USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

На Росію чекає розпад, - Суворов

3 Липня 2017 16:56
Колишній радянський розвідник, історик і письменник Віктор Суворов в ефірі авторської програми Дмитра Гордона "ГОРДОН" на каналі "112 Україна" зазначив, що після розпаду соцтабору і СРСР не було зроблено нічого, щоб зупинити тенденцію розпаду, тому на Російську Федерацію може чекати те саме.

"Я родом із Далекого Сходу. Мій батько був офіцером, він же не вибирав місця служби, тому там моє дитинство і минуло. Далекий Схід зараз повністю китайський, і китайці там усе тримають і контролюють. Вони і в Забайкаллі. Але московська влада підтримує всю цю "окупацію". Якщо китайці туди прийшли, вони звідти більше ніколи не підуть. На Росію чекає розпад", – заявив Суворов.

Він додав, що не може сказати, коли це відбудеться.

"Але пройде трохи часу, і в наступному інтерв'ю ми скажемо: "Шкода, але що поробиш. Така історія". Дивись, був великий соціалістичний табір, і він розсипався. Потім залишився великий Радянський Союз, але з ним трапилося те саме. Це тен-ден-ці-я, сер, тенденція. Хто наступний на черзі? Адже після розпаду соцтабору не було зроблено нічого, щоб це зупинити. Країна мчала під гірку, Радянський Союз розсипався, і знову не було зроблено жодних спроб, щоб цьому запобігти. Розпад триває", – сказав письменник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
! Показати IP 4 Липня 2017 15:03
У росії взагалі, як і в її населення руки в крові колись, тепер уже колись братніх народів, - грузин, молдаван, українців, да чого там казати, й осетин і абхазів теж. Війни, агресії, гібридні війни... За це відповідатиме не лише карлон, за це відповідатимуть всі росіяни, бо саме вони карлона й висунули у владу, саме вони підтримали карлона у кожній війні, саме вони РАДІЛИ КОЖНОМУ ЗАГИБЛОМУ УКРАНЦЮ НА ДОНБАСІ! Ті от прості рассєянє вже на своїй шкурі і шлунку почали відчувати наслідки такої політики, але це ще початки, квіточки, ягідки на підході.
Влад до ! Показати IP 25 Вересня 2017 03:25
Вы правы . Так оно и есть ! За все " хорошее " , что делали фашисты - рашисты в суверенной Украине эти ущербы ответят сполна и по полной ! При первой - же возможности украинцы отомстят . МЕсть будет жестской , жестокой и очень страшной ! п*до раша это не государстао ! А территория , эти тв*ри сидят на чужой земле и пора с ними разобраться !!! Пусть готовятся П*ДАРЫ отдавать Украине ее города . Слава Украине !!! Смерть , презрение и позор фашистам КАЦАП*ДАРАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))
Олексій Показати IP 11 Липня 2017 22:54
Амінь.
Владимир до Олексій Показати IP 2 Серпня 2017 18:29
Ничего нового он (Суворов) не сказал. Задолго до 91 года, лично я, среди людей своего круга, утверждал, что конец существования СССР наступит в начале 21 века. (Правда,немного я ошибся) - гибель "могучего и несокрушимого" СССР наступила, как все мы знаем, раньше. Именно на эти мои утверждения те кто слышал меня не верили моим словам и относили к обычному бреду.Тем не менее капут СССР пришел.. Вот так же я утверждаю :- конец нынешней империи РФ к 60-му 21 века году наступит . И этому рассеянам не избежать. Я лично хотел бы, что бы я сова ошибся с сроках, так на лет 20.
Nica до Олексій Показати IP 27 Серпня 2017 15:52
Неужели ты и вправду думаешь что виноваты россияне!!!??? Тогда слова отсутствуют......
истина до Nica Показати IP 13 Вересня 2017 10:13
Во всех своих бедах виноваты росияне. А у де?илов виноваты американцы.
А чому Показати IP 17 Липня 2017 20:15
Коли Гордон поставив питання про примирення ветеранів ДСВ і УПА , то Суворов сказав що це є фактор незрівння величин. І це питання він навіть незахотів до кінця дослухати.
Шустов Вячеслав до А чому Показати IP 2 Серпня 2017 17:25
ДСВ і УПА були гарматним м"ясом правлячих політиків, які підлягають Суду Божому!
Микола до Шустова до Шустов Вячеслав Показати IP 15 Серпня 2017 13:18
Є війна визвольна а є загарбницька і тому не треба змішувати грішне з праведним. Ви не будете заперечувати того що коли ви себе і свою сімю захищаєте від нападника - це є дія праведна а нападати і принижувати інших це і є неправедною справою. Війна на сході України проти московських окупантів хіба не є війною за свободу проти насильників?
Дюк де Рашель до Микола до Шустова Показати IP 7 Вересня 2017 09:29
І ти правий, і він правий
александр Показати IP 27 Липня 2017 22:22
Последствия распада ощутит весь мир. Междуусобная бойня в той не совсем цивилизованной части Света будет как после октябрьского переворота 1917 г.
Миколай до александр Показати IP 14 Вересня 2017 21:56
Шановний, а це Божа кара за злочини що робила московія прилеглим народам, усе у світі закономірно! Голодомор також був не випадковістю а закономірністю за злочин що вчинили українці за те що неборонили свободу своїй землі і довірились московським брехунам і садистам. Фіни відстояли свою державу у 1940 році і Бог нагородив їх добробутом і миром.
Хоман Показати IP 28 Липня 2017 22:38
Суворов......какой он Суворов....Резун, босяк безродный.
V до Хоман Показати IP 1 Серпня 2017 06:54
Что ни напиши - троль вылезет всегда!
нЕкто до Хоман Показати IP 12 Серпня 2017 14:41
Резун-разведчик, он же Суворов-писатель. Улавливаешь разницу? Суворова читает весь мир, а твою пачкатню только я, да и то случайно.
Дюк де Рашель до Хоман Показати IP 7 Вересня 2017 09:32
Ето как сказать... І Саша Суворов тоже не с рода д Артаньян....
Сергей Манукян до Хоман Показати IP 29 Вересня 2017 15:11
Подобные заявления не делают Вам чести. Всё равно что аргумент "сам дурак"...
Шустов Показати IP 2 Серпня 2017 17:50
Система коменту - упереджена
юрий Показати IP 6 Серпня 2017 14:56
Мы это и так знаем.
Дрон Показати IP 9 Серпня 2017 20:05
Умнейший мужик
Вася Показати IP 19 Серпня 2017 13:53
Предателю нет веры.
Дюк де Рашель до Вася Показати IP 7 Вересня 2017 09:34
Дивлячись з якої точки зору дивитись... Всі хто народився до 1991 року.... Корочше кажучи ти апріорі входиш в когорту ПРЕДАТЕЛЕЙ СССР ;)
Миколай до Дюк де Рашель Показати IP 14 Вересня 2017 21:42
Неможе бути раб прєдатєлєм. Поневолений народ не може бути зрадником - це нонсенс.
Путлеровец Показати IP 19 Серпня 2017 16:45
Так Рассея и сейчас не монолитная.....Многие наверное знают как в провинции не любят москвичей....а Дальний Восток фактически автономный.....есть люди никогда не бывавшие в Москве но в Китае бывающие каждую неделю....Но поражает то что многие рассеяне верят в то что их родственники едят младенцев в Украине.....
Анонім Показати IP 1 Вересня 2017 22:49
А сина янук назвав просто і влучно - Утирок
Ніколас Показати IP 4 Вересня 2017 16:54
Виктор Суворов однозначно имеет информацию и обладает как разведчик хорошим аналитическим умом. У Национальной академии Англии дураков не держат. А обвинять его в предательстве не следует. Он сбежал за границу, чтобы быть сегодня живым , иначе бы его живьем спалили бы в котельной, как это делало КГБ. А в чем состоит предательство Суворова так советская власть и не пояснила. А разве было бы лучше, если бы человека сожгли живьем, а потом реабилитировали. Кому от этого была бы польза.
wcece Показати IP 10 Вересня 2017 18:28
https://petition.president.gov.ua/petition/38702
juj Показати IP 22 Вересня 2017 06:37
коментар було видалено
Прихожанин Показати IP 25 Вересня 2017 16:16
Как государство россия уже не существует !
леонид Показати IP 25 Вересня 2017 21:01
Очень грустно читать здесь комментарии и сожалеть о том,во что ленинско-сталинская - путинскеая хунта превратила русских - в тупые валенки. Они что - совсем уже ничего не соображают и вместо головы у них путинско-киселевский-сосовьевский телевизор? Наверное да. Перевелись в Раше революционеры, осталтсь людишко .
Прихожанин Показати IP 26 Вересня 2017 10:03
Жаль каЦапов! Эти убл?дки даже не догадываются куда втянул их нелюдь-путин! Пора отвечать дикарям большой автозаправки за Голодомор, за Крым, за Донбасс! Слава Украине!