USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Гройсман «віддячив» нардепам підвищенням зарплати

20 Квітня 2016 16:58
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман своїм останнім розпорядженням на посаді спікера Верховної Ради підняв зарплату нардепів майже втричі - з 6400 до 17 650 гривень.

Про це повідомила депутат Ольга Червакова в Facebook.

«З 15 квітня збільшена депутатська заробітна плата. Вона піднялася з 6 400 до 17 650 гривень. Така сума виділяється на депутатську діяльніст», - написала Червакова.

Також збільшується фонд оплати помічників депутата - з 12 500 до 25 000 гривень.
«Всі суми наведені без урахування сплати податків, тобто на руки буде видаватися менше. Отримувати зарплату можуть не більше п'яти помічників. Раніше було чотири», - уточнила Червакова.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ВОЛИНСЬКІ НАРДЕПИ ГОЛОСУВАЛИ ЗА ГРОЙСМАНА

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що новообраний прем'єр міністр Володимир Гройсман під час розподілу міністерських портфелів доклав максимальних зусиль, аби взяти у новий уряд перевірених та наближених чиновників. Зокрема, деякі із них були у його команді ще за часів головування у Вінниці, а інші приєдналися до Гройсмана вже у Верховній Раді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 17:07
як не ходили, так і не будуть ходити на засідання.
Бе Показати IP 20 Квітня 2016 17:09
Зробили комунізм для людей, самі того не відая. Для чого людям та зарплата?
Роман Показати IP 20 Квітня 2016 17:11
Ур*ди
лучанка Показати IP 20 Квітня 2016 17:13
просто ШОК
б-е-е-е-е! Показати IP 20 Квітня 2016 17:17
мало!!!! абонемент в" 5 -й елемент" коштує 29 тис на місяць! мало!!!
Anonymous Показати IP 20 Квітня 2016 17:31
А "пересічним" коли? Дорвалися до влади!
ТОллік Показати IP 20 Квітня 2016 17:33
ЦЕ сволочі при владі. Щоб мінімальна зарплата і пенсія ще так підвищилась в 3 рази. ГНАТИ в шию їх з крісел.
Віталіна Показати IP 20 Квітня 2016 17:35
Відланявся. Ще б так гройсман на саоїй посаді прем"єра дбав про простих громадян а не тільки про оліхархів і депутатів
Лучанка Показати IP 20 Квітня 2016 17:45
А Гройсман за простих людей бачу теж подумав, ого позиція Януковича переходить і до Гройсмана то що буде дальше це ужас.Капець Україні з такою владою в Європи просять власть краде а віддавати простим людям( вот і збільшення комунальних тарифів, ціни на продукти).Пенсія збільшилася на 70 грн а зарплата в нардепа на 11000 грн наромальне порівняння.
алканавт Показати IP 20 Квітня 2016 17:55
Вкотре находжу вірний зміст у словах покійного Кузьми про п×××оту яка має бути .... і стріляна.
миздобули Показати IP 20 Квітня 2016 18:07
Ааа блін капець!!! :) О то так... людям все попіднімали по оплаті, а собі і в такий час?! Ну тепер Гузі і Лапіни будуть голосувати так "як треба", щоб такої зарплати не позбавили, де ще таку халяву знайдуть :) Ай да ГройсМаN, ай да...!!! Чекайте рехформ і надалі і вони будуть але лише для НИХ!!!
злий Показати IP 20 Квітня 2016 18:11
яке прізвище - такий і вчинок
Михаил Показати IP 20 Квітня 2016 18:12
Крадуть у людей і віддають депутатам ВР самим бідним в Україні
Ярослав Показати IP 20 Квітня 2016 18:55
Кварплату писали , що на 60 % піднімуть для людей. А для депутатів зарплати . Треба Європі передати це які тут реХформи. Сво-----чі . Хлпці захищають нашу територію не для таких уродів .
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 19:02
А людям комуналку ще быльше збыльшать.Даремно тоді Вальцмана з трактора не скинули мордякою об асфальт.
0000 Показати IP 20 Квітня 2016 22:15
Агітували на контрактну службу в армію, заманювали великою зарплатою. А за квітень виплатили 70% зарплати військовослужбовцям.Контрактників набрали і гроші закінчилися? Всі брехуни та злодії.
НОСТРАДАМУС Показати IP 24 Квітня 2016 13:06
та й іншим українцям він теж підняв...-, правда платежі за комуналку...:-(