USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.90 10.08

Мотоцикл зіткнувся з легковиком: у ДТП загинув 19-річний волинянин

20 Грудня 2021 10:18
Аварія у селищі Турійськ Ковельського району трапилася вчора, 19 грудня, близько 15 години. Зіткнулися мотоцикл КТМ та автомобіль Volkswagen Transporter, за кермом якого був 32-річний мешканець Нововолинська.

Як інформує пресслужба поліції областні, на мотоциклі перебувало двоє осіб. Унаслідок ДТП на місці події загинув 19-річний житель села Соловичі, 24-річний турійчанин отримав тілесні ушкодження, його госпіталізували.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Олег Показати IP 20 Грудня 2021 11:23
Цікаво, з якою швидкістю рухався мотоцикл.
знаю до Олег Показати IP 20 Грудня 2021 14:44
200 км на годину на спідометрі залишилось
Ого Показати IP 20 Грудня 2021 13:37
Чому швидка не носить нову форму
Директор до Ого Показати IP 20 Грудня 2021 18:24
Вони привикла в гуманітарці ходити, швидка не нормальна
До директора до Директор Показати IP 20 Грудня 2021 19:45
А ви нормальний? Адекватний??? Ви хоч знаєте в яких умовах працює швидка??? І те, що їм дали нову форму раз на 5 років означає, що носити її мають не правши і аж поки не протреться????? А ваші слова про гуманітарку звучать, як знущання...Видно, що ваші близькі і знайомі не причетні до цієї справи, ви далекий від реальності...
Директор до До директора Показати IP 20 Грудня 2021 21:48
Вони працюють доба через чотири, можна попрати! Чомусь поліція не ходить в формі міліція??? І також потрібно прати..
Ато Показати IP 20 Грудня 2021 18:51
В грудні на мотоциклі? Мало шось бути інше?
Аутбанд Показати IP 20 Грудня 2021 22:17
Хто другий ? Той що в лікарні?
Рома до Аутбанд Показати IP 21 Грудня 2021 13:14
Пасажир Кузьмук той що загинув. Шофер Шворак живий
Огогого Показати IP 21 Грудня 2021 07:51
Двіста км в годину. Пасажир живий, ого. Та не, триста км в годину. От якби швидка в нормальній формі була... . Стошнило від низки коментів. Пора зоопарк, чи то тролепарк, для таких коментаторів(курочок та півників)