USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10
Світ вражає: Новий підхід до передвиборної агітації
І сміх і гріх...


Це не постановочна фотографія. Це фото, що називається, з натури. Місце - автоперехід Ягодин на українсько-польському кордоні.
Волинські регіонали дуже креативно підійшли до вибору місця розташування агітаційної палатки. От тільки незрозуміло, закладом з більшими буквами на фронтоні можуть користуватися лише прихильники Партії Регіонів, чи всі страждущі?
Чи касири ватерклозету сховалися від сонця під “кришу” ПР? Втім, це, звичайно, внутрішні проблеми волинських регіоналів...



Газета "Радянська Волинь"
Коментарів: 10
просто_поц Показати IP 24 Липня 2012 09:46
Фото , сестра ,фото!!!!
просто_поц Показати IP 24 Липня 2012 09:59
напевно, в палатці ригіоналів туалет безкоштовний? всі в синю палатку --- справляти нужду там можна "на шару"!гурра ,вперьод чмо японське!
Віктор Показати IP 24 Липня 2012 10:04
От всі пости "Совісті" зводиться до того "які всі навколо мудаки". Але щось жодного поста, де були б результати їхніх якихось добрих справ (махання прапорами і об"їдання ветеранів на 9-те травня не рахується) - не видно.
Сергій Показати IP 24 Липня 2012 10:47
Поруч з наметом місце куди пройде партія ригийонів на цих виборах.
ПАВЛІК МАРОЗОВ Показати IP 24 Липня 2012 11:04
Ваше мєсто у параши , таваріщі ригіонали!
111 Показати IP 24 Липня 2012 11:44
Місце дуже прохідне. І агітлистівки активніше розбирають
зaгрeб Показати IP 24 Липня 2012 12:24
Товaрищ Кaнaнович нeкрaсиво гнaть бочку нa кормильцeв.
патріот до зaгрeб Показати IP 24 Липня 2012 13:25
Побратиме Загреб Некрасиво своїх кормильцев комусь приписувати.
antikommi Показати IP 24 Липня 2012 22:49
Хм. А товариш мартинюк в курсі містечкового креативу? Дивіться кононовичі, позлітаєте з посад за глузування з хазяїв.
VSC Показати IP 25 Липня 2012 12:09
Не прикольно.