USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10

COVID-штам «Йота»: у ВООЗ розповіли про небезпеку мутації

12 Серпня 2021 21:20
У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що не вважають новий штам коронавірусу «Йота» серйозною небезпекою.

Про це заявила на брифінгу експерт ВООЗ Марія Ван Керхове, повідомили в організації, інформує ТСН.

За її словами, цей варіант не спричиняє серйозного захворювання. У глобальному плані 90% мутацій належать «Дельті». «В основному цей варіант («Йота» – ред.) присутній в США. Зараз у нас є інформація про 27 тисяч випадків. За нашими даними, кількість випадків зменшується», – наголосила Керхове.

Як розповіли 12 серпня, штам коронавірусу «Йота» описали американські вчені з Департаменту охорони здоров’я Нью-Йорка та Колумбійського університету. Цей варіант вірусу уже поширився в США, а аткож у 27 країнах. Американці науковці вважають, що він заразніший, ніж інші відомі мутації, зокрема і «Дельта». Вони наголошують, що «Йота» може виявитись стійким до нинішніх вакцин та спровокувати зростання смертності.

Читати також: За кілька років COVID-19 може стати переважно дитячою хворобою. Дослідження

Як повідомлялося, раніше очільник ВООЗ заявив, що нині через ситуацію зі мутаціями коронавірусу, зокрема штамом «Дельта», світ перебуває в стані реальної небезпеки. Чимало досягнутих успіхів у боротьбі з пандемією нині зводяться нанівець. Голова ВООЗ каже, що зростання випадків посилює, зокрема, несправедлива вакцинація, а саме нерівномірний розподіл вакцин між різними державами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus