USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.72 9.88

У Сирії збили російський Су-25. Відео

3 Лютого 2018 19:58
Сирійські повстанці збили штурмовик Су-25 російських ВКС над північно-західною сирійською провінцією Ідліб.

«Повстанці збили Су-25. Російський пілот спустився на парашуті, перш ніж потрапив в полон», - повідомили в Сирійському центрі моніторингу за дотриманням прав людини.

Цю інформацію підтверджують польові джерела телеканалу Sky News Arabia, повідомляє УНІАН. За їхніми даними, літак був збитий за допомогою ПЗРК.

Група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT) з посиланням на Вільну сирійську армію повідомляє, що пілот загинув. Російське міністерство оборони поки не коментує ситуацію. Угруповання Вільної сирійської армії «Джейш ен-Наср» на своєму каналі в YouTube опублікувало відео падіння літака.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Богдан Сташинський Показати IP 3 Лютого 2018 20:21
Ідіоти і скоти радіють....
морж до Богдан Сташинський Показати IP 3 Лютого 2018 23:34
то поплач за рашиків
123 до Богдан Сташинський Показати IP 4 Лютого 2018 00:18
коментар було видалено
! до Богдан Сташинський Показати IP 4 Лютого 2018 00:28
то паРаша догорає, просто вата ще не догнала ...
Хрен собачий до Богдан Сташинський Показати IP 4 Лютого 2018 07:12
Ідіоти і скоти розв'язують війни і пхають свого носа в справи інших держав. А від цього гинуть прості хлопці різних національностей.
кеша Показати IP 3 Лютого 2018 23:33
рассіян в Сирии НЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
К. лучанин Показати IP 4 Лютого 2018 00:44
На росії і росіянах вже стільки невинної крові ... *** ****** ***** *****
132 Показати IP 4 Лютого 2018 10:27
багато диванних коментаторів взагалі не в курсі що таке ігіл, і що ті пофстанці роблять з населенням Сирії. там просто лютий піпец...
Луч до 132 Показати IP 4 Лютого 2018 11:03
Ти якби розібрався в цій темі то зрозумів що сам ігіл це проект фсб, і війна раші якраз там дуже вигідна!!