USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.90 10.08
Світ вражає: В Україні з’явиться служба захисту міліції
Не пройшло і тижня після зухвалого нападу нетверезих молодиків на райвідділ міліції у Врадіївці, як спокій сколихнув не менш зухвалий інцидент. Вороже налаштовані активісти ультраправих угрупувань взяли штурмом Святошинське відділення міліції у місті Києві.

В результаті кілька десятків міліціонерів отримали
поранення і опинились в шпиталі.

Це стало останньою краплею для очільників держави. Як стало відомо з внутрішніх джерел, незабаром президент підпише указ про створення нової силової структури: Служби захисту та порятунку міліціонерів.

Завданням нової організації буде охорона дільниць, супроводження міліцейських патрулів та допомога вищому керівництву МВС. Згідно наказу, усі відділки міліції будуть захищені новим триметровим парканом, а в регіонах з високим рівнем злочинності будуть викопані захисні рови і навіть збудовані довготривалі вогневі точки. Також буде діяти служба оперативного реагування та гаряча лінія, куди працівники МВС будуть телефонувати у випадку агресії громадян.

Ситуацію погодився прокоментувати заступник міністра МВС Петро Сміливий:

- Міліція зараз залякана і як ніколи потребує захисту. Така ситуація тільки сіє хаос в країні. Ви подивіться, що зараз робиться: з міліціонерів знущаються, знімають на відео, заставляють бігати за правопорушниками та нападають ввечері. В ще гіршому становищі працівники ДАЇ, від стресів через хамство водіїв інспектори розбили уже декілька десятків службових автомобілів.

У МВС сподіваються, що нововведення покращить криміногенну ситуацію в державі.
Коментарів: 28
Ір Показати IP 16 Липня 2013 14:58
І не соромно ментам робити такі дії? Правильно, вони звикли вбивати і засуджувати не винних людей, а тепер і самим (негідникам) прийдеться за все відповісти.Мабуть міністру внутрішніх справ потрібно задуматись: чому у людей таке ставлення до правоохоронних органів? Звідки ж йому (сидячи в кабінеті)знати як гинуть від брудних ментівських рук 22 річні молоді люди?
Громадянин Показати IP 16 Липня 2013 15:15
ото вже й коментар: - "міліція злякана і потребує захисту" - сміх та й годі. Нащо ж така міліція? За що Ви отримуєте бюджетні гроші?
Амєлія Показати IP 16 Липня 2013 15:40
Апарат МВС та особовий склад працівників ,спецпідрозділи необхідно скоротити в 10 раз,зробити переатестацію,-а то в деяких випадках був сержант,а зараз молодший лейтенант МВС І чомусь іх не називають поліцією на зразок Росіі або Європи-чому?
яна Показати IP 16 Липня 2013 16:10
а ще, підвищити їх інтелект, почистити взуття, у служби ППС відібрати насіння і переконати, що вони покликані оберігати громадян а не їх знищувати.Адже на сьогоднішній день слово і посада - міліціонер - викликає у людей ненависть і глибоку зневагу.Сьогодні у людей просто обірвався терпець.
klm Показати IP 16 Липня 2013 19:48
Та давайте одразу вже й Гулагі будувати,чого там тіко рви та вогневі точкі.....
українець Показати IP 16 Липня 2013 20:13
Це буде черговий придуркульоз Верховного! Щоб захистити пів мільйона нероб-хабарників потрібно напевно півтора мільйона охоронців,які незабаром поповнять ряди тих самих,що потребують охорони.ПАРАДОКС та й годі.Таких "циркачів"нема і в Африці.
Лучанин Показати IP 16 Липня 2013 21:29
Для чого та мiлiцiя,якщо ще ii треба захищати?То вже просто колишнi дружинники{ДНД},вiд яких i то було бiльше користi.
Тарас Показати IP 16 Липня 2013 21:41
А службу захисту людей від міліції коли створять ?
Лучанин до Тарас Показати IP 17 Липня 2013 18:30
+100
янек Показати IP 17 Липня 2013 11:05
Починається підготовка до виборів.
Надія Показати IP 17 Липня 2013 11:06
Захист міліції?! Сміх і гріх, та й годі! Рови, паркани високі,вогневі точки... А ще зі своїх кабінетів-катівень хай винесуть всі засоби "впливу", якими вибивають зізнання в перших-ліпших перехожих, тобто: табуретки, шланги, електрошокери, газову балончики, гумові пліті, , ланцети і... зброю та тагато дечого. Міліція досі знущалась з людей, тепер по закону бумерангу озброїться і народ. І що з цього вийде? Громадянська? Чи Велика вітчизняна?... Якою занадто вже захоплюються регіонали. Гаранту треба очуматись від таких неадекватних методів. Чомусь при Луценку ( хоч і не все було о'кей), але до такого божевілля якось не доходило, як тепер. У Врадіївці не п'яні, а нормальні лицарі без страху повстали проти беззаконня бандитів в міліцейських погонах. І це кожен знає!
Вася Показати IP 17 Липня 2013 11:38
І не перше квітня сьогодні, і народ ведеться на цю "шнягу". Вдумайтесь правоохоронний орган буде охороняти якась інша структура. Це на кшалт міліція охороняє СБУ, а їх охороняє ВДСО. А охоронників Президента охоронятиме підрозділ морської піхоти США. Але коментарі цікаво почитати.............
Волинянин Показати IP 17 Липня 2013 14:26
Це ж брехня, як і все в Інтернеті, який досі за брехню за законом відповідальності не несе. А люди ведуться. Якщо всі в міліції такі гідкі, то якого ж чорта , якщо щочь трапилось , волають: "Викликайте міліцію!" Тоді вона треба. А так - все гидло. Всіх під одну риску. І такий народ ця міліція захищає. Та якби справді наводити скрізь лад, то навіь за такі образливі коментарі можна було б і посадити. У якій державі ще нападають на міліцію? Візьміть за приклад білорусів.
Лучанин до Волинянин Показати IP 17 Липня 2013 18:33
За коменти садити, от через це тебе мєнтяра і ненавидять!
Григорій до Лучанин Показати IP 18 Липня 2013 18:37
Так "Волинянин" мусорок ряжений.Найнижчий рівень моралі. Найгірші практики негативного кадрового відбору. Повна залежність від начальства. Повна незалежність від думки звичайних людей. "такий народ ця міліція захищає" - чмо ти косоголове, міліція захищає?! Це тепер у мента називається захищає. Цікаво від кого ж вони захистили врадієвську жіночку.
Colonel до Григорій Показати IP 18 Липня 2013 18:40
Таких как "Волинянин" и их родню надо насиловать, бить молотками, засовывать в отделениях кий в жопу, отстреливать и ни в коем случае не обвинять ментов в каких то грехах! Падумаеш грех , какого то быдло-холопа "Волинянина" в отделении попресовали, ну куй с ним. Не обвинять же из за этого доблесных защитников правопорядка! Или о целых сержантах и прапорщиках милиции плохо думать, тем более в пресе публиковать! Или "Волининин" сам мусорок и думает, что ухватил бога за бороду! Так сегодня мусорок а к вечеру...от тюрьмы и сумы.
А ндрій до Волинянин Показати IP 18 Липня 2013 09:01
Шановний Волинянине,судячи з коментаря,Ви належите до цього клану,і на жаль,не до кращої його сторони,коли прийшли до такого ганебного висновку:"І такий народ ця міліція захищає".У якій державі ще Ваші колеги в погонах гвалтують і убивають народ,замість того,щоб захищати?Ви,найняті народом,який вам платить зарплату,воліли б взагалі вас не турбувати,"як що щось трапиться".Не доводьте людей до того,щоб писали такі коментарі за які Ви пропонуєте саджати.І будь ласка не називайтесь Волиняном,не паплюжте земляків,Ви просто боягуз який боїться назвати своє ім"я!
Лучанка до Волинянин Показати IP 18 Липня 2013 10:26
Звичайно, як і в любій структурі, в міліції є також гідні люди, і їх немало. Звичайно Вам образливо за напади людей. Але щось діється не так, бо дійсно люди перестали довіряти міліції. Волають "Викликайте міліцію!", бо ще є надія - розберуться, допоможуть....але чому потім жалкують - навіщо визвали? Коли моя дочка їде у поїздку (13 років)- я завжди даю рекомендацію- раптом загубилась, підходиш до міліціонера і звертаєшся за допомогою (хоча мені серце холоне - немає довіри до міліції - але куди звернутись дитині?) Може проблема в тому, що неправильно добирають правоохоронців і до лав міліції іде багато правопорушників. Робіть щось панове міліціонери, захистіть себе від випадкових осіб (а їх вже в ваших лавах багато), завойовуйте довіру громадян, згадайте про честь мудиру....і не треба буде ані парканів, ані ровів...і плечі розправите, і в очі співвітчизникам будете дивитись спокійно...Ваш престиж і Ваша безпека тільки у Ваших руках!
123 Показати IP 17 Липня 2013 15:30
А в якій державі менти вбивають і гвалтують?
комсомол Показати IP 17 Липня 2013 16:46
Одна надежда на милицию.Фошистский фошизм не пройдет
antiment Показати IP 18 Липня 2013 11:27
всі мусора - сволочі, які вміють тільки грабувати, бити, гвалтувати, бухати, курити пятку, губити таємні матеріали своїх ОРСів. і хто це зрозумів, вже давно міліцію нікуди не викликає. http://cripo.com.ua/?sect_id=4&aid=158118
смотрящий Показати IP 18 Липня 2013 13:15
міліція-найбільш кормупований і закритий орган. Непрофесійний, бандитський. такий. як потрібно владі. Соромно і прикро за тких правоохронців. Але їх так вчать. Не бандитів ловити, а мітинги розганяти. в судах стояти. Яка влада , така і міліція.
Знаючий Показати IP 18 Липня 2013 21:38
Cайт "Репортажист", який цю новину поширив "спеціалізується" на тому, що ПОСТІЙНО ПИШЕ ВИГАДАНІ НОВИНИ. Хто не вірить, то подивіться заступників міністра МВС - http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/699303 Згаданого тут заступника не існує! Зараз йде просто ціла кампанія щодо дискредитації практично всіх причетних до інтернети-простору: журналістів, експертів і т.д.
Джордж Оруэлл Показати IP 19 Липня 2013 09:20
Саме так. Почалась інформаційна війна.Тепер квазіжурналісти будуть доводити будь яку думку до абсурду. Ціль - втрата довіри до засобів масової інформаціїї.
украинец Показати IP 19 Липня 2013 10:29
Давно пора мати мусорам армію, для свого захисту і оборони Межигірря. Це самі незахищені люди і такі потрібні Банді регіонів.
Лучанка Показати IP 19 Липня 2013 11:56
Хіба не можна міліції жити по закону держави, (я вже не кажу людському, совісті і справедливості), тоді і не виникало б подібної теми. Але це не у нас- у нас не карають міліцію за їхні протиправні дії, а будуть оберігати від тих самих людей права яких вони порушують, а за відрахування із їхньої зарплати живуть... Було б смішно, якби не було так боляче
1212 Показати IP 19 Липня 2013 13:23
Товарісчі камєнтатори! Ви всі позбавлені почуття гумору??? Статейка написана в стилі сарказму. Невже ні до кого не дійшло? О,ні,пардонь-те, "украинец" в тємку пошутіл"
Фанат Показати IP 19 Липня 2013 14:32
http://reportazhyst.com/informatsiya/ Сайт “Репортажист” – гумористичний сайт вигаданих новин. Усі опубліковані на сайті новини вигадані їх авторами. Збіг з реальними людьми, подіями чи організаціями випадковий. Не допускається посилання на сайт, як на достовірне джерело інформації. “Репортажист” не є засобом масової інформації і не знаходиться у доменній зоні України, тому українське законодавство на нього не поширюється. Якщо, ви вважаєте, що якась із публікацій ображає вас чи інших осіб, або порушує чиїсь права, будь-ласка, повідомте нас на адресу: [email protected] Редакція сайту “Репортажист” не поділяє думку авторів статей і готова здати їх при першій же нагоді.