USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.60 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Звільнять усіх головних лікарів, - міністр МОЗ

24 Травня 2014 12:55
Усіх головних лікарів після закінченню контракту - звільнятимуть. Потім вони на рівних умовах з іншими претендентами зможуть брати участь у конкурсі на заміщення вакантної посади, інформує Gazeta.

Прийдуть ті, хто не брав хабарів. Про це у своєму блозі написав міністр охорони здоров'я Олег Мусій.

"Наприклад, у Вінниці мені скаржилися на головного лікаря експертної комісії, яка видає довідки про інвалідність. Жінка з міста Бар сказала, що у хворої на шизофренію сусідки щороку вимагають 2 тисячі гривень. А чоловікові після двох інсультів та операції на серці написали, що здоровий. Бо він відмовився платити за групу 3 тисячі доларів", - пише Олег Мусій.

Міністр зауважує, що йти до повного викорінення корупції буде важко. А взагалі у країні все треба міняти кардинально.

"Відбулася така масштабна революція, загинули люди, а в нас залишилися старі чиновники, старі керівники. Найстрашніше - стара Верховна Рада. Саме там засіла найбільша мафія. Просять: "Не звільняй того, бо він мій родич", або "Візьми того, бо він хороший дядько".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
медик Показати IP 24 Травня 2014 13:03
Новий спосіб отримання хабара!!!
777 Показати IP 24 Травня 2014 13:10
А деяким "чесним" старим чиновникам навіть у МОЗ вдалося потрапити на значно вищі посади...
Семен Показати IP 24 Травня 2014 13:38
Это уже было. Когда-то царь Петр градоначальников назначал на три года. Вот те и старались за свой строк получить максимальную прибыль.
Новая власть Показати IP 24 Травня 2014 13:43
Тупой и еще тупее...
дописувач Показати IP 24 Травня 2014 15:17
Якщо ця ініціатива буде реально втілюватись, а не за принципом вибірковості - тоді це прорив. А з тими групами, багато пишуть за свавілля з тими групами
999 Показати IP 24 Травня 2014 18:13
Янко
Лучанка Показати IP 24 Травня 2014 18:18
"Потім вони на рівних умовах з іншими претендентами зможуть брати участь у конкурсі на заміщення вакантної посади".... ІДІОТИЗМ!!!! ЗВІЛЬНИЛИ??? ЗНОВУ ПРОСУНИЛИ..... БРЄД ПОВНИЙ! БОГОСЛОВСЬКУ ЧОМУ ДОСІ НА ВОЛІ МИ БАЧИМО????
лучанин Показати IP 24 Травня 2014 23:10
а цікаво пердун старий ще обласною лікарнею керує? от кого вже точно треба на пенсію.