаєте...
AntiUkr Показати IP 1 Березня 2012 16:19
"Марія Доманська на Вас вже ніколи не зверне увагу" Кошмар!!! Я "пробил" по базе ее фото... А интеллект-почитал посты...
Петро Верзун Показати IP 2 Березня 2012 10:56
Я радив казку читати. а не фото шукати...
AntiUkr Показати IP 2 Березня 2012 11:52
Для Петро Верзун. Не всем дано понять, возможно... полет возвышенных идей. И мне тоскливо и тревожно, среди вменяемых людей. Совсем другое дело - психи, порй буйны, порой тихи, с каким они восторгом тихим, бормочут вслух мои стихи.