USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Біля Луцька перевернувся автобус з дітьми

2 Серпня 2016 22:42
Масштабна ДТП трапилася поблизу Луцька сьогодні ввечері. У селі Крупа, Луцького району перевернувся автобус, переповнений дітьми з християнського дитячого табору.

ДТП трапилось о 21:15 на сільській дорозі з Крупи до Луцька.

Водій буса Мерседес Бенц не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль перевернувся. Зі слів кермувальника, причиною аварії стали технічні несправності машини.
До слова, в бусі на 14 місць, згідно з попередніми даними, знаходилося від 20 до 30 дітей та підлітків.

«Швидка» прибула на місце пригоди за 7 хвилин, а вже за півгодини постраждалих доправили в лікарню. Госпіталізували 8 людей, четверо з них – віком до 16. Одного хлопчика забрали до лікарні з важкими травмами, ще один відмовився від госпіталізації. Решту дітей оглядають медики на місті дорожньо-транспортної пригоди.
Зауважимо, поліція приїхала на місце події через годину після аварії.

Детальнішу інформацію оприлюднимо згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
Вася Показати IP 2 Серпня 2016 22:50
добре що ще швидка приїзжає!!!!
Анонім до Вася Показати IP 3 Серпня 2016 08:09
Коли я там був то один із оперетивників якій вів слідчі дїї перебував в стані алкогольго спяніня фамілія в нього пугач і яка тут реформа якщо поліція на такій аваріїбуває неадекватною ?
з табору до Анонім Показати IP 14 Серпня 2016 19:54
мали їхали 14 люд. а поїхали 29 люд. і вони зрушили правело
Юля Показати IP 2 Серпня 2016 23:12
Швидка приїхала оперативно, було біля 8-ми екіпажів
спостерігач Показати IP 2 Серпня 2016 23:15
звідки інформація що поліція приїхала через годину?????? чи ВН буде чмирити нову поліцію в кожній новині???!!! придумуючи свідчення і ще всяку неправдиву інфу.....
була на місці до спостерігач Показати IP 2 Серпня 2016 23:41
поліція реально приїхала за годину. це не патрульні приїхали, а слідчо-оперативна група. а вони ніколи не спішать
....... Показати IP 2 Серпня 2016 23:22
Виїздів було 5,і всі з невеликим проміжком часу,подяка лікарям швидкої!!!
Абрам до ....... Показати IP 3 Серпня 2016 07:02
9 потерпілих, значить 9 виїздів швидких за 40 хв. всі були в лікарнях
Анонім Показати IP 2 Серпня 2016 23:46
Це з мого табору
оксана до Анонім Показати IP 3 Серпня 2016 16:30
із мого
... Показати IP 2 Серпня 2016 23:48
бо сам там був і поліції не було дуже довго,ніякого освітлення нічого,все темно,з фонариками та навпомацки
аноним до ... Показати IP 3 Серпня 2016 09:05
яка різниця міліція поліція работают іотносятся одінаково
Анонім до ... Показати IP 3 Серпня 2016 20:48
Люди подивіться яка та машина ви тількі подивіться а всі стали живі .....це непросто так я впевнена ...і непотрібно комусь робити свої висновкі якщо незнаєте правду .....поставте себе на їхнє місце .....
Злий Показати IP 2 Серпня 2016 23:48
Поліція не та, що була на початку створення. І я думаю що вони дійсно приїхали з запізненням. Побачив з власного досвіду, що вони часто "забивають".
Анонім до Злий Показати IP 3 Серпня 2016 00:11
В поліції молоденькі хлопці і дівчата може вони бояться це не та міліція биті дядькі
123 Показати IP 2 Серпня 2016 23:58
ви подивіться на цей зламок-хіба можна ним взагалі їхаи!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до 123 Показати IP 5 Серпня 2016 10:30
Хіба це був зламок. До аварії це був дійсно нормальний бус.
Небайдужа Показати IP 3 Серпня 2016 00:06
Волинські новини правильно зауважили поліції довго не було а швидка молодці відреагували оперативно
місцевий до Небайдужа Показати IP 3 Серпня 2016 06:59
попіція реально приїхала о 22 год. 21 хв.
Небайдужа Показати IP 3 Серпня 2016 00:08
Поліція молоденькі хлопці і дівчата може вони ще бояться
Олег до Небайдужа Показати IP 3 Серпня 2016 08:28
В них селфі на першому місці, потім зарплата, а робота хай почекає - вони її не чіпають
Згіден Показати IP 3 Серпня 2016 00:12
Ми тоже визивали в центрі 2 дні назад після 22.00 що розпивають спіртні напитки і матаии друг-друга криють вони взагалі не приїхали бо там де пили темно а нова поліція боягузи там де більше 5 чоловік п'ють вони бояться підходить одним словом боягузи.
Нік Показати IP 3 Серпня 2016 00:23
Де моя правда про поліцію чого не висвітлюєте що я написав
Лучанин Показати IP 3 Серпня 2016 00:36
На дорозі всяке буває,але як можна таким 30літнім коритом дітей возити?
Не згідна Показати IP 3 Серпня 2016 00:38
Чому вам все не так? Зробили реформу в поліції, але реформа почнеться тоді коли кожен з нас зміниться. Одні образи! Молоді хлопці і дівчата стараються а ще більше будуть старатися коли відчують підтримку суспільства. Так, вони не завжди коректно поступають але "нова поліція" рухається вперед.
Зірка до Не згідна до Не згідна Показати IP 3 Серпня 2016 08:34
ШОНІБУДЬ! Чесне слово. А якби ваша дитина потрапила в це ДТП , ви б так само тупо розсуждали???
Ольга. Показати IP 3 Серпня 2016 00:47
Як взагалі таким автобусом перевозять дітей...вони прутся в Європу:???? там такими автобусами 60 років назад їздили!!!Позорище!!!Гонятся за тим що непотрібно, а не мають змоги навіть автобус нармальний дати ,щоб перевозити дітей,що найцінніше!!!
Ольга. Показати IP 3 Серпня 2016 00:47
Як взагалі таким автобусом перевозять дітей...вони прутся в Європу:???? там такими автобусами 60 років назад їздили!!!Позорище!!!Гонятся за тим що непотрібно, а не мають змоги навіть автобус нармальний дати ,щоб перевозити дітей,що найцінніше!!!
Та до Ольга. Показати IP 3 Серпня 2016 10:38
затрахали ви з тією європою вже, до чого тут європа? Он в Дачному під Луцьком путівка в табір коштує 3400грн на 21 день, хоч до європейських умов далеко, а при зарплаті як у мене 2500 така ціна є недешевою, але дитині там подобається, а в цьому таборі для батьків мабуть було все або дешево,або безплатно, тому й автобус "не такий," а хочете в європу то вперед - палатіть євро і буде вам європа он турагенції аж захлинаються пропозиціями.
коля до Та Показати IP 3 Серпня 2016 10:56
що заважає не нити, а заробляти 10-20 тисяч? відсутність мізків? не самі прямі руки? в чому проблема, освой більш кваліфіковану професію і паши, будеш на Балі і Коста Ріці відпочивати. Але це ж складно, простіше плакати і всіх навколо робити винними.
Та до коля Показати IP 3 Серпня 2016 12:58
а я тобі, нию, плачу чи щось в тебе чи в когось прошу?! не п..зди мені тут про кваліфікації і зарплати в 10-20 тисяч, бо в нашій країні в більшості зарплати ще нижчі за мою , не зважаючяи на рівні освіти, досвід і кваліфікаціїї, а ти саме ті 10-20 тисяч лише на картинках бачило в інтернеті, лежачи на дивані, а строїш з себе тут "кручє тока я*ца", сопливе.
Анонім до Та Показати IP 4 Серпня 2016 12:13
Це Їхали не діти зтабору, а працівникі табору!!
Анонім Показати IP 3 Серпня 2016 00:49
Вибачаюсь:аж три рази відправилось
Маринка...* Показати IP 3 Серпня 2016 03:23
До речі,чула щойно історію про це ДТП від своєї тітки,жительки Крупи,де її діти також відвідують цей літній відпочинок,уявляєте,ніяких діток там не було,це все казки...там "дітей" віком менше 16 не було...а їхали це втомлені після тяжкого дня вожаті..) Так от,ті "діткі" тобто вожаті самі збирали гроші...кожен вожатий давав повірте не малі кошти аби діткам було цікаво і весело,щоб хоч якось зайняти їхній час,бо діти цілими днями сидять як не в хаті то в телефонах. Вам здається що це легко,а насправді,ти тратиш свій час, свою енергію... Діти дуже задоволені табором...та і батьки тоже...відправили діток в табір то самі хоть чи відпочинуть чи якусь роботу зроблять по хазяйстві... А табір проходить з 10 ранку до 18 вечора і діткам там цікаво, до того ж їх там ще й кормлять... Будь ласка, поважайте працю інших... Можливо хтось знає когось з постраждалих,предложіть свою поміч,не пройдіть мимо...
Анонім до Маринка...* Показати IP 3 Серпня 2016 11:42
На рахунок вожатих, це не правда. Там дійсно були діти, яким було і меньше 16ти і більше. Я проїзджав там через 5хв після аварії!!!
Про поліцію Показати IP 3 Серпня 2016 06:17
Літом бухають у кожному дворі, поліція я думаю фізично не може всі такі виклики опрацювати. В нас в дворі бухали та ще стріляли , тоді швидко приїхали навели порядок.
Анонім Показати IP 3 Серпня 2016 07:06
З відки ці діти!???
Маринка..* до Анонім Показати IP 3 Серпня 2016 12:02
З Прилуцька..)
777 Показати IP 3 Серпня 2016 07:35
необіжайте шеріфів в них в той часбула фотоссесія
11111 Показати IP 3 Серпня 2016 08:12
наша ж поліція їздить 50 км /час вот і порахуйте
лучани Показати IP 3 Серпня 2016 08:55
Стара вантажівка перероблена у гаражах в автобус. Хто проводив техогляд ?
Перехожий Показати IP 3 Серпня 2016 11:03
А чому дітей превозили о 21,00 годині???????????????????????????????
Юрій Показати IP 3 Серпня 2016 11:39
На рахунок вожатих, це не правда. Там дійсно були діти, яким було і меньше 16ти і більше. Я проїзджав там через 5хв після аварії!!!
мама Показати IP 3 Серпня 2016 12:36
Текст повідомлення діти з табору розійшлись о 6вечора.а це були дійсно вожаті.мої дітки відпочивали в цьому таборі і дуже були задоволені.
11111 Показати IP 3 Серпня 2016 12:37
причиною аварії стало і технічні несправності ( автобус був переодладнаний із грузового в пасажирський і це питання потрібно вивчити) далі водій їхав по зустрічній полосі і розмовляв по телефону, а ще не мав водійських навиків. Тому це ДТП на совісті тих людей, хто доручив цьому водієві такий відповідальний маршрут!!! і не потрібно його оправдовувати, винен-повинен понести відповідальність. А то понаїхало вчора......а ще не зрозуміло де документи на автомобіль......
Нема до 11111 Показати IP 3 Серпня 2016 15:44
Цікаво звідки ви взяли ці факти?
Нр до Нема Показати IP 3 Серпня 2016 23:14
Навєрно ти і є мусар
Хах Показати IP 3 Серпня 2016 12:59
" автобус" ??? Не смішіть , скоріше на катафалк похоже
Схаменіться Показати IP 3 Серпня 2016 18:17
Люди добрі ! Ніхто не застрахований від біди і хвороби ! Залишаймося людьми із-за різних обставин.
Макс Показати IP 3 Серпня 2016 18:59
Бардак
Вітя Показати IP 4 Серпня 2016 08:43
Накінець позамовкали БЕЗСТИДНИКИ.
Іра Показати IP 4 Серпня 2016 13:30
Бог дав що дітки живі залишилися ну не їхали вони з якоїсь пянки а так все буде добре кожен зробить для себе висновки .Це запамятається назавжди що на дорозі потрібно бути уважному.
Іван Показати IP 4 Серпня 2016 13:43
Там лошара малий з крупи на кенгові подрізав їх. Він мусар точно. А б**а його в 9 бурсі матіматічка.
Наталя Показати IP 4 Серпня 2016 15:43
Урок для кожного водія, будь яка безвідповідальність чи халатність може привезти до біди. Тим більше, коли везеш чужих дітей, відповідальність вдвічі більша. Про це треба пам'ятати кожному водієві. А відносно літніх християнських таборів, які молоді люди проводять абсолютно безкоштовно по окружніх селах для дітей, яких не мають батьки змоги відправити на відпочинок . Безкоштовне харчування і дуже цікава і корисна програма без нав'язування якоїсь релігіії, просто християнські принципи і моральні цінності, які так потрібні підростаючому поколінню. У нас священник був дуже проти дитячого табору в селі, але коли побачив як проходив табір, з якою щирістю і натхненням молоді люди ставилися до наших дітей, як навчали їх доброму і корисному, був дуже здивований і задоволений, казав, шкода , що у нас нема таких волонтерів.
АНДРІЙ Показати IP 11 Серпня 2016 22:40
Як у мене вкрали ровера, то після дзвінка слідчо оперативна приїхала за хвилин так 70-80.