USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Патрульній поліції Луцька виділять кошти на ремонт авто

30 Березня 2016 15:29
До Луцької міської ради звернувся начальник патрульної поліції міста з проханням виділити кошти.

Про це стало відомо під час 5 сесії Луцької міської ради сьогодні, 30 березня.

Так, розглядаючи проект рішення про зміни до бюджету міста, Луцький міський голова Микола Романюк озвучив пропозицію виділити 13 тисяч гривень на ремонт машин та заміну зимових шин для автомобілів патрульної поліції.

«До мене вчора звернувся начальник патрульної поліції Луцька, який повідомив, що автомобілям потрібно замінити зимові шини на літні. Їм пропонують різні підприємці допомогу, але я сказав, щоб зверталися тільки до міської ради, щоб поліція була дійсно незалежною. А не той дав те, той те, і буде все як і було», - повідомив міський голова.

Градоначальник повідомив, що в кошторисах патрульної поліції, затверджених Нацполіцією, саме цих коштів на ремонт авто та заміну шин не передбачено.

Урешті, депутати запропонували виділити 12,5 тисячі гривень патрульній поліції. Ці кошти заберуть зі статті про закупівлю оргтехніки для нового місця в Центрі соцслужб, якого не створюватимуть.

Депутати згадані зміни підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 30 Березня 2016 15:38
Менше гасати вдень по проспектах треба...
альо гараж Показати IP 30 Березня 2016 15:39
У Авакова нехай просять!!!
САМОБЕЗПОМІЧ до альо гараж Показати IP 30 Березня 2016 16:13
за 13 тис. грн. можна змінити резину в 2 авто саму дешеву в 4...а решта що має резину чи на зимовій їздитиме!!???Щось незрозуміло..
Вася до САМОБЕЗПОМІЧ Показати IP 30 Березня 2016 16:43
А що не зрозумілого, згадується звичайний анекдот, а у Вас щей зарплату платять, я думав пістолет дали і все дальше сам :))))))
Вася Показати IP 30 Березня 2016 16:28
Він шо в натурі Микола 13 шт можливо тільки на запаски їм хватить поміняти хай одне саме б/у колесо кошує 500грнХ4=2000шт на одну машину. Хай 13000/2000=6,5 машини. Ото виділили собі напевне на свого ср*ковоза і одного колеса не купить за 13000шт.грн
за 13 тисяч Показати IP 30 Березня 2016 16:39
хіба що резину в аптеці куплять.як хлопцям виживати без корупціі
&&&&& Показати IP 30 Березня 2016 17:11
шо за брєд???? в них зовсім інше фінаасування!!!! а не хочуть із своєї з/п 8000-130000 тис. грн. поміняти шини......
cantor Показати IP 30 Березня 2016 17:29
Здуваеться аваковська мильна булька.Покаталися 1 на пн1.Гума.мастило.розх1дники.обслуговування.Штрафи не в1дробляють.
фігвам Показати IP 30 Березня 2016 18:14
Пішком хай більше ходять та з людьми спілкуються, хоча б якийсь толк із них буде,а то біда велика стала-резину поміняти. В місті ці патрульки вже дістали до краю, ганяють сци..ни по місту без особливоі потреби. Вилазить наверх дуже швидко імідж безграмотного, п'яного та обдовбаного нового поліцейського.
Лучанин Показати IP 30 Березня 2016 19:14
Г*мна їм вонючого, а не грошей! Д* тли необразовані!
ого Показати IP 30 Березня 2016 22:44
Вони ж напряму з Києва фінансуються -від миючого,канцеляріі до туалетноі бумаги. Яка на-х резина,де б-дь моі податки в держ.а не(місцевий бюджет)Нач автогосподарства патрульноі поліціі всеодно постарається!
ААААА Показати IP 1 Квітня 2016 10:22
Самокати тим диб....ам купіть.Шини,бензин,машини-а толку нуль!!!!!!
вася Показати IP 4 Квітня 2016 19:01
не довго музика гриміла, гроші на реформу швидко "освоїли"