USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку ворог поцілив у приміщення підприємства, є постраждалі

15 Серпня 2023 05:54
В результаті ворожої атаки відбулось влучання в одне з підприємств Луцька. Попередньо, є постраждалі.

Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук.

«Відбулось влучання по одному з промислових підприємств в Луцьку. Попередньо є постраждалі, інформація щодо цього уточнюється. Усі екстрені служби працюють на місці», – написав він.

Очільник Волинської ОВА Юрій Погуляйко повідомив, що поки відомо про двох постраждалих осіб.

Читати ще: Сім’ям загиблих на шведському заводі SKF виплатять по 200 тисяч, – мер Поліщук

Станом на 7:45, відомо про трьох загиблих та трьох поранених осіб.
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
я Показати IP 15 Серпня 2023 07:26
а в нас є ППО?
101 до я Показати IP 15 Серпня 2023 08:22
Є! Сили ППО знищили 16 із 28 ракет, запущених російськими окупантами.
Анонім до я Показати IP 15 Серпня 2023 08:22
Є! В Киеві..
Анонім до я Показати IP 15 Серпня 2023 08:23
Все над Києвом, тут можна і без ппо
1 до я Показати IP 15 Серпня 2023 09:20
З передової цікавишся, чи з Польщі строчиш?
Сергій Показати IP 15 Серпня 2023 07:57
ППО стоїть Кончу Заспу охороняє
ВІРУС Показати IP 15 Серпня 2023 08:26
ПРОСПАЛИ.....
Олександр Показати IP 15 Серпня 2023 08:31
НЕ ТРАТЬТЕ КУМЕ СИЛИ СПУСКАЙТЕСЯ НА ДНО......
Анонім Показати IP 15 Серпня 2023 09:47
вже хтось щось здав - погано СБУ перевіряє 'панаєхавших zомбаків'. Якщо не можуть з ними розібратися, то простіше жінок, дітей, пенсіонерів відправити за кордон в країни НАТО, (по них не кацапи б'ють), а військовозобов'язані чоловіків повинні повернутися в свої області і хай там розбираються чи захищати свої хати, чи ні.
Цвирк до Анонім Показати IP 15 Серпня 2023 21:14
Наше СБУ в траурі, сигарети з Білорусії важко возити. Порядних офіцерів на фронт відправили, житомирські залишилася і ті хто їм підлизують. Нажаль їм не до цього. Повірте в них все добре