USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Грівся чи хотів шашликів? Лучанина покарали за багаття в парку

27 Січня 2018 12:20
Луцькі муніципали склали протокол на чоловіка, який 27 січня о 8:30 розвів багаття у парку 900-річчя Луцька.

"Навіщо о 8 год. 30 хв. палити гілля в парку 900-річчя Луцька? Невже так хочеться шашликів, що треба все кинути і бігти розводити багаття?" - йдеться на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міської ради у Фейсбуці.

На порушника інспектори-муніципали склали адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП за порушення Правил благоустрою міста Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Клаус Показати IP 27 Січня 2018 13:37
Явно немає чим зайнятись! іДІТЬ КРАЩЕ ШУКАЙТЕ ХТО СМІТТЯ НА ВУЛИЦЮ ВИКИДАЄ!!!
11 Показати IP 27 Січня 2018 13:50
А якщо він дійсно хотів зігрітись бо холодно ,то що ? холодно людині .
—— Показати IP 27 Січня 2018 14:15
В Європі... в парках і прибережних зонах облаштовані спеціальні містя для відпочинку з мангалом та всім необхідним... Замовляється через інтернет, коштує 10€ все для людей...!!! А в нас на очищення русла річки закопали мільйони€ а про відпочинок для людей забули...???
Анонім до —— Показати IP 27 Січня 2018 17:42
На очищення річки мільйони!! євро?))) Оце тебе плющить))
Крастор Показати IP 27 Січня 2018 14:23
Захотів собі біля вогню посидіти, нікому ж шкоди не зробив. А лигарі які в парку розгулюють по ночах то нікого не цікавлять.
vipoli до Крастор Показати IP 27 Січня 2018 14:39
А ще під мостом на Богдана Хмельницького подивіться що робиться! Останім часом там розгулює якась неадекватна компанія! П*ють, курять і все обгадили своїми пляшками і пакетами магазину АТБ.
Люся до Крастор Показати IP 27 Січня 2018 15:34
П....ц з муніципалів, а що він зробив?
Лучанин до Крастор Показати IP 27 Січня 2018 15:56
Муніципалам вночі в парк не можна, там страшно. Вони дуже ніжні і можуть злякатись. Вони вдень ходять, як людей на вулиці багато.
таксист Показати IP 27 Січня 2018 17:00
ей народ коли на б хмельницького моста звели