USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

У Росії почали призивати в армію переселенців з Донбасу

15 Травня 2015 10:45
У Росії на військову службу в збройних силах країни вперше призвали переселенця з Донбасу. Про це повідомили в прес-службі Центрального військового округу РФ, передає УНН з посиланням на РИА Новости.

"Військовий комісаріат Самарської області призвав на військову службу уродженц Слов'янська Дмитро Головіна. Він отримав російське громадянство і виявив бажання служити в армії. Він буде служити в одному з мотострілкових з'єднань Сухопутних військ", - зазначили в ЦВО РФ.

Зазначається, що Головін перетнув з родиною російсько-український кордон в 2014 році після початку бойових дій на сході України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 10:51
от таких запроданців там і кинуть на м!ясо.зрадників там не люблять.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Травня 2015 12:52
коментар було видалено
страна до Анонім Показати IP 15 Травня 2015 20:09
А ничего что он сам изъявил желание служить в российской армии. И сказал, что не хотел служить в украинской армии которая стреляет в свой народ!
мати до страна Показати IP 15 Травня 2015 20:25
зрадник це клеймо на все життя... зрада є одним із ганебних явищ в житті людини. ти не знаєш, чому зрадник страшніший за ворога.
НАРОД УКРАЇНИ Показати IP 15 Травня 2015 13:06
НЕМАЄ НІЧОГО ДИВНОГО ЩО ВІД ІНДЕСАЦІЙНО-ВОРОВСЬКОГО РАБСЬКОГО ДИКТАТОРСЬКОГО РЕЖИМУ ПОГРАБОВАННОГО НАРОДУ УКРАЇНИ ПРОКЛЯТОГО кулявлобно-брехливого ВОРА ЯЙЦЕНЮКА , ЛЮДИ РЯТУЮЧИСЬ ВИЇДЖАЮТЬ ОКУПОВАННОЇ ЖИДІВСЬКО-ВОРОВСЬКОЮ ПАРАШАНКО-ЯЙЦЕНЮЧОЮ ПРАВЛЯЧОЮ БАНДОЮ З ІНОЗЕМЦЯМИ, ДЕРЖАВИ, ВІД ПОГРАБУВАННЯ, ЖИТИ В ІНШІ КРАЇНИ ЗА ЇХ КРАЩЕ СПРАВЕДЛИВИМИ НЕВОРОВСЬКИМИ ЗАКОНАМИ!!! ГАНЬБА ІНДЕКСАЦІЙНИМ ЖИДОВОРАМ-БАНДИТАМ ПАРАШАНКУ-ЯЙЦЕНЯКУ З ЇХ ПОДЄЛЬНИКАМИ-ВОРЮГАМИ!!!!!!!!!
123 до НАРОД УКРАЇНИ Показати IP 15 Травня 2015 20:10
на таких, як цей орел, кгб, хрестік поставить і правильно зробить, а як думали, що герої. це перший притиндент на зраду рашкі. зрадив одну державу, зрадить і іншу.
правда Показати IP 15 Травня 2015 17:12
Троль!!! Контра собачка!!!