USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.75 39.95
  • PLN 9.70 9.85

Голова ОДА офіційно призначив заступника

26 Серпня 2014 09:24
Розпорядження про призначення Світлани Мишковець на посаду заступника голови Волинської облдержадміністрації оголосив голова ОДА Володимир Гунчик.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови ОДА 26 серпня.

Як повідомив Володимир Гунчик, за погодженням кабміну та Адміністрації Президента, Світлана Мишковець призначена на посаду заступника голови облдержадміністрації розпорядженням від 26 серпня із присвоєнням 7-го рангу державного службовця. Окрім цього, він вніс пропозицію в АП та Кабінет міністрів щодо призначення на посаду свого заступника Сергія Кошарука.

Під час оперативної наради Володимир Гунчик попросив першого заступника та заступників в максимально короткий термін підготувати перерозподіл обов’язків між головою та заступниками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
!!! Показати IP 26 Серпня 2014 09:39
На віддів соцполітика беріть Петра Верзуна,ящо він погодиться.Не пошкодуете.
??? до !!! Показати IP 26 Серпня 2014 10:12
А що - "смачного" вже не цікаво пиати, відразу у крісло давай?:)
Надя Показати IP 26 Серпня 2014 09:50
А де подівся Роман Карпюк? Про нього розповідають анегдот що він встиг приватизувати 5 поверхів приміщення обладміністрації і тепер вимагає за них у Гунчика орендну плату. Може це правда? І тому його нема.
Андрій Показати IP 26 Серпня 2014 10:27
Ще б начальника екології хто поміняв ато сидить автомобіліст поняття зеленого не має про свою нову роботу
1 Показати IP 26 Серпня 2014 10:49
Верзун себе вже показав в департаменті соцполітики Луцької міськради. "!!!" Заберіть його собі.
Уважний Показати IP 26 Серпня 2014 12:09
Вітаю із призначенням! Бажаю Вам, пані Світлано, міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях, оптимізму, віри та злагоди!
Прохожий до Уважний до Уважний Показати IP 26 Серпня 2014 14:27
Ще б вам не бути уважним Олександр Андрійович,вашими молитвами посада.Рука руку як говореться...
Данильчук Показати IP 26 Серпня 2014 12:13
Не поняв! А чого я нічого не знаю?
Каміньчук Показати IP 26 Серпня 2014 12:25
Найбільше такому зрадів Новосад - директор терцентру з Каменя, за чаркою обмовився, що тепер його ніхто не зачепить, бо Ви йому обіцяли. Пані Світлано, дотримайте свого слова - звільніть Новосада, бо скоро там все розвалиться
Ігор Показати IP 26 Серпня 2014 12:43
Ще би хто начальника управління освіти Загреву поміняв
Маруська до Ігор Показати IP 26 Серпня 2014 18:42
Пам'ятка для Вiдвiдувачiв Управлiння освiти i науки: пункт...7 (чи який там наступний). НекомпетентниМ, безхарактерниМ, склочним регiоналам ВХIД ЗАБОРОНЕНО!!!
Тролям до Ігор Показати IP 26 Серпня 2014 20:15
Поїзд їде, воно лiзе. Ще й листи-рекомендацiї в ОДА шле. Затихни вже.
Анонім до Ігор Показати IP 27 Серпня 2014 21:38
воно не тоне
патріот Показати IP 26 Серпня 2014 13:39
вітаємо! для працівників соцслужби-це найбільш віддана людина своїй роботі! з приходом С.Мишковець дуже багато зроблено в закладах сфери,і соцслужба в Волинській області стоїть на високих щаблях в Україні!
Володимир Іванович до патріот Показати IP 26 Серпня 2014 14:06
Поясніть будьласка в чому та відданість роботі проявляється,і що дуже багато зроблено в закладах сфери завдяки Мишковець?Більше нема людей,чи в неї спеціальна освіта?На мою думку ви не патріот,а звичайний жополиз.
Лучанин Показати IP 26 Серпня 2014 13:59
Від Гунчика нічого кращого і не чекали - призначити вчителя російської мови заступником голови.Як кажуть рука руку миє,Мишковець людина Клімчука,ну і чоловік не "остання людина" в місті.Так скажіть,що в нас змінилось на краще?Все ш*бло яке було при кориті там і зосталось,а прості хлопці хай їдуть на Схід.
Доброзичливці Показати IP 26 Серпня 2014 14:02
Світлана Меркель волинського розливу! Вітаємо!!!!!!!!
Роман Показати IP 26 Серпня 2014 14:20
Хай Бог милує... все вертається на кругі своя..
іван ковельський Показати IP 26 Серпня 2014 15:11
цікава команда у пана гунчика... якщо у заступники він бере екс-голову з ковеля. якому єдиному в історіі міста деякий час тому міська рада виявила недовіру. то не заздрю губернатору - його майбутнє під великим знаком запитання. перший дзвінок уже був.
анна лібра Показати IP 26 Серпня 2014 17:13
нехай пані заступник наведе лад в з директором Олицького інтернату..Отам-то немає правого сектору!! Ткачук Петро -феодал,людей зневажає,Новак світлана-чергова його пасія,створила нестерпні умови праці для підлеглих: посадові інстукції не дотримані-всі роблять все,як в наймах.Але ж Петя возить в область машини картоплі,свинини і т.д. люди рахують дні до закінчення його контракту.
Ковель Показати IP 27 Серпня 2014 08:23
Ура, Ковель рулить. Скоріше б Кошика призначили, покажем, як треба правильно землі дерибанити.
патріот Показати IP 29 Серпня 2014 07:17
люди! схаменіться! почніть кожен з себе.А що доброго в цьому житті зробили Ви? А Мишковець С.Є. підопічні інтернатів називають мамою!!! а це треба заробити! брудом обмити -це дуже легко,а працювати в ім'я людей і для людей це важко! Хто не працював з Світланою Євтихіївною той ніколи не буде знати що найвища цінність людини і її кредо-це порядність,чесність,відданість роботі!