USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 40.05 40.30
  • PLN 9.95 10.20

Коли й на скільки в Україні підвищать мінімальну зарплату

5 Січня 2015 16:16
Уряд запланував підвищення соціальних стандартів — у першу чергу мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму з 1 грудня 2015 року. На цьому наголосив міністр соціальної політики Павло Розенко, - повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

З його слів, збільшення відбудеться на 13%. Для України, в її економічному стані, це дуже оптимістичний сценарій. Цей сценарій можна реалізувати лише тоді, коли будуть проведені необхідні реформи.

Міністр зазначив, що уряд працює на підставі Коаліційної угоди та Програми діяльності. І відповідно до цих документів зміни відбудуться за трьома позиціями — пенсійна система, система пільг, державне управління.

«Уже прийняте відповідне рішення про суттєве скорочення державних видатків. Адже коефіцієнт корисної дії величезної чиновницької машини, яка зараз є в Україні, дорівнює нулю. Тому урядом поставлене завдання, і в Законі України це написано, — щонайменше на 20% буде скорочений державний апарат, включаючи працівників державних підприємств; відбудеться суттєве скорочення на утримання державного апарату в цілому», — повідомив Павло Розенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Я Показати IP 5 Січня 2015 16:41
Як це з 1 грудня 2015 року, може січня чі лютого???
Gala до Я Показати IP 5 Січня 2015 16:53
Ви не помилились: з 01 грудня 2015 року. Ех дожити б...
в статті до Я Показати IP 5 Січня 2015 16:54
все написано іменно так,як вони планують зробити,з грудня 2015-го року.Так,що помилки тут нема.
Корінний лучанин до Я Показати IP 5 Січня 2015 18:11
Ну БЮДЖЕТ 2015 читайте! Хіба важко зайти на сайт і прочитати, сидиш же за компою і задаєш дивні запитання на які сам можеш знайти відповідь.
Угу до Я Показати IP 5 Січня 2015 19:14
Все вірно. Згідно планів уряду, до кінця року буде ще пару хвиль мобілізації, призов до війська, ще значне підвищення комуналки, цін на все, тобто кількість населення значно зменшиться і можна буде трохи підвищити зарплати тим пару тисячам чоловік що залишаться в живих. Майдан вам в ваші хати, панове урядовці!
Штефан, Луцьк до Я Показати IP 5 Січня 2015 19:42
Не про зарплатню треба зараз думати,товариство,а про розбудову державного суверинітету нашої рідної України-неньки!
Сolonel до Штефан, Луцьк Показати IP 5 Січня 2015 23:54
Ех , як відкриє Штефан рота - одразу видно патріота. А Федя більший патріот, бо трохи ширший має рот! До речі , шо таке "розбудова державного суверЕнітету". Він або є , або його немає. Це як жіночка - трошки вагітна і цю вагітність потрібно "розбудовувати"? Можливо зміцнювати і захищати? Га Штефанку....
Клерк до Штефан, Луцьк Показати IP 6 Січня 2015 00:10
Нам їсти не треба, нам єто как єго, РОЗБУДОВУ ДАВАЙ! А під шумок розбудови і потягнути можна половину бюджету! А нє , то давай інше гасло, наприклад - перебудову! А в принципі накуй гасла - АТО все спише! Прихватизувати Україну можна по дорослому.....
надя Показати IP 5 Січня 2015 17:38
до грудня 2015 ще ціни більше виростуть бо вже зараз такі ціни що та мінімалка не дае існувати навіть ще допозичаю щоб дітям купити і їжу
111 Показати IP 5 Січня 2015 17:58
якщо уряд сам допрацює до тої пори....
електорат Показати IP 5 Січня 2015 18:07
кого вибрали у владу - те й маєте
123 Показати IP 5 Січня 2015 19:04
Слава майдану
Штефан, Луцьк до 123 Показати IP 5 Січня 2015 21:57
Навіки слава!
Алкоголік Показати IP 6 Січня 2015 00:00
Я правильно розумію - закусь подорожчає в чотири рази, не кажучи про горілку, А мені на 15% підвищать зарплату і кажуть , що це дуже оптимістичний сценарій? Та щоб вас "оптимістично" так....і Канари ваші перетворились на нари!
1 Показати IP 6 Січня 2015 12:31
Люди я вас не розумію, згадайте кінець 2013 початок 14, як 70 % Волині кричало банду геть, як студенти громили міліцію і людей на коліна ставили бож їх так все дістало )) (видно мамки з татками менше грошей дали), то чогож ви тепер такі недовольні, що таке, де ті студенти де ті активісти-люстратори, ну один у ВРУ, а інші. Що почалось "похмілля", от такі ми всі, як то кажуть вміємо добре гопак на граблях танцювати.
галина Показати IP 27 Лютого 2015 21:41
як можна прожити на 1050 гривень в місяць якщо ціни зросли на всі продукти в 3 рази позтолкуйте