Українці здобули золото в етапах Кубку світу зі спортивної гімнастики

19 Березня 2017 23:44
Українці виграли етапи Кубку світу зі спортивної гімнастики.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Так, провідний український спортсмен Олег Верняєв виграв етап Кубку світу зі спортивної гімнастики, що проходив в Штутгарті (Німеччина).

“Олімпійський чемпіон Олег Верняєв переміг у багатоборстві (84,899 бали) на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики в Штутгарті,” — йдеться у повідомленні.
Зазначимо, що друге місце в багатоборстві посів японець Кая Казума, який поступився українцеві 0,501 балів. Китайський гімнаст Вей Сун завоював “бронзу” (82,898 бала).

Тим часом в Баку українка Діана Варинська перемогла у вправах на брусах на етапі Кубка світу серії FIG зі спортивної гімнастики.

У фіналі Варинська набрала 13.933 бали. Срібло та бронза змагань дісталися австралійським гімнасткам Ріанні Міззі і Джорджії Роуз Браун, які набрали 13.600 і 13.366 бали відповідно.