USD 40.85 41.15
  • USD 40.85 41.15
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.30 10.55

Премії Гройсману зросли в чотири рази

7 Липня 2016 11:46
За червень прем'єр-міністр Володимир Гройсман заробив 28 129,18 гривень. Про це йдеться у відповіді секретаріату Кабінету Міністрів на запит Українських Новин.

Сума коштів, нарахованих Гройсману в червні, становила 28 129,18 гривні, з них посадовий оклад становив 6 115,79 гривні, надбавка за вислугу років - 1 223,16 гривні, надбавка за особливий характер роботи - 7 338,95 гривні, зарплата за час відрядження - 5 616,54 гривні.

У червні прем'єру була нарахована премія в сумі 7 834,74 гривні.

Сума утриманих податків склала 5 485,19 гривні, з них податок з доходів фізичних осіб - 5 063,25 гривні, військовий збір - 421,94 гривні.

Фактична сума, отримана прем'єром, становила 22 643,99 гривні.

До слова, зарплата Гройсмана за квітень становила 11,7 тис. гривень, за травень - 22 тис. гривень.

Нагадаємо, депутати Верховної Ради України 14 квітня у парламентській залі засідань проголосували за рішення призначити новим прем’єр-міністром Володимира Гройсмана.

А той, своєю чергою, останнім розпорядженням на посаді спікера Верховної Ради підняв зарплату нардепів майже втричі - з 6400 до 17 650 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 7 Липня 2016 12:04
Что за хрень? Это два раза в киеве пообедать! Кто нибудь верит.что он живет на эти деньги?
Лучанка Показати IP 7 Липня 2016 12:05
А за що премія?. За підвищення тарифів на комуналку? І такий особливий характер роботи? Так важко працює бідака, недосипає, не доїдає... Важко йому!
Коля Показати IP 7 Липня 2016 12:23
жахіття страшні. А люди раби!
ughc Показати IP 7 Липня 2016 13:43
так тримати, дави їх, Гройсман!!!
Хлоп Показати IP 7 Липня 2016 13:55
Значить як звичайним людям то зп підняли на 50 грн, а депутатам, яким за зарплата до одного жирного місця, яке вже давно зліплося то в 4 рази. Перемога, слава!
хі-хі Показати IP 7 Липня 2016 15:11
хаве нагіла...!!!
вадим гармаш Показати IP 11 Липня 2016 16:53
откуда у гройсмана выслуга лет и за что премия а командировка куда и зачем да он яценюка переплюнул один довел украину до ручки а гройсман доведет украинцев до востания войну продолжают транши получают и по карманам распредиляют тарифы растут цены растут долги растут астрана нищает аведь в украине есть все чтоб жыть в полном достатке на зависть и европе и американцам ВОРОВАТЬ И ГРАБИТЬ ПЕРЕСТАНЬТЕ СКОЛЬКО ВАМ НАДО ?
вадим гармаш Показати IP 11 Липня 2016 17:33
востанавливайте госпредприятия начинайте работать ипроизводить прекратите покупать все заграницей тоесть обогащайте свою экономику а не западную коррупционеры это воры они должны сидеть в тюрме имущество конфисковать и обратить в доход государства с преступностью надо бороться по методу ЛЕБЕДЯ АЛЕКСАНДРА ИВАНОВИЧА-----отстреливать в разумных приделах есть чему поучится усоветского ОБХСС демокрктию заменить ПОРЯДКОМ немедленно прекратить преватизацию гнать к черту всяких иевесторов возобновить государственносьть