USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 40.05 40.30
  • PLN 9.95 10.20

Голосування Ради за закон щодо «Укрнафти» - пряма вказівка ​​з Вашингтона

22 Березня 2015 15:33
Нардеп від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко переконаний, що ухвалення Верховною Радою закону, який дозволяє "Нафтогазу" отримати контроль над "Укрнафтою", відбулося з "прямою вказівкою з Вашингтона". Про це парламентарій заявив в ефірі «Громадського ТБ».

Закон про зниження кворуму, необхідного для зборів акціонерів з 60% до 50% для всіх підприємств прийнятий 275-ма голосами депутатів.

«Тут не стільки депутатів вдалося вмовити, тут просто був дзвінок з Вашингтона нашому керівництву», - заявив Сергій Лещенко.

Народний депутат також додав, що українському керівництву не вистачає політичної волі для здійснення реформ, тому такі методи як дзвінки з Вашингтона вважає абсолютно допустимими.

«Це було пряма вказівка, чому я дуже радий. Вважаю, що саме такими методами потрібно робити реформи в Україні », - додав нардеп.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
фу-фу Показати IP 22 Березня 2015 15:42
Що цей Лещенко з себе КОРЧИТЬ?! На кого він ПРАЦЮЄ?! Явно, на ригів колишніх... Він не журналіст - він кілер-журналіст, який працює на замовлення. Неприємний тип, навіть з вигляду, а як рот відкриє - виключай телевізор.
Анонім до фу-фу Показати IP 22 Березня 2015 21:22
він правду каже. україна - це вже давно колонія штатів, а коли міністрами почали ставити громадян америки - то по суті це вже пряме управління. і таке ручне керування верховною радою - це просто ще один штрих до загальної картини колоніального стану україни. наприклад, так само американський МВФ дає команди які тарифи і на скільки підвищувати, а яценюг стоїть перед ними на колінах і каже "ми виконаємо будь-які вказівки МВФ, бо у нас немає грошей і немає інших варіантів".
Анонім Показати IP 22 Березня 2015 15:43
Ну класс, получается то, что Обама и Путин совместно диктуют нынешнему украинскому парламенту, как ему голосовать. Или кто либо из вас не верит этой статье и высказываниям Коломойского, по поводу результатов, к которым привело это голосование?
123 Показати IP 22 Березня 2015 16:40
Это п*здец, товарищи!!!
Анонім до 123 Показати IP 22 Березня 2015 16:50
Друже, ты вообще "совок". Не "товарищи", а "господа"!
111 до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 17:10
коментар було видалено
Анонім до 111 Показати IP 22 Березня 2015 17:22
Не знаю как у вас, но на Львовщине и в советские времена обратись к женщине "пані", она выложится перед тобою на всю катушку, например, продавщица в магазине. Ну а по поводу "господа", вспомни выражение - "господа офицеры". Иными словами, понятие "господа" в дореволюционной России было равнозначно понятию "товарищи" в Советском Союзе. Это все, так, к слову. Ибо, надеюсь, что ты понял то, что мой предыдущий пост - чистое дружеское ерничание.
123 Показати IP 22 Березня 2015 17:10
Господа все в Париже..
Анонім до 123 Показати IP 22 Березня 2015 17:23
А Господь Бог тоже в Париже, а не на Украине?
піп Показати IP 22 Березня 2015 23:26
Украіна окупована,знаходиться під зовнішнім управлінням, що і було метою майдану
1272 Показати IP 23 Березня 2015 07:26
Цього дятла в окулярах, не те що читати противно, а як і почуєш то зригнути!! Мав я вчора "радість" його почути, і що він несе((( це біда-печаль!! Це куртізанка, приститутка, шмара, дирка і т.п. як вам подобається так називайте - ніде свого носа не впихне, поки не проплатять його, а як касу візьме, то буде горланити, як Басков)) Йому вірити - себе обдурити!!