USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку на нетверезого пасажира склали одразу три протоколи

30 Серпня 2016 11:43
Патрульні сьогодні, близько півночі, зупинили автомобіль, в якого не працювала підсвітка заднього номерного знаку. Водій транспортного засобу був тверезим, тож на нього винесли лише постанову за частиною 6 статті 121 (керування транспортним засобом з неосвітленим номерним знаком).

Про це повідомила Патрульна поліція Луцька у Фейсбук.

Однак пасажир автомобіля з постановою не погодився, почав поводитись неадекватно, вживати нецензурну лайку. Патрульні затримали чоловіка.

Освідування в наркодиспансері показало 3, 25 проміле алкоголю в крові.

У луцькому відділку поліції інспектори склали на правопорушника три адмінматеріали: за статтею 173 (дрібне хуліганство), статтею 178 (поява в громадському місці у п’яному вигляді), статті 185 (злісна непокора працівнику поліції) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Сергій Показати IP 30 Серпня 2016 11:47
Поліція здійснила подвиг. Дуже актуальна новина.
Рудюк С. Показати IP 30 Серпня 2016 11:59
".... Пасажир автомобіля з постановою не погодився, почав поводитись неадекватно, вживати нецензурну лайку. Патрульні затримали чоловіка...." Він що, був в громадському місці , він був в машині свого товариша і своїми діями йому не заважав . Але "принципові" поліцейські показали своє Я , Це не по закону ...!!!
Луцьк Показати IP 30 Серпня 2016 12:00
Диб*ли він в машині був . Яке це громадське місце
До патрульної поліці Показати IP 30 Серпня 2016 12:21
А почесний громадянин міста Луцька О. Ф. казав, що Ви не такі.... Де взяли громадське місце (машина товариша)?
Семен Показати IP 30 Серпня 2016 12:27
Чому ви дивуєтесь!? Стандартний "міліцейський" набір правопорушень! Не здивуюсь, якщо поліціянти з "колишніх"...
Юра Показати IP 30 Серпня 2016 13:05
Все можна оскаржити в суді, і то вже треба писати заяву , протягом 10 днів
юрец Показати IP 30 Серпня 2016 13:11
Передивіться заголовок і перепишіть, там помилка
юрец Показати IP 30 Серпня 2016 13:12
Соррі..це я провтикав))) Все норм)