USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцьких валютників забрали 8 тисяч доларів

22 Серпня 2015 16:43
У Луцьку сьогодні, 22 серпня, напали на двох валютників. Зловмисники вистрілили з травматичної зброї у повітря та забрали сумку, в якій було 8 тисяч доларів.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Окрім того, як повідомили у прес-службі волинської міліції, злочин скоєно в дворі будинку, на вулиці Захарова, 12.

– Під час нападу, застосувавши два постріли вгору із травматичної зброї, зловмисники нанесли потерпілому тілесні ушкодження та викрали барсетку із грошима. Розбійники пересувались автомобілем марки «Ауді», темно-сірого кольору, – розповів начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. – За даним фактом розпочали кримінальне провадження за частиною четвертою статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України.

Працівниками міліції вживаються заходи щодо затримання злочинців. Окрім того, правоохоронці розшукують свідків інциденту.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
цирк Показати IP 22 Серпня 2015 16:57
жіночка в броніку виглядає весело)
Анонім до цирк Показати IP 22 Серпня 2015 17:12
Особенно с учетом того, что ее униформа подчеркивает тот факт, что сейчас в Луцке свободно можно попасть под огнестрел. Здобули!
Маліціянт до цирк Показати IP 22 Серпня 2015 18:00
коментар було видалено
Маліціянт до цирк Показати IP 22 Серпня 2015 18:00
А ХТО ТАКІ ВАЛЮТЧИКИ І ЩО ВОНИ ВЖЕ В ЗАКОНІ ??? Може з них треба почати?
Укр Показати IP 22 Серпня 2015 17:11
Та ви що? У нас не має валютчиків! В СССР сексу не має.
Vigilante Показати IP 22 Серпня 2015 17:12
Сподіваюся, працівники міліції перевірили у валютників наявність ліцензій на ведення валютних операцій?
123 Показати IP 22 Серпня 2015 17:16
а може б міліція розслідувала діяльність валютників, а не те що там в них вкрали! Яким законом регламентовано їхню діяльність? вони що підприємці? ні! звичайні ділки. Спочатку треба їх самих арештувати
Та да Показати IP 22 Серпня 2015 17:16
Давно пора
123 Показати IP 22 Серпня 2015 17:17
пан Шпига недоотримає черговий відстьоб
дідо Показати IP 22 Серпня 2015 17:39
валютчики - це наслідок. а причина совітські пільги та пенсії. Совки хочуть дешевий хліб та газ, тому чиновники починають доїти банки та автомобілістів. Тому на вулицях зявляються валютчики та рішали.
баба до дідо Показати IP 23 Серпня 2015 10:28
Ти хоч сам розумієш що написав?
Любопитний Показати IP 22 Серпня 2015 18:31
Конкурс в поліцію яку набирають , як в інститут міжнародних відносин неспроста ! А в армію конкурс зі знаком мінус - розшукують. Питання - чому так ....???
Хорват Показати IP 22 Серпня 2015 19:22
В краіні де національна валюта девальвує в геометричній прогресіі, обмін валют надприбуткова справа. Такзвані валютчикі це тільки вершина айсберга, на коливаннях незаробляють тільки ліниві. Інше питання хто знає коли буде прижок і падіння, той і щнімає вершки а пацанам що стоять і продають вам або купляють у вас валюту на кращих умовах ніж банки скажіть дякую. Це ризик як весь бізнес набагато простіше молоти язиком чи ще простіше нести всякий бред. Не забувайте в якій краіні живете, і тоді можливо життя не пройде боком;) всім удачі писемістам теж(
Лучанка Показати IP 22 Серпня 2015 19:48
Кому це так валютчику муляють?
Лучанка333 Показати IP 22 Серпня 2015 21:13
Люди, а вам би тільки об*ирати людей, які успішніші за вас і більше заробляють! Вам погано? Як $€ здавати, чого в банк не біжиг? Бо курс низький, а 20 грн лишніми не будуть, правда? Валютник - робота важка і небезбечка, через таке завидне **дло! Самі навчились пістоля тримати і на гачок жати, хай стане, купить 3000$ хоча б, заробить їх, щоб люди ходили, довіряли. "Киньте камінь першим, хто без гріха".
Дон Дигидон Показати IP 22 Серпня 2015 21:18
Ви тут розписуєте, що валютчики це погані люди, а самі ж бігаєте як в*рані віники і вимолюєте щоб 5 коп набавив за 20$ чи наоборот, ідіть тоді у банки і купляйте на 3000грн по дорощому курсу, чи здавайте на гривню дешевше, без них ви б бізнес не крутили, машину, квартиру не купили б.
сміхота Показати IP 22 Серпня 2015 22:16
одні бандити обікрали інших. шановні панове журналісти, поясність простим читачам хто в даному випадку зловмисники??? а хто потерпілі??? А доблесна міліція як чітко працює в рамках законодавства !!! ото новина!!!! ото репортаж!!! далі буде....
Лучанка Показати IP 23 Серпня 2015 00:49
до речі, банки належать олігархам
Робокоп Показати IP 23 Серпня 2015 07:55
Здійснено збройний напад і банду слід знайти та ізолювати . А на кого вони напали- не важливо. Слідуючими можете стати ви
Дістала Показати IP 24 Серпня 2015 11:16
До слова скажу доки при владі залишатимуться олігархи доки буде нелегальний обмін буде багато машин іноземних які податок платять за кордоном а їздять в Україні!