USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Голову сільради на Волині затримали на хабарі у 85 тисяч

26 Січня 2016 10:11
Голову сільської ради на Волині під час отримання 85 тисяч гривень хабара затримала Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою. Про це повідомляють у прес-службі СБУ.

Таку суму здирник вимагав за видачу сільрадою дозволу на розробку проекту двох земельних ділянок та передачу їх у приватну власність.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.



Як повідомлялося, нещодавно на хабарі затримали заступника голови Ківерцівської РДА Сергія Третяка. Проте згодом скандального чиновника відпустили під домашній арешт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
впевнений Показати IP 26 Січня 2016 11:21
Волиняни повинні знати своїх "героїв" , а тим більше "народних обранців" - чи не так !
рим до впевнений Показати IP 26 Січня 2016 12:22
вся волынь в таких героях, чего их знать
вася Показати IP 26 Січня 2016 11:33
Давайте Прізвище і яка сільрада
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 11:37
Яка сільська, прізвище голови?
волиняка Показати IP 26 Січня 2016 12:02
Та тикніть пальцем на будь-якого голову будь якої сільради на Волині чи Україні , і втрапите на потенційного хабарника.Без помилки !!!!! Ви думаєте чого вони пруться на такі посади......
Волинянин до волиняка Показати IP 27 Січня 2016 20:20
Рыба гниет с головы
Сокіл В.М. Показати IP 26 Січня 2016 13:11
Результат цього затримання буде звичайний, " понять - простить и отпустить ". Дешевий ПІАР про роботу певних органів...!!!
мартин Показати IP 26 Січня 2016 14:10
проміньчик
живу за гребльою до мартин Показати IP 26 Січня 2016 15:49
то пан Федчук?
o_O? Показати IP 26 Січня 2016 14:12
сільський голова з Променя
волиняці Показати IP 26 Січня 2016 14:13
судиш усіх по собі
волинянам Показати IP 26 Січня 2016 16:13
федчук в порівнянні з іншими прилегливи головами просто святий....СБУ хто підставив федчука??))) всі знають!!!!!!!!!
в до волинянам Показати IP 26 Січня 2016 18:48
Підтримує, Вас. Але кого цікавлять інші голови))))?????
Промінець до волинянам Показати IP 30 Січня 2016 10:20
Все життя проїздив Федчук на Таврії...і зараз на ній їздить... Хабарника знайшли. Не все та так просто - як малюють, схоже на підставу!!! p.s. Багоато хто знае де той Промінь і Мсишин? і скільки за 85т. грн. можна ділянок КУПИТИ - та ГЕКТАРАМИ напевне!!!
Дід Панас Показати IP 26 Січня 2016 17:01
Молдці правоохоронці !Продовжуйте в такому ж дусі !!! Може ще я застану чесну Україну.
777 Показати IP 26 Січня 2016 20:59
Якщо це правда Федчук то це чиста підстава і позор тим хто брав бо кого треба брати і всі знають то вони не прикасаїмі і при чистих окладах їздять на джипах але це інший рівень на них показник не зробиш хіба позбудешся посади і хтось хоче чесну Україну! Смішно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дуся Показати IP 27 Січня 2016 10:33
Там ще секретар понабирала ділянок, не те що собі, і дітям, там вже внукам по дві ділянки набрано....ще її перевірте.
боратинець Показати IP 27 Січня 2016 12:27
ви на Боратин гляньте- там ого як все видно, перевірте скільки понабирали землі і як торгують щурі з сільради.
Ато Показати IP 27 Січня 2016 15:00
А землі в Боратині вже нема...
111 Показати IP 28 Січня 2016 15:58
боратинець, чого ти такий злий, тобі певно не дісталось шматка
123 Показати IP 28 Січня 2016 16:18
в Боратині багато років дороги нормальні, вулиці освітлюються, сільську раду поставили гарну, і того люди давно там всі землі порозбирали. синергія
Маруся Показати IP 28 Січня 2016 19:20
Федчук Сергій Павлович нажився ого...го як за стільки років так йому і треба!!!
вася до Маруся Показати IP 10 Вересня 2016 16:15
що далі