USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Єремеєв побився з Ляшком у сесійній залі. ФОТО
Рада не змогла почати засідання через нову бійку. Почубилися Ляшко і Єремеєв.
Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив перерву у роботі Ради на 30 хвилин через те, що у залі знову виникла бійка.
Цього разу битися почали Олег Ляшко і Ігор Єремеєв, до групи якого перейшов Сергій Мельничук, з яким під час ранкового засідання бився Ляшко.

Гройсман спробував заспокоїти депутатів. Однак після того, як йому не вдалося заспокоїти народних обранців, він оголосив перерву.
"Оголошую перерву на 30 хвилин", - сказав Гройсман.
У кулуарах ВР народний депутат Олег Ляшко заявив, що Мельничук "мародер" і "тушка". Ляшко пообіцяв не пускати Мельничука до зали засідань Ради.
"Сьогодні він за гроші увійшов до олігархічної групи "Воля народу" під керівництвом Єремеєва", - сказав Ляшко. Він вимагає від Мельничука скласти мандат.


Раніше у вівторок у сесійній залі Верховної Ради відбулася бійка за участю депутатів від Радикальної партії Ляшка та колишнього члена фракції цієї партії, екс-комбата "Айдару" Сергія Мельничука.
Коментарів: 12
балакун Показати IP 3 Березня 2015 17:05
єремеєв - ІУДА!!!
знаючий до балакун Показати IP 3 Березня 2015 21:18
саме так
лучанин Показати IP 3 Березня 2015 19:24
Прикупив собі єрьома ще одну іграшку
Волинь Показати IP 3 Березня 2015 19:53
Вміє попіаритися єрьома. Пригадується 2004 рік, як нікому невідомий політик ( тільки обрали нардепом) попав на новини зі скандалом, що нібито намагався ногами відкрити двері в кабінет тодішнього міністра юстиції Зварича. Ось так розкручують гроші популярність ( вірніше гамнистість). А так прислужник фірташа, котрого тримають американці на гачку в Відні. Закон олігархату: малі олігарчики лижуть задниці великим олігархам. Народ України переживе усіх депутатів-перевертнів. Слава Україні !
Анонім Показати IP 3 Березня 2015 19:55
коментар було видалено
казкар до Анонім Показати IP 3 Березня 2015 21:27
а отого триголового змія - єрьома - мартиня - іванюха давно пора лю (ка)струвати а то ганьба на всю Волинь
Артем Показати IP 3 Березня 2015 20:06
Депутатам обласної ради негайно подати запит, на відкликання Єремеєва із ВРУ !!!
Сергій Показати IP 3 Березня 2015 20:30
Так де ж фото?
Айдар Показати IP 3 Березня 2015 21:51
За Ляшком вже давно психлікарня плаче. Ляшко-демагог,піарщик, брихун та до того ж пі**рас.Цікаво ,а за гроші якого олігарха Ляшко прорвався до українського парламенту та став народним депутатом? Доречі, він теж у свій час переходив із фракції у фракцію і йому ніхто не намагався за це морду бити і не кричав =тушку геть!=
опа до Айдар Показати IP 4 Березня 2015 10:33
не ганьби Айдар!
люстратор до айдара Показати IP 4 Березня 2015 08:43
Вся європа пі….си, не той час проснись за ,що воюємо.
земляк Показати IP 4 Березня 2015 21:32
Депутати які перебігають лишати мандатів.А нарахунок волинських перевертнів не розумію як вони другий раз по мажоритарці пройшли Наш народ або сліпий або дурний