USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: Комуністи на Волині поділили "мажоритарку"
26 травня в Луцьку відбувся позачерговий пленум Волинського обласного комітету Комуністичної партії України.

У роботі пленуму взяв участь перший заступник голови Верховної Ради України, член Президії ЦК КПУ Адам Мартинюк, який виступив перед присутніми, відмітивши позитив у роботі волинських комуністів, відповів на наболілі запитання членів обкому і вручив трьом із них нагороди Центрального комітету Партії.

На пленумі було прийнято рішення рекомендувати позачерговому 45-му З’їзду Комуністичної партії України, який відбудеться 30 липня нинішнього року, висунути кандидатами в народні депутати України в загальнодержавному багатомандатному виборчому округу першого секретаря Волинського обкому КПУ, депутата Волинської обласної ради Бущика Петра Григоровича, завідувача відділу агітації і пропаганди обкому Партії, першого секретаря Луцького міськкому ЛКСМУ Кононовича Михайла Адамовича і першого секретаря Камінь-Каширського райкому Партії Дмитрука Юрія Олександровича.

Вирішено також запропонувати 45-му З’їзду КПУ висунути кандидатами в народні депутати України в одномандатних виборчих округах, що на території Волинської області:

в 19-му виборчому округу (центр: м. Володимир-Волинський) – першого секретаря Володимир-Волинського міськкому КПУ Сав’юк Ганну Павлівну,
в 20-му в/о (центр: м. Горохів) – другого секретаря Турійського райкому КПУ Маткобожика Анатолія Андрійовича,
в 21-му в/о (центр: м. Ковель) – першого секретаря Волинського обкому ЛКСМУ, голову Антифашистського комітету Волині Кононовича Олександра Адамовича,
в 22-му в/о (центр: м. Луцьк) – першого секретаря Луцького міськкому КПУ Пащука Віктора Михайловича,
в 23-му в/о (центр: смт. Маневичі) – першого заступника голови Верховної Ради України, члена Президії ЦК КПУ Мартинюка Адама Івановича.
Окрім того, пленум обрав делегатів позачергового 45-го З’їзду Компартії України від Волинської області і розглянув питання про роботу КПУ в молодіжному середовищі. За результатами роботи прийнято відповідну постанову.
Прес-служба Волинського ОК ЛКСМУ
Коментарів: 51
зaгрeб Показати IP 27 Травня 2012 15:42
Политичeскиe трупы дeлят виртуaльный пирог.
Хатуль Мадан до зaгрeб Показати IP 27 Травня 2012 18:32
комуністи на волині поділили гуманітарку)))
КОНОНОВИЧ до Хатуль Мадан Показати IP 28 Травня 2012 10:30
Ха-ха-ха! Очень смешно! (Коментарий воспринимать иронически. тоесть мне не смешно, а я таким образом демонстрирую абсурдность выше написаного коментария. Ну вы поняли)
ШТУРМБАНФЮРЕР КГБ до зaгрeб Показати IP 27 Травня 2012 20:29
Це шо --- канановічі в старості?
ПАВЛІК МАРОЗОВ Показати IP 27 Травня 2012 15:55
ось так --- компартієць зі стажем адам мартинюк в списку не йде , об список камуніздов не пройде . от і натикав до цього списку усячєських канановіча , дмитрука та їм подібних
Михайло Шелеп Показати IP 27 Травня 2012 16:11
все-таки Гузь і Кононович як метал і магніт - весь час притягують один одного :-) має бути цікаво
ПАВЛІК МАРОЗОВ до Михайло Шелеп Показати IP 27 Травня 2012 16:26
так схожі ж візуально і не тільки ...)))
для михайла шелепа до Михайло Шелеп Показати IP 27 Травня 2012 17:10
Видать , шановний шкільні уроки фізики прогулювали!Чи носили вчителю хабарі ,щоб ставив тройбани з фізики! 1.Притягуються до магніту не всі метали! 2. А притягуються ЗАВЖДИ магніт до магніту , тільки різними (різнойменними) кінцями (полюсами) . У вас усіх що словарного запасу маловато , що використовуєте фізичні , математичні чи просто технічні терміни , щоб здаватись сильно вумними ! Якщо використовуєш --- то хоч знай напевне , а не аби як!А то сказав наче пукнув!
ШТУРМБАНФЮРЕР КГБ до Михайло Шелеп Показати IP 27 Травня 2012 18:12
Михайле , бачу що в школі уроки фізики ви прогулювали чи носили хабарі за те , щоб поставили хоч трійку . Так от , зроблю для вас лікнеп 1. До магніту притягуються НЕ ВСІ МЕТАЛИ!А лише ФЕРОМАГНЕТИКИ(що це таке --- спитайте у фахівців) 2.Магніт до магніту притягується завжди , правда РІЗНОЙМЕННИМИ ПОЛЮСАМИ(кінцями). 3 . Досить використовувати фізичні , математичні чи технічні терміни чи поняття лише для того , щоб здаватись для оточуючих дуже вумним . Для цього хоч достеменно ознайомтесь , що означає цей термін чи поняття ! У вас, у політологів , це прямо як хвороба :багатовекторність(!)-- ще одне поняття , яке той хто його ляпнув не пояснить українською !вчіть МАТчастину і не чіпайте АПАРАТУРУ)))
Хатуль Мадан Показати IP 27 Травня 2012 16:19
кононович - депутат. самий короткий і самий смішний політичний анекдот року.
КОНОНОВИЧ до Хатуль Мадан Показати IP 28 Травня 2012 10:32
Смеятся будешь 29 октября, когда Я войду в Верховный Совет со своими товарищами-комунистами!!
Хатуль Мадан до КОНОНОВИЧ Показати IP 28 Травня 2012 21:08
шутку понял)))
буга до КОНОНОВИЧ Показати IP 28 Травня 2012 21:55
гагага. 29го октября ввійдеш хіба в сортір прос...сь
Совість Волині Показати IP 27 Травня 2012 18:18
Мирослав, что то я фото не вижу???
Хатуль Мадан до Совість Волині Показати IP 27 Травня 2012 18:32
А фотки в труселях отныне запрещены. Украина ведь гомофобская страна, даже парад вашим на прошлой неделе не удалось провести. А можу, тобі просто з будуна світлі оченята засліпило 8-)
комуняка, який розкаявся Показати IP 27 Травня 2012 19:31
Мартинюк, Бущик, Кононович... Вилазить ..., про яке вже давно забули. А Бущика, що, під руки по споруді ВР водитимуть? Їм бі в храмах на колінах відмолювати свої гріхи!
йолка до комуняка, який розкаявся Показати IP 27 Травня 2012 20:34
в тих, що вони руйнували. хоча, тепер комуняки всі як один - "глибоко віруючі" люди. але Бог, як то кажуть не фраєр, усе бачить.
Марта Показати IP 27 Травня 2012 23:17
В приміщенні Історичного факультету ВНУ напроти деканату є стенд "Знані випускники". Серед них є фото Адвма Мартинюка. Ця фотографія розповідає про зображену на ній особу більше, ніж всі інтерв'ю, виступи іт.д. разом взяті.
Совість Волині Показати IP 27 Травня 2012 23:19
Мирослав, здесь невменяемые товарищи! Пора банить, правила одни для всех!
зaгрeб до Совість Волині Показати IP 28 Травня 2012 08:03
Товaрищ Кaнaнович, a что ж вы хотeли, eто нe в трусaх пeрeд дзeркaлом мaндрaжировaть, тaковa жизнь политшутa.
Хатуль Мадан до Совість Волині Показати IP 28 Травня 2012 10:12
Ми не "таварыщы", а панове, якщо на те пішло. І хоч ви, гражданін канановіч, видалили свої фотки у трусєлях, все одно вони для історії вже збережені))) Компромат ти наш ходячий)))
Pavel до Хатуль Мадан Показати IP 28 Травня 2012 20:51
+100
Де фото? до Хатуль Мадан Показати IP 28 Травня 2012 21:58
фото в студію!
Хатуль Мадан до Де фото? Показати IP 28 Травня 2012 22:46
http://i.piccy.info/i7/63c3372b5ebadb8d49d168a0c5e4c249/1-5-8076/58451357/z_4b8b363d.jpg
Хатуль Мадан до Де фото? Показати IP 28 Травня 2012 22:47
http://i.piccy.info/i7/a8d742dcc54c188a82104bbbddc2ad3d/1-5-8077/57579664/z_e6491a66.jpg
Павло Поліщук Показати IP 27 Травня 2012 23:50
Шістки Партії регіонів. Мають створити шумовиння під час виборів в області, де регіоналів підтримує 4% виборців.
Мирослав Ватащук Показати IP 28 Травня 2012 09:39
Попередження користувачам загреб, Хатуль Мадан, antikommi та ШТУРМБАНФЮРЕР КГБ. Наступного разу буде застосований бан. Прошу дотримуватися Правил коментування.
Хатуль Мадан до Мирослав Ватащук Показати IP 28 Травня 2012 10:13
а ми ніяких правил не порушили - ми тут стібаємось із гражданіна канановіча, а не з користувача Совість Волині. Всьо па панятіям!
Мирослав Ватащук до Хатуль Мадан Показати IP 28 Травня 2012 10:27
Були порушені пункти 2,3 та 4 Правил коментування.
бу Показати IP 28 Травня 2012 10:39
удачи вам!!!!на волыни одни вы адекватные!!!
КОНОНОВИЧ до бу Показати IP 28 Травня 2012 12:11
Спасибо, товарищ БУ!
Хатуль Мадан до КОНОНОВИЧ Показати IP 28 Травня 2012 21:09
спасибо не булькает!
ШТУРМБАНФЮРЕР КГБ Показати IP 28 Травня 2012 10:47
Совість Волині Вчора 23:19 Відповісти Мирослав, здесь невменяемые товарищи!--- а це не особиста образа?
Вступати у полеміку не маю наміру. Я думаю, усім і так усе зрозуміло. Прошу бути коректними у дискусії.
Макар Показати IP 28 Травня 2012 10:56
Будь який комуніст в українському парламенті-антидержавний і антиукраїнський елемент,тому що комуністи є італійські,кубинські,китайські,,але українських нема-є російські,навіть якщо україномовні.Жодного комуніста від Волині!!!
КОНОНОВИЧ Показати IP 28 Травня 2012 12:14
Камунистическая идеология очень хорошая, как только меня изберут в Совет то сразу станет лучше жить всем! Я открою все заводи, соберу колхозы, космонавты полетят в космос. Но самое главное колбаса будет снова стоить 2,20! Да-да, и это все правда!!
Хатуль Мадан до КОНОНОВИЧ Показати IP 28 Травня 2012 21:12
землю - рабочим, фабрики и заводы - крестьянам! наоборот уже пробовали, полная фигня получилась)))
Булковська Показати IP 28 Травня 2012 12:35
І знову через це повідомлення чи то смішно, чи то страшно. До речі, вчора спостерігала за поведінкою пана (перепрошую, товаріща) Кононовича у маршрутці.Сленгова мова на весь транспортний засіб по телефону, "понтове" і голосне відкривання люку, дьоргані рухи - словом, враження типового гопника із найгіршими манерами він справляє одразу ж. Навіть почала думати, що розбиття меморіальної таблички - все ж справа цих камсамольцов.
ахванасій до Булковська Показати IP 29 Травня 2012 12:12
А що ж ви хочете ? Камунізмь і камсамол ---- це ж не ідєологія ,це вже діагноз! Та і на кого ж спирався камунізмь --- на пролєтарієв-люмпенів , алкозалежних і дегенеративних ,типу нинішніх канановічєй
Клим Савур Показати IP 28 Травня 2012 13:51
Україна в епоху комунізму – трагедія людської цивілізації http://we-ukrainians.com.ua/ukrajina-v-epohu-komunizmu-–-trahediya-lyudskoji-tsyvilizatsiji/ Багато хто із старших, тай молодших людей почувши про комунізм, відразу застерігають аби “не ворушити вчорашній день”, “не стріляти у минуле”, “не потрібно ятрити рану”. Але рана завжди буде ятрити коли не загоєна, а якщо не усунена то буде ще й розростатися. Як бачимо комунізм і сьогодні дурманить свідомість українців і багато людей не збагнуло, що під гарною обгорткою про світле майбутнє, подають трутизну, яке обертає світ верх торчком. Багато людей і далі ламає собі голову тим, наскільки світле майбутнє близьке до комунізму, і чи комунізм насправді світле майбутнє?! Ні! Потрібно очистити свідомість – і світле майбутнє називати світлим і справедливим майбутнім, а комунізм і його 100-я спадщина, хай залишається комунізмом. Нам потрібно збагнути цю надхитру гру слів і понять для одурманення, аби надалі не попадатися на гачок, аби стати людиною та навчитися розпізнавали зерно від полови! Адже ніхто б із селян не підтримав пролетарів у знищені господарів, бо господарі – це найкращі із селян. Але комуністи назвали господарів куркулями і пояснили, що куркуль це зло для селянства і так почалось селянське самоїдство, під галасливе цькування пролєтаріату та пильним оком комуніста. Тому над нами, разом із збоченими гаслами та ідеями комунізму, продовжує нависати загроза нових геноцидів. Власне для цього, аби очистити свідомість від засмічення різними надуманими поняттями минулих режимів, нам потрібно зрозуміти причину минулих трагедій. Зрозуміти чому такі віруючі, такі набожні українці, так легко піддались матеріалізованому, безбожному пролєтарію? Чому не послухали своїх попів та ксьондзів, а послухали і повірили невігласу пролєтаріату? Чи сьогодні робив хтось то тій темі аналіз і де той аналіз? Ви закликаєте молодь забути про це – а я вас питаю: чому комунізм понад століття нищив віру у Бога і церкви, а сьогодні комуністи в Україні перші і ледь не святі і єдині ангели-заступники єдіной московской церкві?! Це сьогодні ми бачимо, як сотні “побожного люду” падають на коліна перед комуністами, ніби ангелами святими? А чи хто чув від комуністів покаяння за зруйновані церкви та знищених їх служителів? Я запитую – чи це віра, чи це сліпота й хвороба!? А звідси напрошується наступне запитання: чи не опинеться Україна завтра під якимось іншим “ізмом” і не почнеться новий армагедон?! Тому-то ми маємо усвідомити: що комунізм і світле майбутнє, то протилежні речі; а куркуль і господар – це те саме; колгосп і лігеншафти – те саме; сталінізм і гітлеризм – те саме; фашизм і російський шовінізм – те саме; а 100.000 добровольців, українських повстанців – це не банда, а народний спротив, – це здорова реакція імунної системи народу, без якої не існуватимуть як українці, так і будь-який інший народ, і все людство загалом. І тільки через глибоке та здорове осмислення та усвідомлення тих викривлень та перекручень, ми звільнимося від світоглядних хвороб і станемо незалежними та достойними людьми. Бо без достойних, поважних та незалежних громадян, не буде незалежної держави.
))) до Клим Савур Показати IP 28 Травня 2012 16:07
"Зрозуміти чому такі віруючі, такі набожні українці, так легко піддались матеріалізованому, безбожному пролєтарію? Чому не послухали своїх попів та ксьондзів, а послухали і повірили невігласу пролєтаріату?" подивіться на те, що зараз вичверяють попи. тоді вони робили те саме і навіть ще гірше, і це - очевидно і логічно, якщо навіть мракобєси большевіки зуміли переконати людей. і сьогодні чим далі в ліс, тим більше я особисто переконуюсь, що за трах церкви у 1917 нам треба бути вдячними богу та комуністам.
йолка до ))) Показати IP 28 Травня 2012 18:08
товариш рак, ви шо, дурак?
Знаючий Показати IP 28 Травня 2012 14:47
Ярий комуніст і регулярний контрабандист Маткобожик, що практично не вилазить з Польщі,- дійсно хороша пролетарська кандидатура.
Знай наших Показати IP 28 Травня 2012 16:06
Хоть би фото кандидатів показали, а то тільки ля-ля
Хатуль Мадан до Знай наших Показати IP 28 Травня 2012 21:13
подивіться на стенді "їх розшукує міліція!"
Здрасте Показати IP 28 Травня 2012 18:38
Комуністи матимуть єдине завдання - зривати виборчий процес своїм неадекватом, на який влада буде закривати очі. Тому варто буде самим втикнути їм... обачливе ставлення.
сергій Показати IP 4 Червня 2012 20:11
Кононовичі чим ви так залякали опонентів? Жодного розумного комента. Якісь метання, безглузді звинувачення. Я впевнений, що ви пройдете, всі адекватні за вас. А їх, на жаль для опонентів, більше.