USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

У Луцьку безвісти зник чоловік

24 Квітня 2018 15:16
Луцький відділ поліції ГУНП у Волинській області встановлює місце перебування безвісти зниклого мешканця обласного центру Семенюка Володимира Володимировича, 3 червня 1984 року народження, який 17 квітня 2018 року пішов з дому і до тепер не повернувся.

Про це інформує сектор комунікації поліції Волинської області.

Прикмети розшукуваного: зріст 170 см, середньої статури, волосся темно-русе, очі світлі.

Поліція звертається до всіх хто володіє будь-якою інформацією щодо місця перебування Семенюка Володимира Володимировича повідомити за номерами телефонів: (0332) 24-92-48, 24-44-17, 24-89-87, 0665403692 або «102».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Юра Показати IP 24 Квітня 2018 15:42
Забухав
Юрі до Юра Показати IP 24 Квітня 2018 16:40
Чьо рік бухає?
Васько Показати IP 24 Квітня 2018 18:19
Так вони вже писали про нього минулого року і він знайшовся був
Анонім Показати IP 24 Квітня 2018 21:03
Накрав грошей та й здриснув. Живий здоровий, никається щоб гроші не віддавати.
Анонім Показати IP 24 Квітня 2018 23:13
Редактори уточніть це опечатка '2017' чи справді був інцидент минулого року? Якщо хтось знає дайте ссилку або виправіть в статті!
Лучанан Показати IP 24 Квітня 2018 23:26
То його вже рік немає? ?? Колись мішки робив... біг-беги
Анонім до Лучанан Показати IP 26 Квітня 2018 13:44
Не колись, а кілька місяців назад запускав виробництво, так і не запустив... він є, пропадає так вже не перший раз, запускає біг беги теж не перший раз... Киданув вже більше десятка людей. Тому й переховується..
Друг Показати IP 25 Квітня 2018 10:39
Нвпозичав він круглі суми. Винен багато найдуть то голову відкрутять.