USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Правий сектор Волині «візьметься» за паспортний стіл

16 Березня 2014 22:53
Активісти «Правого сектору» Волині завтра, 17 березня, здійснять рейд до Управління Державної міграційної служби України в області, щоб отримати роз’яснення щодо неправомірних дій відомства. Згідно з повідомленням організації, Верховний Суд України остаточно визначив вартість закордонного паспорту в 170 гривень.

Прокуратура міста Луцька також провела перевірку, що працівники міграційної служби порушували закон, зобов’язуючи лучан сплачувати 377 гривень замість 170.

Однак до «Правого сектору» надходять і далі скарги від громадян, що працівники «паспортного столу» стягують у два рази більше коштів за оформлення закордонного паспорту, ніж зазначено в законодавстві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Юра Показати IP 16 Березня 2014 23:03
коментар було видалено
345 до Юра Показати IP 17 Березня 2014 00:01
Коли вже сцикливі правоохоронці начнуть зачистку цих дибілів та наведення елементарного правопорядку!!!
Аркаша до Юра Показати IP 17 Березня 2014 08:14
Аби toyota Camry не ламалась )))
Дмитро до Юра Показати IP 17 Березня 2014 08:31
Юра що ти мелиш?
війсковий пенсіонер до Юра Показати IP 17 Березня 2014 09:26
Вони ж заявили, що їдуть в поліські ліси на кордон з Білорусією, це подальше від можливої війни. Цікаво де подівся їхній порив щодо всупу в національну гвардію, це більш конкретний крок щодо захисту вітчизни. нажаль подвійна мораль, самі ухилялись від служби в армії і тепер в кущі
1234 Показати IP 16 Березня 2014 23:37
Правий сектор, а не пішли б ви на ...... а краще в крим, рятувати цілісність держави. Якщо б ви грошей з людей не вибивали, посади не продавали, можливо до вас і ваших дій була довіра. А так ви банда, злочинці, і просто непотріб.
))) до 1234 Показати IP 17 Березня 2014 10:44
зачєм в Крим? нехай в Крим їдуть дурники, які не відкосили від армії.
Анонім Показати IP 16 Березня 2014 23:38
Щось я не зрозуміла. Так завтра ж вони мали їхати на кордон з Білорусією, захищати територіальні межі України.
Яков до Анонім Показати IP 16 Березня 2014 23:48
А у них уже раздвоение личности. Как у Данильчука - одна половина - говно, а вторая - еще большее говно!
олена. до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 02:43
Вони типу поїдуть ))) Кричати й гадити то одне, а робити щось - то їнше
Я до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 07:47
Вони на дорогу пару гривень візьмуть і тоді поїдуть)))
Адвокат Показати IP 17 Березня 2014 00:14
в міграційній службі корупція найбільша в області. неодноразово кримінальні угрупування купували чисті бланки закордонних паспортів у інспектора Малій що живе в лище, це відомо правоохоронцям, але в нього є покровителі в прокуратурі області.
Лучанин до Адвокат Показати IP 17 Березня 2014 09:16
знаємо такого. раніше в податковій займався фальсифікацією документів але звідти його турнули під хвіст. бачиш яке воно непотопляєме. там зібрався колектив "професіоналів" - пожежники, митники, тюремники - всі біля корита! Правий Сектор вперед!!! пора з цією наволоччю розібратись! ніхто окрім ВАС!
Іван Показати IP 17 Березня 2014 01:42
після втечі Януковича всі перестали брати і давати взятки,невже ми таки прийшли в європу і навіть незамітили))))
Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 01:44
Данильчушкі та Гузюшкі ідіть на Х... . Задовбали....В Крим їдьте... та в Харків.....там люструйте... Україна єдина....скрізь треба люструвати.
той до Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 01:47
Х... - це напевно не Харків, і не Херсон...це точно їм точно туди треба їхати
Олена Показати IP 17 Березня 2014 02:40
набрид народу той Правий сектор з його люстраціями. Хто вони такі? крикуни. Й по голубам у центрі стріляти. нехай у крим їдуть й там покажуть на що вони варті. треба зараз працювати а не заважати працювати тим, хто це робить. й до речі, перш ніж щось там до когось йти й права качати, дайте нам. простим людям дання про себе, хто саме йде й що саме він собою уявляе, де працюе, чого у житті добився
Громадянин Показати IP 17 Березня 2014 05:53
Хіба щось поганого є в тому, що ПС наведе лад у паспортному столі? Таке враження, що майже всі попередні коментарі писали люди, причетні до махінацій із закордонними паспортами. До чого тут люстрація? Порушуєш закон - відповідай, ким би ти не був. Особисто я планую виробляти паспорт у квітні-травні. Я не ПС, та збираюся увесь процес фільмувати. Буду відстоювати своє право якщо не через суд, то при допомозі ПС. Досить платити хабарі!!!
Лучанка до Громадянин Показати IP 17 Березня 2014 09:17
давайте гуртувалися проти тих сволочей
Анонім до Громадянин Показати IP 17 Березня 2014 11:30
Знаєте як буває? Каже чиновник: "Я хабарів не беру". В нього питають: "А чому?". Він відповідає: "Тому що не дають." То ж починати треба з себе. Хтось хоче взяти довідку в коротші строки ніж це передбачено, а хтось не хоче довго стояти в черзі. І тоді починається відома схема: я тобі, а ти мені.
га-га Показати IP 17 Березня 2014 07:04
привіт мусарським тролям
kkk Показати IP 17 Березня 2014 07:32
ПРАВЫЙ СЕКТОР МОЛОДЦІ!!!так і далі робіть і вичистимо от цих гнилюкік украіну!!!
Юзік Показати IP 17 Березня 2014 08:06
Де,це та Олена працює,що їй заважають працювати? Може б ти в Крим поїхала б -така робітниця? Чи ти вміеш посилати тільки? Кого і куди....
небайдужа Показати IP 17 Березня 2014 09:04
а хто проконтролює правий сектор? Пора повертатися до законного врегулювання питань. Знаєш, що порушують - звертайся у правоохоронні органи. Думаю не варто давати черговий повід чужим ЗМІ.
Кропина Показати IP 17 Березня 2014 09:14
А коли за МРЕО візьметесь?
МВ Показати IP 17 Березня 2014 09:20
по сільських радах не забудьте проїхатися.... бо допоки з паспортами будете розбиратись..... то землі не лишиться взагалі по Луцькому, Ківерцівському та РОжищенському районах.... і пролюструйте на яких вони машинах іздять та будинки побудували на 1700 грн. зарплати
Все правильно роблят Показати IP 17 Березня 2014 09:23
Прийшла весна, пора садити хабарників)
333 Показати IP 17 Березня 2014 09:25
А коли "Правий сектор" візьметься за злочинний ОБЩАК - "ЗАХІДІНКОМБАНК", який не тільки обікрав 15 тис. вкладників, а і фінансував "тітушек" в Киеві, та продовжуе фінансувати "братків" в Криму ???
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 09:29
МРЕО коли?
СПРАВЕДЛИВІСТЬ Показати IP 17 Березня 2014 09:36
А за Луцьких ДАІ коли візьмуться? Даїшники думають що прапорці причипили до своїх машин і все пройде? А може Луцькі Даїшники просто башляють правому сектору?
Алекс до СПРАВЕДЛИВІСТЬ Показати IP 17 Березня 2014 10:07
Так вони Автомадану башляють. Правий сектор і Автомайдан просто поділили сфери впливу.
Я Показати IP 17 Березня 2014 10:44
Хлопці! Перевірте Луцьктепло!! Нема чим за газ платити, а у всіх балкони відкриті, особливо вночи батареі як вогонь!!!!!!!!!!!!!
))) Показати IP 17 Березня 2014 11:13
в мене було б питання, коли пс візьметься за голову, але я так бачу, що вони в них геть пусті. убєйтє сєбя об стєну, дурні.
volynlutsk123 Показати IP 17 Березня 2014 11:51
Корупціонери-здирники начальник Управління ДМС Воробей та його заступник Войцешук з громадян Волині на протязі двох років незаконно брали та беруть на даний час за оформлення закордонного паспорта 600-800 гривень. Необхідно ставити питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності.
крымчанин Показати IP 17 Березня 2014 13:00
Ну что хохлы – проебали Крым? Трусливые шавки. Тьфу на вас!!!
ВІ Показати IP 17 Березня 2014 13:49
28 лютого стала свідком, як перед людьми, які бажали отримати заяву (для заповнення) та реквізити (для оплати в банку рахунку) для виготовлення закордонного пасторту, просто закрили двері зі словами:"Бланки закінчилися". Одна жіночка зайшла до кабінету з включеною камерою на телефоні та попросила працівника служби повторити, що немає бланків, після чого вони одразу з"явилися, і всім вистачило. За охормлення закордонного паспорту я заплатили 395 грн.15 коп. БАРДАК!!!!
фанат Книша Показати IP 17 Березня 2014 14:44
А коли візьметесь за реєстраційну службу? і за іі безграмотного начальника Книша,який навіть не знає, чим він там повинний займатися,лише взятки бере, на людей йому наплювати!