USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

Якою може бути нова гривня. ФОТО

13 Липня 2014 09:41
Геральдична палата представила новий дизайн українських гривень.

Проект розроблено для Банкнотно-монетного двору Національного банка України.



Дизайн купюр номіналом одна та дві гривні не наводиться. Ймовірно їх планується замінити на монети, - інформує Galka.if.ua.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Гоша Показати IP 13 Липня 2014 09:52
Якісь сумні кольори..
чувствуют до Гоша Показати IP 13 Липня 2014 10:04
чувствуют, что писец не за горами... купюру, номиналом в одну гривну, уже даже не рассматривают... скоро все миллионерами будем... как в 90-стых....
... до чувствуют Показати IP 13 Липня 2014 10:45
Тоді 5 і 10 не розглядалиб в багатьох країнах немає бумажних купюр номіналом 1 чи 2 грн а монети...
собак@ Показати IP 13 Липня 2014 10:05
страшні!
а Показати IP 13 Липня 2014 10:05
а де бандера?
Дмитро до а Показати IP 13 Липня 2014 10:22
біля загсу вам його поставлять і хватить але чи надовго?
на Показати IP 13 Липня 2014 10:07
на міліоні буде.
я думаю Показати IP 13 Липня 2014 10:09
я думаю, к кінцю року, в обізі будуть фантикі від рошенок...
реаліст до я думаю Показати IP 13 Липня 2014 10:45
малайца! сам собі плюсиків наставив і тішиться, як дитя булею (з носа).
реаліст до я думаю Показати IP 13 Липня 2014 17:09
хочу ще 11 мінусів для круглої цифри. працюй, синок. що маєш робити?
помилка до я думаю Показати IP 14 Липня 2014 07:13
коментар було видалено
сонячна Показати IP 13 Липня 2014 10:38
яка різниця якого кольору гроші??? аби вони були чесно зароблені
777 Показати IP 13 Липня 2014 10:42
А чому на 200 зник Луцький замок ?
до до 777 Показати IP 13 Липня 2014 11:35
до кінця року можуть розбомбити...
Галя Показати IP 13 Липня 2014 10:51
а чого воно знову якесь доiсторичне? Україна сучасна держава, чи знову шевченкiвськi хати з мальвами? вони гарнi, але вже 21 сторiччя навкруг! ще б свиней з волами намалювали...
Так до Галя Показати IP 13 Липня 2014 15:30
Так к этому идем- к волам и мальвам...
Ирина Показати IP 13 Липня 2014 11:15
Вот вам и инфляция бешеная. Писец стране называется. держите ваши денежки в иностранной валюте.
111 Показати IP 13 Липня 2014 15:28
невже в нас в країні немає інших проблем, чим погані старі гроші - придурки
111 Показати IP 13 Липня 2014 15:30
банк лучшеб думав як підняти гривну ( забагато придурків сидить)
економіст Показати IP 13 Липня 2014 15:45
Це означає,що кінець економіці і з 10 липня національний банк Білорусі заборонив обмін та продаж в банках української гривні.Ще місяць-два і повна д...а
Оксана Показати IP 13 Липня 2014 17:03
20 і 200 купюри якісь однакового кольору, подібні....але невже це найважливіша проблема на даний час - змінити оформлення гривні???вкладіть витрачені на це кошти в інше більш потрібніше в даний час русло...
Джулія Показати IP 13 Липня 2014 20:04
Ну реально нема чим клопотатися-над дизайном нових гривень голову ламають, біднесенькі.
Даринка Показати IP 13 Липня 2014 20:40
Гроші пробачаюсь за не зовсім коректне слово стали якогось пон.....ного кольору.Напевно дійсно гривня скоро збанкрутує.
Анонім Показати IP 13 Липня 2014 22:19
дуже гарні
Макс Показати IP 14 Липня 2014 01:34
Скажу как графдизайнер: «- Сам по себе дизайн каких-либо денежных банкнот процесс вдумчивый и трудоемкий, а то что мы видим, это работа студента третьекурсника, и не факт что факультета дизайна. Цвета еще бог с ним, но на шрифты без слез не взглянешь. Откройте конкурс среди нормальных дизайн студий, и выберите лучшее предложение. Деньги должно быть приятно держать в руках и удобно ими пользоваться. Сейчас - г*вно»
вася Показати IP 14 Липня 2014 19:48
им только осталось кинуть обнищавший народ украины - провести денежную реформу 1\10
Гагарин Показати IP 15 Липня 2014 20:18
Чому Франко не в вишиванці? Це якось на нього не схоже))
Герич Показати IP 22 Березня 2018 20:25
Я конечно извиняюсь, но зачем на каждой банкноте серій крест в качестве фона? Неверніх отпугивать?