USD 39.80 40.00
  • USD 39.80 40.00
  • EUR 39.85 40.15
  • PLN 9.85 9.98

Звільнився начальник ДСНС у Волинській області

11 Липня 2023 21:06
Очільник Головного управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук 10 липня склав свої повноваження, тимчасовий виконувач обов’язків – Сергій Демидюк.

Про це повідомила пресслужба відомства.

11 липня з робочим візитом на Волинь прибув заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Володимир Демчук.

Він подякував за багаторічну службу генерал-майору служби цивільного захисту Володимиру Грушовінчуку, який відучора склав повноваження очільника Головного управління ДСНС України у Волинській області.

Тимчасовим виконувачем обов’язків начальника ГУ ДСНС України у Волинській області призначено Сергія Демидюка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Рятівник Показати IP 11 Липня 2023 22:32
Ну нарешті.
ШВСМ Показати IP 12 Липня 2023 06:45
Володимиру Васильовичу міцного здоров'я, інноваційної творчості, наукової мотивації та достатнього надхнення у можливій галузі освіти.
Анонім до ШВСМ Показати IP 12 Липня 2023 09:36
Дурнішої високопарної, стандартної фрази-побажання за мої довгі роки життя побачити ще не вдалось. Як це розуміти - "наукової мотивації"? А "надхнення" - це на якій мові? Туркменській? Можливо, наТхнення?
ветфельдшер Показати IP 12 Липня 2023 07:01
Старенький вже дідусь. І навіть не по роках. Видно, багато, працював, рятував, ліквідовував пожежі, розбирав завали. Нехай йому буде щастя на ту частину життя, яка відведена Богом. Тепер можна й відпочити...
Пенсія Показати IP 12 Липня 2023 07:12
Волинський лУКАШЕНКО.
Петро Показати IP 12 Липня 2023 08:09
Дуже вдале фото. Бурхливі оплески від радості, що нарешті за начальником закриються двері. В Україні як? Чим довше сидить керівник в кріслі, тим важче його "піти".
777 Показати IP 12 Липня 2023 23:49
На теперішній час, здається, генералів на Волині не залишилося ( крім пенсіонерів).
пенс дснс Показати IP 28 Березня 2024 15:43
Цей тип чинуші що уособлює Груша сидить у кріслі допоки не винесуть ногами вперед! Хамелеон рідкісної породи міняє в секунді (тєлагрейку на вишиванку). Радий загнобити підлеглого миттєво не розібравшись в ситуації.