USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Тіло добровольця Андрія Герасимчука зустріли в Луцьку

31 Серпня 2016 09:52
Більше десятка автомобілів активістів Автомайдану України, Самооборони Волині, а також знайомих і близьких, побратимів з Майдану, зустріли тіло воїна-добровольця Андрія Герасимчука на Цуманському перехресті та провели траурним кортежом до Луцька.

20-річний боєць-доброволець з Волині Андрій Герасимчук помер від важких травм, які отримав тиждень тому в ДТП на Черкащині. Юнаку було 20 років. В 17 Андрій став активним учасником луцького Євромайдану, потім брав участь у протестах в Києві, був членом бойової одиниці Майдану під назвою «Нарнія», яку утворили футбольні фанати. Двічі його поранили під час протестів на Майдані, після чого юнак лікувався в Польщі.

Ще будучи неповнолітнім, він пішов на фронт в складі добровольчого руху «Торнадо». Спочатку неофіційно, а згодом отримав статус учасника АТО.

23 серпня опівдні на 134-му кілометрі траси Київ –Запоріжжя поблизу повороту на село Мельники Черкаської області сталася аварія за участю буса MercedesVito та вантажного автомобіля САЗ-3507.

Побратими розповідають, що в хлопця почались ускладнення перед останньою операцією – в Андрія була серйозна черепно-мозкова травма. Згодом піднялась температура, а потому зупинилося серце.

Траурним кортежом автомобіль з тілом Андрія зустріли близько 7:30 ранку біля Цуманського перехрестя. Звідти його провели до самого Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Оля Показати IP 31 Серпня 2016 10:02
А для чого стільки фото про біду? Це зайве,ой зайве
Анатоль_ Показати IP 31 Серпня 2016 10:30
Футбольний фанат? Ось що!
Юра Показати IP 31 Серпня 2016 12:04
Фотосесія машин.... мда...
вітько Показати IP 31 Серпня 2016 17:47
і бажання попіаритися на цій темі деяких горе-активістів і депутатів міськради.... жодного фото мами, батька загиблого.... Натомість тьма фото ативістів із цибаками... Вже могли б і годину другу не покурити.... А то одні курять інші усміхнені позірують фотографу, але всі СУМУЮТЬ і СКОРБЛЯТЬ.... Срам
Лучанин до вітько Показати IP 31 Серпня 2016 21:34
Покажи хоть одну людину яка усміхаєця на фото?
Анонім до Лучанин Показати IP 31 Серпня 2016 22:41
подивись 13 фото
1 до вітько Показати IP 2 Вересня 2016 09:43
А навіщо тобі дивитись на горе батьків? Настільки цікаво? Оцінити ступінь горя? Це їх особисте горе, і точно не твоє діло. І не ти не вправі судити активістів, які організували і зустріли хлопця.
Лучанин Показати IP 31 Серпня 2016 20:19
Щож ви всі такі розумні (коментатори) пишете. треба було прийти і провести загиблого Героя України. А не запливати жиром перед своїми компютерами в дома і писати усіляку нечість. Порядок начніть з себе. Які актівісти небулиб але вони щось роблять
Читач до Лучанин Показати IP 31 Серпня 2016 22:53
"груз 200" на українську не перекладається патріоти??????
аналітик Показати IP 1 Вересня 2016 13:16
умніки коментатори.... хто з вас хоч щось зробив для вшанування пам"яті добровольця????? чи може хтось хоч раз виїхав для зустрічі загиблих на війні ???? клоуни бл.... клавіатурні.....