USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Подробиці нічної погоні: п'яний водій, якого затримали в Ківерцях, - поліцейський начальник

11 Березня 2017 08:55
Назвали ім'я нетверезого водія, якого поліція намагалася зупинити на вулиці Набережній у Луцьку, але наздогнала аж у Ківерцях після того, як той побив поліцейську машину. Справжнє ім'я п'яного потенційного вбивці за кермом Алексюк Віталій Юрійович, капітан, начальник СРПП #1 Ківерцівського ВП (Сектор реагування патрульної поліції), заступник начальника Ківерцівського райвідділу поліції. У авто разом із ним перебувала ще дільничний офіцер поліції Романюк Юлія Сергіївна.
Про це у Фейсбуці пише самооборонівець Олександр Ніколайчук.

Зауважимо, у секторах комунікації у Ківерцівському відділі ГУНП у Волинській області та ГУНП у Волинській області відмовилися давати будь-які коментарі щодо нічної погоні.

Речниця патрульної полції Ольга Бузулук підтвердила, що погоня мала місце, за попередньою інформацією затриманий - працівник поліції, який втікаючи вдарив патрульну автівку. Поліцейський, який перебував за кермом патрульного автомобіля, відбувся забоєм коліна, його життю і здоров'ю нічого не загрожує.

Ніколайчук детально розповів про інцидент та те, як правоохоронець намагався уникнути покарання. Публікуємо його допис без змін:

Близько години часу кілька екіпажів луцьких патрульних вночі переслідують Mitsubishi на німецькій реєстрації. Діє операція перехоплення.

У цей час два екіпажі ківерцівських поліцейських стоять біля "Дубків", а ще один ГШР спинив та перевіряє якогось буса.

Повз них усіх пролітає на швидкості у 140-150 км/год авто, що є в орієнтуванні зі "шлейфом" переслідувачів. Нарізали три круги по маршруту Луцьк-Ківерці-Піддубці-Луцьк.

Ціною затримання стало розбите поліцейське авто та легкі тілесні у патрульного. Маю підозру, що порушника вдалося затримати після того, як луцькі патрульні поліцейські запросили дозвіл на відкриття вогню із табельної зброї для зупинки автомобіля. Його про це повідомили "друзі". Адже він не то бувший міліціонер, не то діючий поліцейський. З огляду на те, що на місці затримання з'явилося кілька місцевих поліцейських в чинах, які активно намагалися поспілкуватися з "Володею", або ж навпаки мовчазно стояли у стороні.
Чоловік, що назвався на ім'я Шабала Володимир Володимирович продув "драгер" у Ківерцівській райлікарні через досить тривалий проміжок після затримання. Показник 1,42 проміле алкоголю у крові.

Справжнє ім'я п'яного потенційного вбивці за кермом Алексюк Віталій Юрійович, капітан, начальник СРПП #1 Ківерцівського ВП (Сектор реагування патрульної поліції), заступник начальника Ківерцівського райвідділу поліції. У авто разом із ним перебувала ще дільничний офіцер поліції Романюк Юлія Сергіївна, яка також називалася по-іншому, а саме: Захарчук Ольгою Миколаївною. Та стверджувала, що випадково потрапила в авто, щоб доїхати до свого села замість того, аби припинити діюче правопорушення.

Цікаво, що під час погоні за Алексюком луцькі поліцейські оголосили ківерцівським колегам про потребу перекрити дорогу на Ківерці. Утім втікач двічі безперешкодно проїжджав повз пост ківерцівських поліцейських – ті, схоже, не надто намагалися затримати свого безпосереднього начальника.

Як пише Волинь24, на місці події з’явилися працівники поліції Ківерцівського району. Прибув навіть сам начальник районної поліції Юрій Столярчук. Після того, як приїхали місцеві поліцейські, затриманий став вести себе агресивно, кричати і ображати тих, хто його затримав.


Також виявилося, Алексюк має статус учасника АТО. І у серпні 2016 року, як повідомляє видання Ківерці.in.ua, отримав на підставі цього земельну ділянку.

Утім, як зауважив один з ківерчан, які були присутні на місці затримання Алексюка, не виключено, що в реальних бойових діях він участі не брав.

"От скажіть, погрози у фізичній розправі слід сприймати патрульним поліцейським та ГШРівцям ГФ "Самооборона Волині", як реальні? Хотілося б почути відповідь від керівництва Волинської поліції. І почути та побачити реакцію на такі дії та вчинки нашої нової поліції, яка діє за принципом: "Служити та захищати". Цікаво, чи будуть ці поліцейські назавжди звільнені з лав правоохоронного органу? Тест для керівництва...", - додав Ніколайчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Аміла Показати IP 11 Березня 2017 09:04
ще затримайте Буховця Романа, як з Опери виїзджає під шафе... то повіру "Служити та захищати"! так Ніколайчук?
Сашка до Аміла Показати IP 11 Березня 2017 11:33
Ромку Буховця і Рівному ще взяти можна на службовому авто, до дівчини постійно їздить
Вася до Сашка Показати IP 11 Березня 2017 12:45
до Луцька на службовому авто, головний патрульний Рівного-Сергій Мерчук, катається у власних справах на бензині з наших податків!
Не пліткуйте до Сашка Показати IP 14 Березня 2017 22:12
Роман Буховець займається спортом і не вживає алкоголь, а дівчина живе з ним в Луцьку. Які є люди чорнороті, вимийте роти милом)
112 Показати IP 11 Березня 2017 09:17
Понабирали де*ілів в поліцію - тепер ганяються один за одним
Вася до 112 Показати IP 11 Березня 2017 12:11
Але хоть ганяються, а попередні д*біли, не робили нічого.
ВОНО Показати IP 11 Березня 2017 09:21
не чіпайте їх - ВОНИ Ж ДІТИ))))
Ван Показати IP 11 Березня 2017 09:25
Я ж кажу клоуни
стоп Показати IP 11 Березня 2017 09:44
ЮЛЮ ПОКАТАВ НОЧЬЮ ХА ХА ХА
Іван до стоп Показати IP 11 Березня 2017 10:45
та не тільки покатав
лучанин до Іван Показати IP 11 Березня 2017 19:15
Вона гарно їздить)) вміло )) мені подобалося )
Ягодинґ до Іван Показати IP 12 Березня 2017 21:56
Ґоґі ти би хавало прикрив,??? Розумні писаки,чи пісюки,
Нікіта до Ягодинґ Показати IP 13 Березня 2017 19:28
Це ж просто б*дло. Розумний чоловік такого не напише.
валерій Показати IP 11 Березня 2017 10:03
і вся така "держава"...
ZX до валерій Показати IP 11 Березня 2017 10:32
100% Які люди, така й держава.
---- Показати IP 11 Березня 2017 10:25
Треба притягувати ще тих ( недокопів )через чиї перекриття дороги він проїхав !!! Це , або службова не відповідність , або співучасть ...
житель до ---- Показати IP 11 Березня 2017 17:13
Кожен, хто мав справу з ківерцівською міліцією, знає цю особу. Ні на мить не вірте, що він дійсно в АТО заробив ту ділянку. А переатестацію пройшов тому що проводили її такі ж як він. Алексюк - це СОРОМ і ГАНЬБА. Рано чи пізно вся його суть вилізла, хай ще Богові дякує, що жертв нема.
житель луцька до житель Показати IP 11 Березня 2017 22:09
до чого тут конкретно Алексюк?!
КГБ Показати IP 11 Березня 2017 10:46
Рецепт один!!! Треба Сталіна! Не буде Сталіна, не буде України!
2017 Показати IP 11 Березня 2017 12:14
В ЮЛьки 3 дітей. ПОРЯДНА мамуля!!!!!
До до 2017 Показати IP 11 Березня 2017 18:26
Збили хлопа. Було б четверте.
лучанин до 2017 Показати IP 11 Березня 2017 19:16
не вводь людей в оману..
***** Показати IP 11 Березня 2017 12:43
Ще б наша нова поліція на пару з самообороною так би за тим "нелюдом" поганяла,який позбавив життя двох людей,то там тихо,скільки часу пройшло,то того ніхто не бачить,всім засліпило,а за п*яним то швиденько і роздути це все!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до ***** Показати IP 11 Березня 2017 13:37
Як на мене то цей пяний за кермом нічим не відрізняється від того нелюда, оскільки плював на життя інших. Крім того він не менш небезпечний враховуючи що займає керівну посаду.
хмм12 до Анонім Показати IP 12 Березня 2017 14:15
Той нелюд гуляє на волі,може ще когось убити!Так що не рівняйте!!Поліцейський Слава Богу не збив нікого,а машина це таке скільки їх трощили молоді поліцаї?Що зараз насміхаються з них..гумористичні програми знімають!Не порівнюйте вбивцю людей з п'яним поліцейським!
Анонім Показати IP 11 Березня 2017 14:15
Гнати таку нечисть грязною мітлою...
Усім Показати IP 11 Березня 2017 14:34
Селфі тату і погоня, а роботи нуль така нова поліція
лучанин Показати IP 11 Березня 2017 15:01
от чудово видно різницю, нових патрульних копів (луцьких), які безпристрасно виконують свої обов'язки, і цих НЕДОПОЛІЦЕЙСЬКИХ (ківерцівських переатестованих)
@ Показати IP 11 Березня 2017 15:52
розголосити що взагалі!Чомусь за ту різанину,що сталася в Рожищах не було такого масштабного розголосу.Бо мені здається, що тема з різаниною більш хвилююча!Так звісно Слава Богу що він нікого не збив і все обійшлося так.А от той що зарізав людей ще ходить по місту чи по селі і може в будь який момент зарізати ще когось.
деееее Показати IP 11 Березня 2017 16:22
а де пропав борець данильчук
Анонім до деееее Показати IP 11 Березня 2017 22:42
А там страшноооо...це ж маніяк , в нас самооборона там де попіаритись можна, наприклад п'яних водіїв ловити, а потім пи......ти цілий день, а ще такі самі при%урки постять цю всю єресь. Хоч би за дитину того поліціянта подумали ...як їй, фото на цілу сторінку, фу противно
Читач Показати IP 11 Березня 2017 17:46
Теж мені резонанс, зловили людини яка вживала за кермом і ним випадково виявився поліцейський. Всі такі правильні і святі типу ніхто випившим за кермом неїздив, а службову машину ідіоти копи розбили яка має роботу робити, на таран взяли фільмів американських надивились придурки! Тут квартири кожен день чистять, людей ріжуть, то тут вони повні нулі. А ганятись за машинами і стріляти по них наражаючи ще безліч невинних людей на небезпеку то вони перші. Смердить дивитись на такі досягнення нової поліції, одним слово дітвора!
вася Показати IP 11 Березня 2017 18:25
Друзі! Щоб потрапити в нову поліцію треба було відвалити 2 тис бобла. Набрали .Отже маємо шобло!
Володимир Показати IP 12 Березня 2017 08:29
Поліція які результати пошуку маньяку???Який зарізав двох людей в Рожищенському районі?Коли знайдете???? Чекаєте його нових досягнень?
Алекс Показати IP 12 Березня 2017 10:51
в ківерцях я надіюсь колишні дпс мене так обібрари колись ,підставили,зробили виноватим,здерли гроші за все даже за бензин який на мене було потрачено,на місці в кабінеті їхнього начальника вимагали гроші і вони і він.таких як вони потрібно вішати
@ до Алекс Показати IP 12 Березня 2017 14:17
О святий не грішний ти!не плач)
Свідок Показати IP 12 Березня 2017 16:53
Ото резонанс зробили!! Пів самооборони їздить п'яними і на лівих авто!! Ніхто не бачить і не розголошує!!! А оця нова піс*рва яка надивилася фільмів ніх*я не вміє робити і авто поліцейське розбив не втікач а той йобус який не впорався з керуванням!! Це 100% !
куууу до Свідок Показати IP 12 Березня 2017 17:50
Дійсно! Повністю з Вами згідний. Та таких як він,просто сотні є і чомусь про них так не розголошують. Ви шановні,ті хто це, публікує спочатку подумали б про його сім'ю і дитину,вони ж не винні, що мають такого Віталіка!
Активіст Показати IP 13 Березня 2017 12:18
Певно потрібно викласти пару фото-відео хто такий Ніколайчук!! Одна святість!! ЧИ ТИ МОЖЕ ЗАБУВ !!!
1962 Показати IP 13 Березня 2017 17:49
краще б відстрілювався так би просто не взяли
Вакса Показати IP 16 Січня 2018 20:47
Ніколайчука Аверс чмирив, то воно б*дло двох слів до купи звязати не могло. Вигляд мав як новачки поліцейські яких він до..бує зі своїми шохами.