USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Микола Романюк: Оголошую День пам'яті...» Фільм

26 Травня 2015 13:31
Фільм Волинської обласної державної телерадіокомпанії на замовлення міської ради із кадрами військових подій під час АТО, зокрема трагедії в Волновасі, відео поховань та кадри Євромайдану, промови й роздуми очільника міста Миколи Романюка опублікували на сайті міської ради.

Нагадаємо, 22 травня у Луцьку оголосили Днем вшанування пам’яті лучан, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк 12 травня.

«Що стало останньою краплею у цьому рішенні..» - на сайті міської ради оприлюднили 26-хвилинне відео, у якому мер висловлює своє бачення подій, які сьогодні мають місце у країні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
а то Показати IP 26 Травня 2015 13:48
скiльки ж той блокбастер з бюджету витягнув?
А Показати IP 26 Травня 2015 14:03
А про Буратіно і Карабаса-Барабаса чого мовчить? «МИКОЛА РОМАНЮК: ОГОЛОШУЮ ДЕНЬ ЗАКРИТТЯ БУРАТІНО І КАРАБАСА-БАРАБАСА....» ФІЛЬМ
*** Показати IP 26 Травня 2015 14:17
Знайшов на чому піаритись! Бідні хлопці!
Толік Показати IP 26 Травня 2015 14:20
Піарщики майте міру. Вам дали завдання образити Романюка, а ви ображаєте своїми коментарями родини учасників АТО. Дякую меру, що такий день лучани відзначатимуть і у наступні роки.
аля піарщики до Толік Показати IP 26 Травня 2015 14:40
це мер ображає і загиблих, і живих, і їх родини. це безсовісне кощунство. ви це відео бачили? кому в голову прийшла ідея зняти подібне? де повага... де розум?
дутоля до Толік Показати IP 26 Травня 2015 14:40
"такий день лучани відзначатимуть" - то як? ну i без хвiльму нiкак?
журналіст Показати IP 26 Травня 2015 15:19
мені сподобалось! цей фільм розкриває особистість Миколи Романюка. бо він так само переживає за ситуацію в державі - це його позиція й ініціатива встановити цей день пам_яті! на похоронах, коли ховали Героїв, у нього в очах сльози! і я в той час зрозуміла, що у цієї людини щире та велике серце й душа!
до журналіст Показати IP 26 Травня 2015 15:29
ви блондинка??????
123 Показати IP 26 Травня 2015 16:06
ОТ *АНДОН!!!
телебачення Показати IP 26 Травня 2015 16:07
Побійтесь Бога, друзі. Матері загиблих просять усі сюжети, де є хоч якась згадка про їхніх дітей. А ви перекручуєте все. Не робіть так.
Анонім до телебачення Показати IP 26 Травня 2015 16:13
Ви так не робіть. Майте хоч трохи совісті, телебачення блін!
до до журналіст Показати IP 26 Травня 2015 16:14
Я - брюнетка, а ти презерватив штопаний? Мер нікого не ображає, не піариться. Нормальний фільм.
Лікар- гастроентерол Показати IP 26 Травня 2015 16:36
Досі вважав, що найкраще впливає на виділення жовчі ромашковий напій та сало. Виявляється для деяких хворих досить помічним засобом є фільми, в яких простежується елементарна позиція і людяність сучасного керівництва. А, можливо, таким поціновувачам кіномистецтва треба записуватись на прийом не до мене, а до психіатра?
антон до Лікар- гастроентерол Показати IP 27 Травня 2015 10:20
Лікарі з Волиньского телебачення ...облажались ведіть себе тихо
Лучанка Показати IP 26 Травня 2015 16:37
Дякую Волинським новинам, що поширили інформацію про фільм. Переглянула, дуже сподобався.
ВН Показати IP 26 Травня 2015 16:43
Та на здоров"я!!
Лучанин Показати IP 26 Травня 2015 17:01
цікавий фільм, дякуємо, що виклали. Бо на сайт міськради не ходжу
Олена Показати IP 26 Травня 2015 18:25
Цікавий фільм! Дякую авторові.
даруйте Показати IP 26 Травня 2015 19:08
Але ж мер не за власні кошти замовив цей фільм, а за кошти громади - з міського бюджету. Піаритися на таких темах - ганьба. Рішення мера про день пам'яті є цілком логічним і звичним. Встановив - і добре. А те, що піариться на темі перед виборами, - то вже Бог йому суддя.
Кася Показати IP 26 Травня 2015 21:58
Гарний фільм. Чому такий шум підняли? Гарно і чуттєво. Кому не подобається - то мовчіть тихенько в куточку