USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Волинян просять допомогти відремонтувати для бійців авто після ДТП

6 Жовтня 2016 10:15
Військові із гаубічної батареї 122 батальйону, місце дислокації місто Дружківка Донецької області, придбали півтора роки тому автомобіль «Опель Монтерей», який завжди і всюди виручав хлопців у зоні АТО.

У червні цього року сталася аварія з великими пошкодженнями автомобіля. Тепер хлопці без нього «як без рук»!

Про це на сторінці у Фейсбук опублікували волонтери Ковельського центру допомоги 51 ОМБ.

«Просимо усіх небайдужих допомогти нашим захисникам поставити на колеса автомобіль! Хто має можливість допомогти нашим захисникам, надавши запчастини безкоштовно (список необхідних є нижче!), або знижки на запчастини, просимо телефонувати волонтеру з Ковеля Андрію Луцику, який допомагає хлопцям: 0997276591, 0975548601», - йдеться у дописі.
Також можна перерахувати кошти:

Картка ПБ 4149 4996 4220 1394 Луцик Наталія (дружина волонтера Луцика Андрія)

Необхідні деталі:

Акумулятор 2 шт

Радіатор охолодження

Крильчатка помпи охолодження

Задня права пружина

Гальмівні колодки: задні і передні

Лобове скло

Щітки для чищення скла

Зварювання двигуна або заміна

Резина 255/65/16- 4 шт

Диск запаски

Резина запаска

Ремонт бампера

Кришка капота

Повний ремонт ходової

Ручка дверна 1 шт

Послуги електрика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Вася Показати IP 6 Жовтня 2016 10:19
Отжали в АТО. Пьяные разбили
Чучєлу не зрозуміти до Вася Показати IP 6 Жовтня 2016 10:42
В ато їздять на шалених швидкостях фактично скрізь. Дятлам, які покупляли справку і не захищають свою рідну батьківщину не зрозуміти для чого.
Для чучела до Чучєлу не зрозуміти Показати IP 6 Жовтня 2016 13:38
чого дома сидиш йди чужі мільярди захищай
чучєлу до Чучєлу не зрозуміти Показати IP 6 Жовтня 2016 14:43
ти хворий,а не захисник
життя Показати IP 6 Жовтня 2016 10:31
згыдний розбили по пяні, в стовп чи дерево вїхали
стовп до життя Показати IP 9 Жовтня 2016 03:13
стовп - дерева, якщо прямокутні і вертикально встановлені- значить, оброблені людиною, значить - стовп
... Показати IP 6 Жовтня 2016 11:04
Простіше нове пригнати. На ці "документи" липові.
Вовчик Показати IP 6 Жовтня 2016 11:11
Я в якому дворі фото цього авто фоткали? Мабуть десь під Луцьком. Харе людей і справжніх волонтерів на...... мабуть терміново необхідно ТЗ полагодити а грошей "ніц немає" це не військове авто. 1. Авто на польських номерах та з їх страховкою!!! 2. Авто жодними знакаками розпізнавання Української армії, волонтерів чи інших батальйонів не зазначено. 3. Гляньте на фото і Ви шановні зрозумієте.
5 Показати IP 6 Жовтня 2016 12:06