USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

На Волині «на гарячому» впіймали поліцейських-хабарників

12 Березня 2016 17:13
Працівників департаменту захисту економіки Національної поліції України викрили під час одержання неправомірної вигоди.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області

Так, працівники слідчого відділу прокуратури Волинської області спільно із оперативними працівниками обласного Управління СБУ сьогодні викрили "на гарячому", під час одержання від громадянина неправомірної вигоди у розмірі 400 доларів США двох працівників Управління захисту економіки у Волинській області департаменту захисту економіки Національної поліції України.

"Винагороду" правоохоронці вимагали за неперешкоджання діяльності, пов’язаній із торгівлею підакцизними товарами – тютюновими виробами та алкогольними напоями.

Наразі органом досудового розслідування прокуратури області проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, після завершення яких буде прийняте рішення щодо оголошення підозри у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, ініціюватиметься питання обрання правоохоронцям запобіжних заходів та їх відсторонення від займаних посад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Тарас Чурило Показати IP 12 Березня 2016 17:17
Мабуть краще вже б залишили міліцію
Ірина Таран Показати IP 12 Березня 2016 17:18
Вже й зарплату дали нормальну, всеодно мало...
Ковель до Ірина Таран Показати IP 12 Березня 2016 18:36
А мало буде ЗАВЖДИ, - якщоне буде відповідальності ...
Волинянин до Ірина Таран Показати IP 12 Березня 2016 19:00
Робити не хочу красти боюся прийду з війська в поліцію наймуся
чувак до Ірина Таран Показати IP 12 Березня 2016 21:16
нормальну то яку? баксів 150?))
Фотін Показати IP 12 Березня 2016 17:25
Походу лише назву змінили )))))))
Лучанин Показати IP 12 Березня 2016 17:29
Святий тільки Шпига !який вже вигнав всіх. Тільки він та самооборона. Дякуємо петрикууууу
бе! Показати IP 12 Березня 2016 17:40
позорники! 400 дол.жлоби..
до лучанин Показати IP 12 Березня 2016 17:43
Видно що на волині переатестація тілько почалася.
Лучанин Показати IP 12 Березня 2016 18:34
А прізвища, прізвища в студію !!!
Юлія Парій Показати IP 12 Березня 2016 18:46
Кожен день про них якісь новини і чомусь не самі хороші
Дипломований поліщук Показати IP 12 Березня 2016 18:49
Я так розумію "персонажі" - це "люстровано-атестована" стара м*сорня?
Анонім до Дипломований поліщук Показати IP 14 Березня 2016 21:09
мусарня в тебе в трусах. Це атестовані нові працівники поліції. Ти включи трохи свої жопопод.....ібні мозги, і подумай як вони пройшли атестацію в представників "громади".
Волинянин Показати IP 12 Березня 2016 18:59
Перефарбовані мєнти і в поліції
Наливайко Показати IP 12 Березня 2016 19:32
чому не забили на місці до приїзду членів банди.
ллд Показати IP 12 Березня 2016 20:09
Ні рєбята це вже нові не заплямовані
Житель області Показати IP 12 Березня 2016 21:15
400 баксів на двох? це мабуть черговий хабар-провокація, типу чувак сядає в машину про щось домовлятись, а потім виходить, тільки никає в машу пару соток і тут всі набігли. Більше половини таких показух до суда не доходить. Людям лапши накидають, що хабарників упіймали, а через рік і справу закриють. Реальних би хабарників спіймали, а не 400 баксів, у той час коли мільйони крадуть
СБУ Показати IP 12 Березня 2016 21:27
Ці хлопці нормальні, не тих прийняли....
Слава з народу Показати IP 12 Березня 2016 21:28
Мабуть їх атестував пяний стрілок з Київськоо майдану)))
Василь Показати IP 12 Березня 2016 22:05
Я думав, що накінець Здомощука зловили
Волинянин Показати IP 12 Березня 2016 23:28
Горбатого магила исправит
до сбу Показати IP 13 Березня 2016 07:38
А коли вже мєнти почнуть ваших перевертнів ловити? Всьому буває кінець, і вашій недоторканості також. Буде вам за здачу донецького аеропорту і п.т
Чувак Показати IP 13 Березня 2016 07:52
В той час, коли в країні війна, через таможні Волині фурами возять контрабанду, СБУ бігає за хабарями в 400 баксів, ганьба!!!
до лучанин Показати IP 13 Березня 2016 09:20
Зважені і часливі.
зека Показати IP 13 Березня 2016 10:35
На пар*шу іх глиномесив.
Житель області Показати IP 13 Березня 2016 10:48
Вау, оце справжній рівень нашого СБУ, опєра, участкові, інноді слідчий. По факту все що СБУ на Волині робить за свою історію. Жодного шпигуна не пригадую, щоб упіймали, зате пилюку піднімати вміють, за це +). Як то кажуть в народі: наробили, як коти на глині
Нон стоп до Житель області Показати IP 13 Березня 2016 11:13
Шановний "житель області"... Те що ти не пригадуєш жодного шпигуна...це зрозуміло, тому що це тримаєтьс в таємниці і не талго розуму діло))) такі як ти- диванні війська тільки і вміють що коменти писати. Більша частина сбушніків була в АТО по 3-4 місяці і достойно бореться там із сепарами!!! А що зробив ти? @авно диванне?
111 Показати IP 13 Березня 2016 11:36
Треба люструвати СБУ за такі хабарі, встидно.
до нон стоп до 111 Показати IP 14 Березня 2016 13:23
по 3-4 місяці були в АТО, ВАУ!!!, може медаля кожному дати треба? А ти не думав ск*тиняко, що саме через СБУ ми Крим і Схід просрали? Поки ціла служба БЕЗПЕКИ бігала за хабарями в 400 баксів і 1000 гривень, під її носом російські диверсанти робили свою чорну роботи, а СБУ гордо звітувала про участкових і оперів хабарників, тихенько кришувала кордон і стригла рублі. А щодо сходу, то не тобі мені розповідати чим там СБУ займається, я півтора року був там добровольцем і добре знаю що й до чого. У час війни СБУ і там умудряється заробляти бабло на контрабасі, і точно вже на передовій не тримало з нами оборону.
До Показати IP 13 Березня 2016 12:44
На безрибї і рак риба))
Правда Показати IP 13 Березня 2016 13:50
Долбана атестація і атестатори! Як ви їх оставили чи повилазило що людина хабарник і брехун? У вас же поліграф був. Чого не перевірили? Чи наказ був не трогать? Саме такі і лишились у поліції завдяки сліпим, глухим чи дурним горе активістам-люстраторам!!! Вже по тому можна судити про вашу непрофесійність чи тупість, коли у володимирі оставили ідіотів начальників - здимущука і могелецького, От коли вас будуть грабувати чи ще щось і не буде кому злочини розкривати може тоді і зрозумієте що натворили!
До 111 та іншим олен Показати IP 13 Березня 2016 17:38
Люди одумайтесь. Хто каже, що 400 дол. це не сума і це не робота для СБУ чи ще когось? Скажіть, це працівнику РДА, продавцю на ринку чи пенсіонеру, які заробляють 1500-3000 грн на міс. І чиї сім'ї живуть на 10500 грн (400) 4-6 місяців. Якби ми всі були міліонерами, тоді так. Ну не дають на Любомльщині хабарі міліціонерам в 5-10, 100 тис. дол. (Одиничні випадки), щоб вам-писакам сума сподобалася. Немає різниці, взяла людина 100 дол чи 1000, хабарник є хабарник, суб'єктивна сторона одна і та ж.
Адвокат до До 111 та іншим олен Показати IP 14 Березня 2016 13:35
Як показує практика, хабарі в пару соток баксів у СБУ завжди є підставними, відповідно через суд не проходять, відповідно це звичайна провокація і набивання показників. Не так давно лейтенанта в Любомлі аналогічно підставили, коли той збирайся їхати в АТО. Пора вже провокаторів садити в тюрми!
555 до Адвокат Показати IP 14 Березня 2016 19:09
То точно. Ніхто ніде не згадує, що жертва , торгуюча підакцизом, - дружина працівника того ж СБУ. Що , менти дурні з її брати? Підстава.
Любомль до Адвокат Показати IP 15 Березня 2016 13:32
Перепрошую, не лейтенанта, а капітана...
Звір до До 111 та іншим олен Показати IP 15 Березня 2016 13:44
Питань нема, тільки не забувайте, що ті ж СБУшники самі більші хабарники і управи на них нема, подивіться на любомльських сбшників, які вони "запаковані", на яких машинах їздять, всі з айфонами, і з митниці не вилазять... Вони морального права не мають ловити інших на хабарях.
Житель області до Звір Показати IP 16 Березня 2016 13:27
А хто в сбу любомля працюэ? Любомльські чи чужі?
До адвоката Показати IP 14 Березня 2016 21:21
Ну да, "лейтенанта" Сушика. Він до речі взірець честі міліцейської і гроші ніколи не брав, про що могуть підтвердити всі валютчики, сигаретчики та інші "бізнесмени", а особливо колеги))) а в ато збирався їхати в кінці кожного місяця)
Любомль Показати IP 15 Березня 2016 13:36
Такі колеги, як чеснютка Смоляр???