USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: У Волинській ОДА досі дякують Клімчуку
Екс-голова облдержадміністрації Борис Клімчук вже більше двох місяці як звільнений з «пригрітої» посади, втім його вірні чиновники не позбулися звички «вклонятися царю» при першій ліпшій можливості.
Так цікавий казус трапився під час наради з питань забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку молока в облдержадміністрації вчора, 16-го квітня.
Директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Горбенко виступив із трибуни зі звітом щодо ситуації в аграрній сфері на Волині за перший квартал 2014 року. Потому, як чиновник завершив доповідь, то сказав: «Доповідь завершено, дякую за увагу Борисе Петровичу».

Зауважимо, що посаду голови ОДА зараз обіймає Григорій Пустовіт. Цьому дрібному огріху ніхто не надав особливого значення, окрім як залом прокотилося тихе хі-хі-кання.
Коментарів: 12
ЗМІ Показати IP 17 Квітня 2014 20:08
Тут просте пояснення: Горбенко взяв доповідь якогось там року (допустимо, битви під Маренго), підставив цифри, а в "подяку" нового голови не підставив. Взагалі, це хороший знак на повернення Бориса Клімчука. З чим чорт не жартує, коли Бог спить.
віра Показати IP 18 Квітня 2014 07:34
Ха ха ха !
хм Показати IP 18 Квітня 2014 07:58
коментар було видалено
аграрій Показати IP 18 Квітня 2014 09:16
Мда... Юріє Мефодійовичу, так облажатись..., а може навпаки...
Jnjj Показати IP 18 Квітня 2014 11:55
Він прочитав текст, який йому надали редактори, тобто минулорічної давнини, бо нічого нового сказати не можна.
fdfggdhg до Jnjj Показати IP 18 Квітня 2014 12:52
минулого року він прочитав текст позаминулого року і т.д., тобто читав те, що писали ще древні греки...
лучанка Показати IP 18 Квітня 2014 13:41
Да Клімчук не подобався а подивіться хочяб на сам Київський м-н коли був Борис Петрович на площі було до великодня все пофарбовано покошено а зараз тільки все руйнується срам такому губернатору дивитись з вікон на такий безлад вот такий то господарь все вимірюється такими дрібницями
Правдолюб Показати IP 18 Квітня 2014 23:43
Ну й обмовився,і що з того. Треба вже в інтернет викинути і тішитися, мусолити горе-писаки. Ото знайшпи сенсацію. Юрій Мефодійович мудрий чоловік і знавець своєї справи, великий трудоголік, який довго працює у владі незалежно від її зміни. І ніякого політичного підтексту чи ностальгії за БП у нього немає. Писати легше, а от стояти за трибуною важче, можна допустити любий прокол, хоч на нього це не схоже. Якби були мудрі, то зовсім не звернули б на це уваги. Пустовіт не гірший за БП, правда ще не має такого досвіду. Ввічливий, толерантний керівник, приємно на нього дивитись. Надоїв той небритий "дід щукар".
розумний Показати IP 20 Квітня 2014 12:29
Прояв чиновницької заскорузлої тупості. Без папірця і протокола ср....ти не сяде.Тут ознаки невиліковного холуйства!
Анонім до розумний Показати IP 20 Квітня 2014 13:51
Прояв цинізму і вседозволеності. Пустовіт по партійним квотам скоро сам з торбою піде грибочки збирати, бо його "помічники" підставлять його не один раз.
ого Показати IP 20 Квітня 2014 12:38
Де люстрація?Чого клімчукові холопи досі на посадах? Пустовіт , буде ще один Майдан!!!
Юрій Показати IP 20 Квітня 2014 13:43
Ще довго ці сраколизи будуть дякувати клімчукам, януковичам. пшонкам. Нічого не помінялося, змінили лише декілька осіб. Вкладники Західінкомбанку написали десять петицій про звільнення Беліка, нач.волинського управління НБУ, написали йому відкрите звернення за підписом 84 громадянина Луцька. Досі тримається свого корита.