USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

У Луцьку Ольгу Богомолець «закидали» питаннями

18 Травня 2014 15:11
Лучани більше години ставили питання Ользі Богомолець на Театральному майдані обласного центру.

Зустріч громадського діяча, автора понад 70 наукових праць і 9 патентів на винаходи у сфері лікування шкірних захворювань, Заслуженого лікаря України, мецената, поета, кандидата на посаду Президента України Ольги Богомолець з лучанами відбулася сьогодні, 18-го травня.

На площі поставили мікрофон, де кожен бажаючий запитував гостю. Цікавилися городяни поглядами Ольги Богомолець на релігію, реформи в державі, як можна покращити економіку, медицину.

Вона наголосила, що для того, аби Україна змінилася й стала процвітаючою державою, необхідно в першу чергу переобрати Парламент, дати можливість людям не лише обирати владу, а й мати механізм відкликати чиновників та депутатів усіх рівнів, а також наголосила на необхідності реформ у сфері медицини, освіти й здійснення децентралізації влади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
я Показати IP 18 Травня 2014 15:24
краще б яйцями
Анонім до я Показати IP 18 Травня 2014 15:26
коментар було видалено
ти до я Показати IP 18 Травня 2014 16:35
тебе..
олеся Показати IP 18 Травня 2014 15:26
цікаво, як би склалася карєра Ольги Вадимівни, якби не її відомі родичі?
Андрій до олеся Показати IP 18 Травня 2014 18:15
Заздрість є гріхом.
Анонім Показати IP 18 Травня 2014 15:28
НІ ЩО ТАК НЕ ПІДРИВАЄ ЗДОРОВ"Я УКРАЇНЦЯ ЯК БАГАТСТВО І ДОБРОБУТ СУСІДА!
Жаба до Анонім Показати IP 18 Травня 2014 15:48
подумав Анонім і підірвав своє здоровя
Віра Показати IP 18 Травня 2014 16:36
А що родичі за неї писали наукові праці та патенти на винаходи? Це генетика закладена та праця. А на сцені за неї теж хтось співає, а вона ворушить лише губами? Досить виливати бруд на надзвичайну людину, яка як волонтер спасала людей на Майдані та протилежній стороні до Майдану.
Вася до Віра Показати IP 18 Травня 2014 23:26
Я теж так думав, бо вона є найменше зло серед усіх. Але коли почитав про неї те що було у 2009 році, 2011 році і т.п., не те що зараз бруд ллють, то свою точку зору змінив. На майдані були і інші лікарі та волонтери, але вся слава чомусь їй дісталася. Скандали з її майном теж її ставлять в один ряд до інших кандидатів. 100% немає достойних кандидатів! Так кого ви резидентом поставити збираєтеся (президент - Поставлений РЕЗИДЕНТ)?
пітоН Показати IP 18 Травня 2014 19:15
Про високо поставленого лікаря котрий під час відомих зимових подій впевнено завіряв про цілковиту безпечність та нешкідливість для хворого температури понад 38 в ефірі "пятого" ц наполягав в жодному разі не збивати таку температуру промовити щось обнадійливе як про фахівця не зпукавивши не вийде. Бо хто хоч кілка разів у житті хворів простудою невідворотно на собі оцінить наслідки від такого незбивання на корому наполягалось в ефірі "пятого". За те як про кандидата про цю особу можна сказати дещо схвальне зокрема те що вона у чужому собі місті спромоглася вийти на "майдан" а не в чергове кликати виборців у нору як приміром вчинив товариш бокотяжець. Й нарешті хоча й в Ольги Богомолець не по доходах повно нерухомості та не до кінця зрозуміло хто саме вніс за неї солідну кандидатську заставу все ж принаймні вона чесно вказала більшість наявної в неї нерухомості у кандидатсбкій деларації а не стала приховувати до поки преса не розпатякає як приміром сталося зі замаскованою під західного кандидата ставленицею сходу панянкою екс підсудною котра знову замовчала свою конча заспу.
Щаслива до пітоН Показати IP 18 Травня 2014 20:53
Температуру до 38.5 жоден нормальний лікар збивати не радить (навіть дітям) адже саме така температура і говорить про те, що організм бореться з хворобою. Ольга Богомолець хороша і добра жінка, дуже хотіла б бачити її президентом.
Українець до пітоН Показати IP 18 Травня 2014 23:10
коментар було видалено
маха Показати IP 18 Травня 2014 21:22
СЛАБЕНЬКА ДЛЯ ПРЕЗИДЕНТА .
Волинянка Показати IP 19 Травня 2014 10:59
Януковича сильного вже мали...