USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

У Луцьку на переході збили 9-річного хлопчика

5 Жовтня 2014 18:18
У Луцьку на вулиці Львівській поблизу кафе «Вояж» сталася дорожньо-транспортна пригода. На переході чоловік на Lexus LX570 збив 9-річного хлопчика.

Аварія трапилася близько 16 години, - інформує ВолиньPost.

Один із очевидців, місцевий мешканець Андрій Виговський розповідає, як сталася ДТП.

«Їхало дві маршрутки. Вони зупинилися, пропустили, а цей між маршрутками проскочив і збив. Дитина, як м’яч відлетіла».

Інші свідки ДТП стверджують, що водій автомобіля «летів на скаженій швидкості».

Сам водій, зі слів очевидців, каже, що їхав всього лише 60 км/год та гальмував, коли побачив на «зебрі» людей.

Щодо постраждалого хлопчика, то стан дитини наразі невідомий. Швидка допомога направила його до луцької міської клінічної лікарні №2.

Правоохоронці від коментарів відмовилися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
777 Показати IP 5 Жовтня 2014 19:58
Цю київську сволоту потрібно було кінчити на місці!!!!
лютий до 777 Показати IP 5 Жовтня 2014 21:09
це не кияни,як всі думають,це банда яника,яка в свій час перебігла до Киева! Водія-нахрен розстріляти!!!!!
Андрій до лютий Показати IP 5 Жовтня 2014 21:31
І тут Яник винуватий
Лучинка Показати IP 5 Жовтня 2014 20:03
100%. Підтримую. Де всі наші мужчини, захисники!!! Ці виродки що витворяють. Та з землею цю падоль зрівняти потрібно щоб іншим неповадно було!!!!!! А наші правоохоронці просто вражають своєю відповідальністю. Не здивуюсь якщо вони ще з маячками вивезуть за межі Луцька щоб щасливо добрався до Києва.
Андрій Показати IP 5 Жовтня 2014 20:10
А де наші 5 соколів з корпусу, що весь сайт заполонили? До справи.
Макс Показати IP 5 Жовтня 2014 20:32
А де Атомайдан хвальний?????? Агов? Чи може не під силу Київський Лексус, Ха-ха.
Бригадир Показати IP 5 Жовтня 2014 21:04
Тому що цей автомайдан всреться зі страху - коли до цього ЛЕКСУСА підлетить ще парочка ...
543 Показати IP 5 Жовтня 2014 21:47
просто забрати в цього козла посвідчення водія,і нехай років 10 ходить пішки або велосипедом їздить!!!!
к Показати IP 5 Жовтня 2014 22:01
спалити ему хату козлина морда
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 22:44
Це водій Еремеева це його машина? Внього вся фірма на кіївських номерах їздить.
світлофор Показати IP 6 Жовтня 2014 08:34
повісити слабо? шо при януковичі , що зараз - на дітей плювати всім
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2014 09:14
Добре, що є люди-свідки, які не бояться говорити.
Комент з волиньпосту Показати IP 6 Жовтня 2014 10:08
Хотів бути свідком, то слідчий записав на якомусь нещасному папірці мої дані та ще декількох свідків, які дійсно це бачили на свої очі. Покинув територію десь о 18.00, можливо це підставні люди приїхали. Є відео, фото - дуже важливий факт - міліція їхала довго (приїхало 3 авто), слідчий приїхав - хлопець дуже молодий, не розбирається ні в чому (спеціально прислали такого щоб толком нічого не зафіксував а тільки вигляд зробив). Так от, є відео де слідчий відмітив гальмівний шлях - за 20 метрів до пішохідного переходу, коли реальний гальмівний шлях - це півметра на самому переході і це все видно! Водій, що збив має дуже хороші зв"язки в Луцьку, так як приїхало ще 2 авто пізніше - Mercedes Benz E Klass номера АС 7707 ВІ чорний, Audi Q7 номер АС 7770 АР чорний. Автомайдан був - приїхав подивився і поїхав, але хлопчина казав що буде свідком при алкогольній експертизі, але автомайданівець поїхав десь, а водій що збив дитинку ще був на місці. Самооборона також була - приїхала потерлася, подивилася і поїхала. Висновок наступний із моєї сторони: нехай дитинка буде здорова, а винуватцю Бог суддя, бо нам простим з "непролюстрованими" дуже важко!
Аня Показати IP 6 Жовтня 2014 10:26