USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

На Волині військові відкрили вогонь по авто, яке не зупинилось на блокпосту. Поранено чоловіка

26 Квітня 2024 16:48
У Ковельському районі військові відкрили вогонь по автомобілю, який не зупинився на блокпосту. Водій отримав поранення.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Інцидент стався у четвер, 25 квітня, у селищі Стара Вижівка.

Як повідомили у коментарі в Державному бюро розслідувань, працівники ДБР розслідують інцидент, який стався минулої ночі у Старій Вижівці.

Військові відкрили вогонь по автівці, яка на їхню вимогу не зупинилася на блокпосту. Внаслідок інциденту поранення отримав водій автомобіля.

Читати ще: Бус зіткнувся з легковиком та перекинувся: на Волині сталася ДТП біля поста поліції

ДБР зареєструвало кримінальне провадження за статтею 414 КК України-порушення правил поводження зі зброєю. Проведено комплекс необхідних першочергових слідчих дій, призначено експертизи. Встановлюються всі обставини інциденту.

*фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
1+1 Показати IP 26 Квітня 2024 17:16
Геноцид
Водій Показати IP 26 Квітня 2024 17:27
Ну якщо не зупинився то хто йому винуватий
скептик до Водій Показати IP 26 Квітня 2024 18:20
а повинен ?
111 до скептик Показати IP 26 Квітня 2024 19:09
Повинен
Водій Показати IP 26 Квітня 2024 17:50
Так треба було зупинитись
скептик до Водій Показати IP 26 Квітня 2024 18:21
ніч. не побачив мєнта. то треба стріляти ?
Анонім до скептик Показати IP 27 Квітня 2024 06:22
Це - солдати. У нам війна.
До 1+1 Показати IP 26 Квітня 2024 17:56
Якщо немає криміналу Зупинись Ні херой Але не там
1=1 до До 1+1 Показати IP 26 Квітня 2024 18:57
військові не мають права зупиняти
Іван до скептика Показати IP 26 Квітня 2024 18:37
Так хочеться. щоб ти колись хоч щось написав розумне. Та марно. Скажу тобі, що в Україні продовжує діяти правовий режим воєнного стану, а тому на блокпостах працівники правоохоронних органів, військовослужбовці ЗСУ продовжують перевіряти документи та транспортні засоби. Там необхідно зупинятись, якщо навіть не зупиняють. Там стоїть знак "СТОП". Чи дійде це до твоїх курячих мізків?!
Володимир до Іван до скептика Показати IP 26 Квітня 2024 21:43
Там немає ніякого блокпосту.Перш ,ніж писати повчання,розберіться у ситуації.
скептик до Іван до скептика Показати IP 28 Квітня 2024 20:15
іди в стійло і не гавкай
скептик до Іван до скептика Показати IP 28 Квітня 2024 20:21
порахуй кількість лайків і взнаєш у кого курячі мізки
123 Показати IP 26 Квітня 2024 18:40
Харе п***ти. Ніч, блокпост, напис українською комендантська година. Для тупих урок буде.
Вижівчанка до 123 Показати IP 26 Квітня 2024 23:09
1-блокпоста нема 2- приблизно 22-23 год ,ще не комендантська 3- військові без поліції Для кого урок?
Андрій Показати IP 26 Квітня 2024 18:42
виходячи з кількості ДТП повязаних з тими ПОСтами , кількості інших ЧП таких як цей випадок їх користь переважає недостатки?
Володимир Показати IP 26 Квітня 2024 19:07
Там блокпосту немає.І ментів не було.Військові перегородили півдороги грузовиком.То чому водій мав зупинятися ?
Сергій Показати IP 26 Квітня 2024 20:04
Це була не комендантська і не блок пост а вони перекрили міст без попередньо засвідчуючи х знаків і вогонь відкривати на мою думку вони не мали права по цивільній машині машина була на волинській реєстрації
123 до Сергій Показати IP 27 Квітня 2024 10:33
Звідки така інформація та чи має вона відношення до дійсності?
Анонім Показати IP 26 Квітня 2024 20:20
Питання в тому, чи це було якесь перехоплення, чи гниди з тцк перекрили дорогу щоб повістки роздавати..
Анонім до Анонім Показати IP 27 Квітня 2024 06:26
Гнида - ти. А працівники Тцк вручають повістки, щоб мого тата та його побратимів хоч на трошки змінили ухилянти
Дон до Анонім Показати IP 27 Квітня 2024 10:56
Нам нахєр ненада нікого заміняти.вам нада-ви воюйте
123 Показати IP 26 Квітня 2024 20:24
кароч, бий своїх, шоб чужих налякати
Андерсон Показати IP 26 Квітня 2024 21:44
Все правильно зробили. Інші будуть думати, чи зупинятися чи ні!
Сергій Показати IP 26 Квітня 2024 22:25
Кажуть, що це були зальотні тцкашніки з Одеси
Максим Показати IP 26 Квітня 2024 23:21
Для одарённых, которые тут рассказывает, что кому надо делать поясняю: понятия в законе "мобильный блокпост" отсутствует. У ТЦК нет разрешения на оружие! Почитайте ответ Минобороны кто такие ТЦК! Бандитизм в самом расцвете.
Василь Показати IP 27 Квітня 2024 08:52
Коли б військові так діяли на Київщині, то ховали б не військових, а суддю Тандира. Ті, хто виправдовує довбня за кермом, напевно забули, що в Україні війна.
Ваєнний до Василь Показати IP 27 Квітня 2024 09:38
Яка війна !? Де!? Відкрий очі телепень
Василь2 до Ваєнний Показати IP 27 Квітня 2024 10:32
Не кукцрікай, дефективний!
Ттт Показати IP 27 Квітня 2024 14:36
Ймо хтіли трохи грошенят напудити?!
Григір Показати IP 28 Квітня 2024 09:48
Всі упороті які за впрягаються за тцк --пізд*йте воюйте дебіли а не тут пишете х*йню,вас перших треба було туди, через таких безмозглих і війна, бо хитрі свої інтереси розігрують чужими руками,бабло мутять а дурні гинуть,ех сліпі ідіоти,не бачать яке свавілля всюди робиться ...
Сергій Показати IP 28 Квітня 2024 11:02
Ті кончені Гнидники поліцаї таТЦК,є Вороги Народу України ось що можна сказати про сучасну поліцію таТЦК,це нагадує часи Сталінізму та методи НКВС!