USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

З’явилося відео затримання голови волинського суду п’яним за кермом

24 Вересня 2016 10:40
В інтернеті опублікували відео, на якому зафіксована зупинка патрульними поліцейськими авто, яким кермував голова Волинського окружного адміністративного суду Олександр Лозовський.

Ролик виклали на каналі правоохоронців на Youtube, - пише «Четверта влада».

Відео підписано словами «Затримання працівника суду 3.09.2016».

Як відомо, суддю затримали в суботу, 3 вересня. Правоохоронці побачили, як чоловік розмовляє за кермом, що стало причиною зупинки. Він не пред’явив для перевірки належних документів. А згодом виявилося, що він має ознаки алкогольного сп’яніння, що й підтвердив пристрій «Drager».

Як йдеться у повідомленні в реєстрі судових рішень, 14 вересня суддя Ківерцівського райсуду Пономарьова О. повністю виправдала колегу. Пізніше патрульні висловили зауваження, що суд не прийняв до уваги їхні докази. Крім того, окремо обговорювали питання авто, на якому їздив суддя. Виявилося, що воно зареєстроване на тестя посадовця.

Як розповів голова суду, автомобіль батько дружини придбав наприкінці 2015-го року, а суддя користувався ним в 2016-му році, тому не вказав у декларації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Патріот Показати IP 24 Вересня 2016 10:59
Навіщо на такі дорогі машини виписувати документи. І так ясно, чия машина. Простий смертний на такій не їздить.
Народний засідатель Показати IP 24 Вересня 2016 11:07
Нас більшає...
Я Показати IP 24 Вересня 2016 11:11
Ще не працюють в поліції такі , доб за честь мали, поставити на місце таких порушників А жаль Сучасні поліцейські зовсім інші мають бути , а не боягузи
Адвокат Показати IP 24 Вересня 2016 11:36
" ... 14 вересня суддя Ківерцівського райсуду Пономарьова О. повністю виправдала колегу. ..." люструвати за порушення присяги негайно...!!!
24 вересня Показати IP 24 Вересня 2016 12:55
Що таке показники пристрою "DRAGER" в порівнянні з заключенням лікаря з наркодиспансеру? Робіть висновки.
Техно до 24 вересня Показати IP 24 Вересня 2016 14:52
Висновок очевидний: техніку не підкупиш.
лучанин Показати IP 24 Вересня 2016 13:02
А коли буде кіно про патрульних поліцейських. як вони виписують протоколи про порушення ПДР з помилками,, коли їх додому розвозять після чергування на службових авто, чи слабо,Треба підряд всіх знімати, то вчепилися тільки до суддів, прокурорів та колишніх міліціонерів, всі інші святі.
НОНА Показати IP 24 Вересня 2016 13:11
Люструвати обох. Що це може бути за суд коли такі неподобства робляться?
Ківерці Показати IP 24 Вересня 2016 13:48
А хіба ви не знаєте,що Пономарьова з банди Підгорного?ЇЇ колега Поліщук рогоріла(жаль ще не сіла) за хабарі,Підгорного судять вже 10 років,а за Лозовського ще будуть відповідати поліціянти.
Анонім Показати IP 24 Вересня 2016 14:57
Цікаво за скільки " чесні" поліцейські продали відео, на якому не має п'яного дебошира?...
Коля Показати IP 24 Вересня 2016 15:08
Гусь Г*ндон. Шо він зробив для Луцька?чи Володимира?
вовк до Коля Показати IP 24 Вересня 2016 17:35
о .
дпз Показати IP 24 Вересня 2016 15:45
чого ще не сидить хабарник нарколог який за 100 баксів виписав бумажку що суддя тверезий як скло.
Анонім Показати IP 24 Вересня 2016 16:50
У цих фальшивих патріотів та продажних журналістів, які виконують чиюсь політичну волю усі хабарники, якщо так треба і прокурори, і судді, і лікарі... Піпл схаває...
Ахванасій Показати IP 24 Вересня 2016 21:07
Мені булоб соромно їздити на машині, заробленій тестем.Стидоба.Сам міг би старенькому допомогти, а не паразитувати.
Думка народу до Ахванасій Показати IP 24 Вересня 2016 21:32
Та той тесть мабуть і не в курсах яка марка того автомобіля. А дело закрили наверноє по тутості складеного протоколу.
Гарік Показати IP 25 Вересня 2016 07:13
Він буде працювати. Бо в нас не можуть покарати "людину" яка має гроші. Треба розігнати неактивних поліціянтів разом з їх сопливим керівництвом. Заробити не можуть, їздити не вміють, ні на що не впливають розігнати на#рен. Їх керівництво із зп в 100 тис.грн. аідправити на " работу" щоб відробила тяжко зароблене. Дуже хочеться матюкатись бо цих заробітчан треба давно гнати грязним віником.
Духовний Показати IP 25 Вересня 2016 09:01
Олександр нормальна людина, ну був з вихлопом на слідуючи день, на відео видно спокійно адекватно реагував а роздули казна що. А драгер і кефір покаже.
Ігор Показати IP 25 Вересня 2016 13:06
Чому не пишуть про поліцейських які їздять пяні на роботу