USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Вулицю Корольова в Луцьку пропонують назвати на честь загиблого воїна

24 Квітня 2023 23:05
У Луцьку просять перейменувати вулицю, на якій розташована школа № 16. Нині ця вулиця носить назву Корольова.

Петицію про перейменування на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрував Владислав Мельник.

«Велике прохання підтримати петицію про перейменування вулиці, де розташована школа №16, на честь Костюка Дениса Валерійовича (28.09.1994), який отримав першу освіту саме у школі № 16.

Воїн обороняв країну і людей від ворога в рядах десантно-штурмових військ. Воював у Соледарі, Часовому Ярі, Красній Горі, Бахмуті. Загинув у Бахмуті 22 березня.

Зараз вулиця носить назву радянського конструктора Корольова. Нині Україна пише нову історію з новими героями. Допоможіть закарбувати памʼять про Героя», – зазначив автор петиції.

Його пропозицію можна підтримати за посиланням.

Щоб петицію розглянула Луцька міська рада, вона має зібрати 300 підписів.

Нагадаємо, вулицю Бенделіані в Луцьку, що в районі ЛПЗ, пропонували перейменувати на вулицю Сергія Климчука – загиблого захисника Луганського аеропорту, почесного громадянина міста.

Як ми писали, комісія з впорядкування назв вулиць Луцької громади пропонує перейменувати ще три вулиці обласного центру. Вулицю Купріна пропонують назвати вулицею Олексія Брися, Конякіна – Героїв Маріуполя, а Можайського – Космонавта Леоніда Каденюка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Патрiот Показати IP 24 Квітня 2023 23:44
Так ви ж кричали що Корольков видатний украiнець.щось сталось?
Лучанин Показати IP 25 Квітня 2023 07:01
Пропоную змінити все. І назву вулиці, що названа на честь великого українського (а не радянського) конструктора також. Якщо називати Корольова (вихідця з Житомирщини) раднським, то літак Мрія теж варто перестати називати українським, все таки він радянський. Варто, щоб люди пам'ятали не лише поетів і художників і політиків, але й ІНженерів.
Мильнику Показати IP 25 Квітня 2023 08:03
А Корольов не українець? Чи все забути і викреслити? Курчата інкубаторські без батька і матері ті *перейменовувачі*.
КРАЯНКА Показати IP 25 Квітня 2023 09:23
Корольов - УКРАЇНЕЦЬ!!! А скільки людина настраждалась по таборах!!! Хоч трошки ІСТОРІЮ ВЧІТЬ !!!
скептик Показати IP 25 Квітня 2023 11:49
а чим вже український авіаконструктор Корольов не вгодив ? є вулиці Цукрова, Польова, Ранкова, Весела, Нова, Весняна, Далека, Садова, Спортивна, Світла, Місячна, Дачна, Овочева, назви яких ні про що не говорять. а також прорадянські Туполєва, Молодогвардійська , Ландау, Комка, Рахманінова, Мамсурова
Лучанин Показати IP 25 Квітня 2023 13:48
А я пропоную вулицю Веселу назвати на честь Героя Ігоря Дзіха,який загинув 01.04.2023 року захищаючи нас від російського агресора.
Вячеслав Показати IP 25 Квітня 2023 19:55
Давайте краще Леоніда даниловича розіпнемо,якось воно цікавіше
Підпільник Кіндрат Показати IP 25 Квітня 2023 21:27
В. Гошко віддав своє молоде життя за нас з вами 8.01.2023 р.? під Бахмутом. А жив на в. Новодворської в 100 м. від школи №16 і в 100 м від в. Корольова. Яку вулицю будемо називати на його честь?