USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку автівка збила світлофор. ФОТО

1 Червня 2015 13:44
Внаслідок зіткнення з зустрічним авто Fiat ледве не в'їхав у зупинку громадського транспорту з людьми, а натомість збив електроопору зі світлофором

Аварія трапилась на вулиці Володимирській у Луцьку вчора, 31 травня близько 15 години.

Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі ДАІ області, водій автомобіля Opel Corsa здійснював розворот, не надав перевагу в русі автомобілю Fiat. Відбулося зіткнення, внаслідок чого Fiat відкинуло на електроопору.

На водія автомобіля Opel, який виявився мешканцем обласного центру, склали 2 адмінпротоколи. Водій автомобіля Fiat– мешканець Ківерець

Фото з місця ДТП розмстив на Луцькій дошці користувач Itzamna.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ЛДБК Показати IP 1 Червня 2015 13:47
Чому про аварію біля там тама..нічого не пишуть...?
. до ЛДБК Показати IP 1 Червня 2015 14:04
Ви про цю,що зранку була,де людину збили на мосту?
коля Показати IP 1 Червня 2015 14:16
На мості біля там-таму десь о 2 й ночі збили пішохода. Пішохід помер.сліди від тоі авріі прибрали в рекордно короткий час, машини яка збила ту людини на місці не було.
. до коля Показати IP 1 Червня 2015 14:28
Спочатку лежав бампер від авто збоку та стояло навколо декілька випускників,а потім вже стояли лише ДАІшники та ПАЗік,на якому і забрали тіло.
гоша до . Показати IP 1 Червня 2015 15:22
потим поїхали маршутки
не дивно Показати IP 2 Червня 2015 08:29
ввечері на проспекті волі мажори їздять не менше 120км/год про переходи навіть не йдеться ніхто не зменшує швидкість! перейти дорогу складно і небезпечно. В Луцьку немає ДАІ ! в АТО ЇХ ВСІХ ПАРАЗИТІВ!
Мажор до не дивно Показати IP 3 Червня 2015 11:05
вам здається що 120, то 90 насправді!)
слух Показати IP 2 Червня 2015 09:47
Казали пацан пяний був, лазив по мосту.. Там є доріжки для пішоходів...( Збив пацана таксі, але чому він втік, загадка.. Співчуває, бо на це дивитись реально жах...