USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Автомобілісти Луцька пікетують міську раду. ОНОВЛЕНО

26 Березня 2014 10:04
Луцькі автомобілісти просять представників місцевої влади про скасування утилізаційного збору на автівки.

Саме з вимогою щодо скасування утилізаційного збору при ввезенні на територію України автомобілів та акцизного збору за переобладнання ввезених малогабаритних вантажних автомобілів у пасажирські або вантажно-пасажирські просять вони наших посадовців звернутися до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.

На їх думку, введення акцизного та утилізаційного збору не дало жодних позитивних результатів для бюджету держави, області та міста, але створило ряд проблем і завдало відчутного удару по сотнях луцьких підприємців , зайнятих у галузі з продажу автівок.

Так, лучанин Юрій Тележинський стверджує, що сума утилізаційного збору на один автомобіль сягає від 2 до 3,5 тисяч доларів, плюс акцизний збір – ще 4 тисячі умовних одиниць.

«Якщо авто в Німеччині коштує 1,5 тисячі доларів, то розмитнити його в Україні коштує понад 12 тисяч доларів. Тобто, якщо купувати автомобіль за кордоном, його вартість менша від 4 до 10 разів. До прикладу, якщо це легкова машина, це в 8 разів більше. Ми хочемо просити, аби наші депутати звернулися до Верховної Ради із проханням скасувати таке безчинство», - каже автомобіліст.

Так, на думку луцьких автомобілістів, серед основних негативних наслідків – це те, що місцеві бюджети від відмови ввезення на митну територію України лише одного автомобіля втрачають понад 25 тисяч гривень. Також вони наголошують на тому, що підприємці, зайняті у галузі, втратили прибутки і припинили сплачувати податки, що становить від 670 до 6000 гривень, в залежності від видів діяльності.

Через повне припинення роботи підприємств довелося майже повністю звільнити найманих працівників. Багато лучан стали неплатоспроможними, і, як наслідок, змушені ставати на облік до Центру зайнятості, що створює соціальну напругу у місті.
Тож автомобілісти просять народних обранців вимагати якнайшвидшого скасування законів України про введення утилізаційного збору і акцизного податку на перобладнання авто та підтримати сотні луцьких підприємців та їх родини.

За станом на 11:00 автомобілісти - вже в приміщенні міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
тарас Показати IP 26 Березня 2014 10:07
треба треба правильно а то вже автівок розвилось
луль до тарас Показати IP 26 Березня 2014 10:10
І ще підняти в два рази.
Олег до тарас Показати IP 26 Березня 2014 12:29
Таке враження що у нас люди отримують оргазм від наповнення бюджету. Держава ВСІХ обманює і обдирає, а ми радіємо за те що нові податки придумують. Якийсь мазохізм
Ок Показати IP 26 Березня 2014 10:15
Як автомобіліст розумію, що утилізація необхідна. І не потрібно вигадувати, в світі є різні системи які чудово працюють, вибрати під наші особливості і все. Тільки щоб не вийшло так, як із збором на дороги - збір є, а доріг нема.
банк Показати IP 26 Березня 2014 10:16
У країні криза, гроші до казни треба! Якщо є за що авто купляти - то нехай платять! Так само як за цигарки і водяру!!!:)
Солдат до банк Показати IP 26 Березня 2014 12:20
Платять покупці авто, тобто ми з вами. А казна пуста тому що красти треба меньше і скоротити бюрократичний апарат.
Вінстон Показати IP 26 Березня 2014 10:19
А ви всі такі умні то пивині знати скільки ті машини стоять на Україні. В Європі у 5 разів дешевше. Дай нам євро-зарплати і тоді роби кончану утелізацію. Просто смішно з тих, хто тупий а пише всяку фігню.
Ок до Вінстон Показати IP 26 Березня 2014 10:29
Так думають баригі, які звозять весь непотріб з Європи і продають таким як ти в 5 раз дорожче. Німцю краще подарити зламок, ніж платити за нього утзбір!
Макс до Ок Показати IP 26 Березня 2014 17:14
ага, я б краще БМВ стареньку купив, аніж лануса чи ще якусь будрду. Та й утзбір - повна фігня, краще його сплачувати коли здаєш машину, а не тоді коли купляєш
Яна до Ок Показати IP 26 Березня 2014 22:41
Кожна людина заробляє як може.......ти знаешь це теж не легка справа....і в це вкладаються не маленькі гроші....і вони працють не на ДЯДЮ....і не ходять ні кому не підлизують сраку,як це робиш ти .....
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 10:30
УРАААА!!! дайош ВІДМІНу вСІХ поДатКІв!!!!!! ДАйош піднятя пенсій та зарплат :)))))
Добре було б до Анонім Показати IP 26 Березня 2014 10:43
і допомогу по безробіттю! Отоді б було пакращення! А так...тільки одні слова!
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 10:31
а це питання виявляється Романюк вирішує :)))))))
антон Показати IP 26 Березня 2014 10:44
треба цей збір. хочуть їздити і за забруднення не платити. ТРЕБА!!! я за теж буду платити
Так до антон Показати IP 26 Березня 2014 10:57
Утилізаційний - це за знищення і переробку авто старого. В нас ніхто старих авто не переробляють за гроші. так що утилізаційний збір просто забирає держава в казну і нічого не поліпшує в екології
серий Показати IP 26 Березня 2014 11:04
утилізаційний збір потрібно відміняти і дозволити ввіз авто до 8 р. з нормальним розмитненням. А за переобладнання потрібно не акциз, а вилучення авто. Достали ті перероблені маршрутки і пікапи "тіпа" пасажирські
Віталій Показати IP 26 Березня 2014 11:08
Утилізаційний збір повинен залишитись. А от акциз на переобладнання потрібно скасувати.
Кабан Показати IP 26 Березня 2014 12:22
Найпростіше - подивитись як це робиться в цивілізованих країнах і зробити так само, а то всякі там ініціативи з боку держави ні до чого хорошого зазвичай не приводять!!!
587456 Показати IP 26 Березня 2014 12:24
потрібно зробити розмитнення авто 2 євро за 1 кубік двигуна,а далі хай держава розчеплює,що на акциз,а що на утилізацію і т.д. тоді запрацює і ринок запчастин і ринок сервісу!
Luboml Показати IP 26 Березня 2014 14:02
Ага, скоро цигаркові бариги будуть блокувати щоб відмінили акциз а то маржа впала))
андр Показати IP 26 Березня 2014 14:31
Вибачте на слові одні дибі... пишуть вам та утилізація нашо треба? як би гроші в казну йшли то да а вонив в кармани йдуть. А ті умнікі які пишуть шо хай буде то до кінця жизні ровером будуть іздити або на зайобан.. жигулях ланос і еталон!!! придуркі нерозуміючі. Той хто пише шо хай буде то навіть рубля не має на машину і не буде мати! Ідіоти, тупізна сплошна.
Андрій до андр Показати IP 27 Березня 2014 23:21
100% підтримую хто немає нифига тому пох*р та утилізація,лудше на велику)їм їздити.нах*р відмінити і майже ніхто пішком ходити небуде!
Андрій Павлюк Показати IP 30 Травня 2014 23:47
треба вимагати відміни розмитнення і акцизного збору на авто. це факт