USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Лучанка, яка хоче стати патрульним, вгамовує п’яного водія. ВІДЕО
Дівчина, яка хоче стати новий патрульним у Луцьку, під час нічного чергування чемно заспокоювала п’яного водія.
Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці користувач під ніком Yozh Dodoo.
«Мій улюблений кандидат у нові поліцейські під час нічного чергування веде профілактичну бесіду із дерев’яним (від слова «в дрова») водієм. Чемно, ввічливо, не звертаючі увагу на агресію «того, хто нікого не збив».
А тепер скажіть - нам потрібні такі поліцейські, і чи потрібні дівчата у їх рядах?», - йдеться у дописі.


 
Коментарів: 12
Наталі Показати IP 2 Вересня 2015 17:01
Цей клоун мешкає в районі вул.Львівської. Професійний бухарік, ще й запойний. Як не п'є, приведе себе в порядок - вроді солідний мужик. Але як заливає, то вже заливає. Не впевнена, що з такими клоунами треба геть так по-доброму балакати. Цей раз він нікого не збив/не вбив. Але швидше за все буде ще раз, а там як карта ляже...
Сергій Показати IP 3 Вересня 2015 00:27
Ну і до чого вони домовилися? :-)
водій Показати IP 3 Вересня 2015 07:06
Боже,які ****** живуть на Львівській!Цього вже достатньо,щоб лишити його прав на три роки,хай в тролейбусі розказуе свою правоту,пенсіонерам!
Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 12:31
Поговорили - добре. Запитання - який сенс і який результат цих розмов? Який результат цієї "профілактичної бесіди"? Чи Ви думаєте, що українське бидло можливо виправити "профілактичними бесідами" цих дівчаток?
Леший Показати IP 3 Вересня 2015 15:39
Анатолій Литвинчук - колишній директор Волиської аграрної біржі, директор Рожищенського лісгоспу, після революції громадський наглядач за роботою Волинського лісового господарства, родом з Любешівського району, а веде себе як .... сором"язливо...
3030 Показати IP 4 Вересня 2015 10:30
наступного разу він втулить їй з правої і полетить дівчина, можливо мізками на бордюр...
валерія Показати IP 4 Вересня 2015 12:55
дівчино це поліське б*дло треба зразу в наручники.Невже у Колісника це м*рло могло бути директором
Кол Показати IP 6 Вересня 2015 10:12
показуха
123 Показати IP 6 Вересня 2015 10:13
Може разом бухали
Лєшому Показати IP 6 Вересня 2015 10:41
Закінчу думку: веде себе, як останній педераст і засранець.
Манагер Показати IP 6 Вересня 2015 13:31
хватить цю малу піарити! Нічого вона собою не являє. Показушниця самооборонівська, та й усе
Луцьк Показати IP 8 Вересня 2015 14:36
Ви вже піарять доцю волонтера. скрізь і везде.