USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Представляють нового голову Луцької РДА

11 Квітня 2014 08:35
Новопризначеним головою Луцької райдержадміністрації став представник громадських організацій, підприємець Юрій Цейко.

Керівника району представили сьогодні, 11-го квітня, в Луцькій районній раді.

Голова облдержадміністрація Григорій Пустовіт, присутній на урочистостях, зачитав указ виконувача обов’язків президента України, голови Верховної Ради Олександра Турчинова про призначення та поставив Юрієві Цейко завдання.

«Перше завдання, з якого треба починати роботу, – це зробити усе, щоб не допустити тієї біди, яка паралізовує нашу країну, по рукам-ногам зв’язала людей – це корупція, хвороба нашого суспільства, нашої держави. Ми прийняли антибіотик – це Євромайдан. Ми отримали шанс будувати країну, за яку пролито море крові. Україну, де за посаду не треба платити гроші, де не буде відкатів, Друге завдання – команда, достойна, бо самими не справитися», - наголосив губернатор.

Він додав, щоб новий очільник району пам’ятав, що він - слуга народу й повинен допомагати людям, а не давати відписки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
111 Показати IP 11 Квітня 2014 09:24
Ото президія і керівництво району. Гвоздецький - злодій який обікрав Рокинівське підприємство і проти нього порушено 2 кримінальні справи. Веремчук - будучи працівником міліції в 90 -х обкрадав заправки і операторів. Ну а Цейко - це неук і аферист бютовський. Гопкомпанія. До чого довели Луцький район.
Всезнайко до 111 Показати IP 11 Квітня 2014 09:36
Що робить Гвоздецький в президії? Він не пройшов спецперевірку на голову райради по чотирьох пунктах...
Мінор до 111 Показати IP 14 Квітня 2014 20:21
Цейко -порядна і чесна людина, а ти - лапух, оськільки проводиш наклеп. ПОпитай у односельчан думку про Цейка, а тоді будеш писати! Дорогу таким людям
Анонім до 111 Показати IP 25 Липня 2014 15:24
Та їх ще не стригли призначити, а ви вже до *до чого довели район*
Боратин Показати IP 11 Квітня 2014 09:27
Цейко причетний до оборудок з землею по Боратину разом з Москвичем.
Майор до Боратин Показати IP 14 Квітня 2014 20:24
Якщо маєте докази - пишіть заяву, А якщо ні -то ненаводьте наклепи
Боратин 2 до Боратин Показати IP 14 Квітня 2014 20:25
Я сама з боратина, москвіч точно, а от Цейко - я не думаю, занадто порядний і чесний.
123 до Боратин Показати IP 14 Квітня 2014 20:37
Не***н**а, там москич, до того тут Цейко????
До Всезнайко. Показати IP 11 Квітня 2014 09:51
То його місце не в президії.
Всезнайко Показати IP 11 Квітня 2014 10:10
Його (Гвоздецького) місце в тюрмі...
Пустовіту Показати IP 11 Квітня 2014 14:18
Григорій, почитай відгуки про своїх висуванців, ох доведуть район до..............., та спитай у цейка де його диплом про освіту
Боратин 2 до Пустовіту Показати IP 14 Квітня 2014 20:34
Диплом?? А у всіх у кого єдиплом є таке підприємсто як у Цейка??? не пліти ФІГНІ, до чого тут диплом?? Дипломи у нас штампували як білети у тролейбус!!! Диплом - не показник, а справи що зроблені!!!! Якщо Цейко наведе у районі такий лад як на свому підприємстві - то з Австрії будуть приїзджати на тренінги!!!
111 Показати IP 11 Квітня 2014 14:53
а посмішка при привітанні в Цейка, як у янека у ВР коли йому вручали посвідчення президента
02 до 111 Показати IP 14 Квітня 2014 20:27
В яника покруче... фото конешно не ахті, могли б і постаратись
Kewmr до 111 Показати IP 14 Квітня 2014 20:35
Цейко - щира людина, просто фото не якісні., Хоча побачимо про роботі
5 Показати IP 11 Квітня 2014 18:33
Збор блатних і ніщих, Що за президія, одні ко*чені
777 Показати IP 11 Квітня 2014 22:52
о-йо-йой!!! ото нароблять, як наші нардепи у Верховній раді
Софія Показати IP 12 Квітня 2014 10:34
Патріотам України дорогу
Лікар Показати IP 12 Квітня 2014 17:52
Де патріоти? Цей уйо. ОК? Софія не сміши свою ......... Вона і так смішна
Кохнюк Показати IP 14 Квітня 2014 20:29
Цейко - справді патріот, дякую від жителів с. Вербяїв, що погодились піти на посаду! Ми за ВАС!!!!!
Карпа Показати IP 14 Квітня 2014 20:36
Цейко- молодець!!!! Давай Юра, покажи свій розум і дух Українця!!!!!