USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Стартувала акція протесту шахтарів

4 Січня 2015 16:17
Акція на підтримку шахтарів Нововолинська стартувала сьогодні о 15:00.

На місце проведення прибули як шахтарі, так і їх родини і друзі. Представники влади та робочої групи шахт почали з гімну України і хвилини мовчання по загиблим героям.

Так, проблематику шахт гірники називають питанням життя і смерті, власне, для себе. Вони готові далі перекривати міжнародні траси, вимагати заробітніх плат і переформування галузі. Кого б влаштувало, кажуть, якшо на 3 чоловіки - 2 управлінці? Кому працювати? Шахтарі організували безстрокову акцію протесту.

Фото - інтернет-видання Буг.

Подробиці та розвиток подій під час протесту - пізніше у репортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Штефан, Луцьк Показати IP 4 Січня 2015 16:23
Не густо шахтарів...
вітал73 до Штефан, Луцьк Показати IP 4 Січня 2015 21:16
Не з тих ракурсів фото,людей було не мало.
ВОНО Показати IP 4 Січня 2015 16:32
одні агенти ФСБ і ГРУ і жодного справжнього шахтаря !!!
вітал73 до ВОНО Показати IP 4 Січня 2015 21:11
По собі не оцінюй..
волинянин Показати IP 4 Січня 2015 16:34
невже доля шахтарів не турбує мешканців міста ?
Штефан, Луцьк Показати IP 4 Січня 2015 16:40
Було сите шахтарське та профспілкове начальство, місцеві політикани, значна ж кількість присутніх на мітінгу не є шахтарями. Було також виконано державний гімн України. Усього мітингувальників 100-150.
вітал73 до Штефан, Луцьк Показати IP 4 Січня 2015 21:21
Штефан-ви брехун!99%якраз були шахтарями,а з політиканів був мер і зам мера ...цікаво для чого вам я брехня?!!
Штефан, Луцьк до вітал73 Показати IP 5 Січня 2015 12:09
Шавка бреше, а я говорю!
капец Показати IP 5 Січня 2015 00:29
Только после того, как последнее дерево срублено. Лишь после того,когда последняя рыба поймана. Последняя река будет отравлена. Только тогда вы поймете, что деньги нельзя есть.
саня Показати IP 6 Січня 2015 11:24
я сам шахтар і теж був там людей було чимало 90% шахтарів десь близкои 1000 а ви штефан неговорите абрешете як шавка!!!