USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поблизу «Там Таму» зіткнулися 2 автобуси і 2 машини. ВІДЕО

29 Квітня 2016 15:36
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 29 квітня по проспекту Соборності у Луцьку, щонайменше двоє постраждалих, - інформують у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Авто "Сузукі ліана" чорного кольору не надало перевагу в русі, виїжджаючи на смугу, та здійснило зіткнення з авто "Шкода фабіа" сірого кольору та з двома маршрутними засобами.

Як пише Волинське Агентство Розслідувань, автівка чорного кольору, виїжджав з парковки поблизу “Там Таму” на Соборності, а сірий легковик їхав по Соборності в бік Перемоги. Чорне авто виїжджало на смугу, якою рухався сірий. Сталося зіткнення, від якого чорний легковик відлетів у бік зупинки і вдарив дві маршрутки.

Автомобілі зазнали серйозних пошкоджень.

На місце ДТП приїхала поліція та “швидка”. Водій та пасажир Сузукі доставлені в лікарню, про травми наразі невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Перехожий Показати IP 29 Квітня 2016 16:02
Це ж з якою швидкістю треба летіти щоб таке з машини стало?
Андрій Показати IP 29 Квітня 2016 16:05
Хтось явно їхав на червоне, там неможливо їхати одночасно з парковки і в бік пр. Перемоги на зелене.
XXX Показати IP 29 Квітня 2016 16:27
На даному перехресті працює світлофор. Відповідно хтось з даних водіїв їхав на червоне світло. А не просто не надав перевагу в русі.
лучанка Показати IP 29 Квітня 2016 16:38
найгірша і найаварійніша розв'язка у Луцьку - виїзд з-під мосту, зупинка транспорту, заїзд в супермаркет, світлофор, заїзд на заправку, виїзди, базар....і пішоходи, що завжди спішать невідомо куди
Пішохід до лучанка Показати IP 29 Квітня 2016 17:12
Ту розвязку проектували з будуна або під дією важких наркотиків. Там ще буде купа битих машин і не дай бог- жертви.
Андрій до лучанка Показати IP 29 Квітня 2016 22:16
Брэд несеш, там світлофор все правильно розрулює.
Шеф до лучанка Показати IP 30 Квітня 2016 19:34
Найаварініша? і часто там ДТП?
ас Показати IP 29 Квітня 2016 16:47
тепер робота є рихтувальника і фарбувальникам
Степан Бандера до ас Показати IP 29 Квітня 2016 17:00
підозрюю, що й лікарі без роботи не лишаться
Ю Показати IP 29 Квітня 2016 17:56
Скоріше за все обидва їхали на жовте.
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2016 18:04
А водій сузукі випадково не старший дідусь?
Ігор Показати IP 29 Квітня 2016 18:07
на цій сузукі їздитб 85 річний невропатолог який на пенсії і працює у обласній лікарні
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2016 18:13
Водій сузукі випадково не старший чоловік за 60?
Construct_SV Показати IP 29 Квітня 2016 18:38
По ходу, сіра Шкода на польських номерах. По-любе летів на червоний. Стр*ляти, с*ка, всіх оленів нерозмитнених.
Невідомий до Construct_SV Показати IP 30 Квітня 2016 15:01
Де зв'язок між розмитненим чи нерозмитненим авто і вмінням їздити???
Construct_SV до Невідомий Показати IP 30 Квітня 2016 16:25
Справа не у вмінні їздити, а в культурі поводження на дорозі. Чомусь більшість нерозмитнених літають, і поводяться на дорозі так, ніби безсмертні - і вони і їхні корчі. От і результат.
свідок Показати IP 29 Квітня 2016 19:31
Поліція обстеження робила і ніхто навіть увагу не звертав на порушення на переході, коли машини і маршрутки курсували на червоне не помічаючи купу пішоходів, мовляв ми простояли багато і зараз їдемо як хочемо і це за п'ять метрів від аварії!!! Що це таке???
Василь до свідок Показати IP 29 Квітня 2016 22:13
А коли ви бачили щоб понти виставляли огородження конусами, іншими знаками? Вони туди приїзжають аби приїхати, а ви за якісь порушення.
Абрам до свідок Показати IP 29 Квітня 2016 22:15
Поліції немає, є статисти такі-сякі писарчуки
свідок Показати IP 29 Квітня 2016 23:58
Їхав в сторону рагсу. Спереду мене їхало ще дві машини. Загорілося вже зелене, машини почали їхати і тут здається з заправки вилітає те сіре сузукі (таке враження, що переплутав газ з тормозом), дивом не зачепив ще ці дві машини. І так, рухаючись по діагоналі дороги, на швидкості врізається в машину та маршрутки, які стояли на зупинці. Якби не ті маршрутки, швидше за все вилетів би на тротуар з людьми. Брр, аж моторошно подумати. Люди, не спішіть вже так, не піддавайте небезпеці ні в чому не винних перед вами людей!
124 до свідок Показати IP 30 Квітня 2016 01:27
Я бачу ти дуже все знаєш??? А тошо сузукі було чорного коліру це нічого да!!!
свідок до 124 Показати IP 30 Квітня 2016 16:01
Прошу вибачення, чорного кольору, але суті вищесказаного це не міняє.
Анонім до свідок Показати IP 4 Травня 2016 11:44
ВІД СТРАХУПОЗЕЛЕНІЛО - ХАМЕЛЕОНИ ЩЕ ТІ)))
свідок до свідок Показати IP 1 Травня 2016 12:22
цілком згодний із вашими словами я сидів в маршрутному таксі 107 в яку вони влетіли,таке відчуття як будьто сузукі брало розгон від самої брами,це який удар був щоб їх так ще й розвернуло
Лучанин до Ігор Показати IP 30 Квітня 2016 07:59
Не 85 річний а 79 річний якщо це він,скоріше всього він.…..нормальний дядько,аби живий остався.
Вахтанг Показати IP 30 Квітня 2016 10:09
Права купіл, єздіть нє купіл !
111 Показати IP 30 Квітня 2016 21:51
В 79 років газету треба на дачі читати, а не авто водити.