USD 39.60 39.88
  • USD 39.60 39.88
  • EUR 39.70 39.88
  • PLN 9.72 9.88

Лапін у Верховній Раді: жодної ініціативи щодо лучан, які його обрали

26 Квітня 2016 23:17
Народний депутат Ігор Лапін, якого лучани обрали до Верховної Ради, не виявляє законодавчої ініціативи і не працює ані з виборцями, ані з місцевою владою.

Про це розповіла прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Катерина Шарпата на публічній дискусії «Взаємодія народних депутатів і виборців на Волині через призму округів: можливості та труднощі» у вівторок, 26 квітня.

Громадянська мережа ОПОРА веде моніторинг роботи народних депутатів, аби підвищити її прозорість та відкритість. Прослідкувати за діяльністю кожного з депутатів можна на сайті Рада, який створений, аби виборці могли стежити за роботою своїх представників у парламенті.

Зокрема, Ігор Лапін, який представляє луцький виборчий округ, останнім часом став менш активним у Верховній Раді – за рейтингом серед 105-ти народних депутатів-мажоритарників він зайняв аж 91 місце. Це спричинене зниженням законодавчої активності.

У березні 2016 року депутат не вніс жодного законопроекту та запиту, які б стосувалися виборчого округу. Окрім того, він абсолютно не працював з виборцями, оскільки народна приймальня депутата в Луцьку не працювала. Особисто Лапін свого округу також не відвідав. Загалом відсоток фактичної присутності під час голосувань за питання порядку денного депутата становить 75,5%.

Професор Східноєвропейського університету імені Лесі Українки Валентин Малиновський зауважив, що слідкує за депутатами,яких обрали лучани, багато років. І стверджує, що зараз депутати стали менше працювати з міською владою. Зокрема, співпраця Ігоря Лапіна з міським головою та депутатами міськради взагалі відсутня.

«Таке враження, що у Луцьку немає депутата-мажоритарника. Десь людина з'являється у певні моменти, і то вони Луцька не стосуються. Яскрава проблема, яка була у Луцьку – відключення гарячої води. Він до цієї проблеми не підключився», – зауважив Валентин Малиновський.

Нагадаємо, днями журналісти зробили опитування - чи знають лучани, хто представляє їхні інтереси у Верховній Раді, та чи відчувають і бачать роботу депутата.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Виборець Показати IP 26 Квітня 2016 23:41
От пi**раз...
не його виборець до Виборець Показати IP 27 Квітня 2016 09:02
це ще м"ягко сказано
юрист Показати IP 26 Квітня 2016 23:52
Зате перед виборами наобіцяє золоті гори, а ви і далі ведіться на недоумків хитро*опих(((
!!! до юрист Показати IP 27 Квітня 2016 07:27
Як і всі обіцяльники до нього та після нього...
луцький до юрист Показати IP 27 Квітня 2016 08:27
А хто вірив, хто обирав? Ця людина не здатна працювати на громаду і взагалі у ВР! Радійте хто обрав! :) Вам камуфляж і брехня очі затьмарила!!!
просто Показати IP 27 Квітня 2016 00:11
а для чого йому перейматись була гаряча вода чи ні,в нього в будинку бойлер є
Васч Показати IP 27 Квітня 2016 00:50
Ставленик Самооборони. Рижкови, Климчуки, Ніколайчуки і т.д.
Небайдужа до виборец Показати IP 27 Квітня 2016 04:49
Що хотіли те і маєте
ИМЕЮ МНЕНИЕ до Небайдужа до виборец Показати IP 27 Квітня 2016 10:52
Чай не на Марсе живём........???вы не в курсе того, что "хотелка" тут ни при чём, выборы делают деньги.......вот на этой волне и на волне тяжёлых дней для Украины и прошли очередные упыри
Наївні Показати IP 27 Квітня 2016 06:23
А на що ви ще надієтесь в цій країні???
West Показати IP 27 Квітня 2016 06:28
Народ повівся на камуфляж...
Лучанин Показати IP 27 Квітня 2016 06:29
Ч.м.о.
Сусід Показати IP 27 Квітня 2016 07:08
І 5 квартир в новобудах... Трудяга!
Лучанин Показати IP 27 Квітня 2016 07:10
Гнати з депутатів до.... Не хочеться в Піст злословити.
вах-вах до Лучанин Показати IP 27 Квітня 2016 10:43
не плачь
щирий полішук Показати IP 27 Квітня 2016 07:12
Ось вся його робота у кілька речень. Заробляє бурштином і кришуванням свого кума Калитка у лісництві волині, якраз заради того бурштина. У Верховній раді це рєшала різних питаннь. Лучанам нічого не зробив. Жодного законопроекту толкового не написав.заробітчанин як є.
Адвокат Показати IP 27 Квітня 2016 07:36
Добре, що вчасно шпигу просунув. Тепер атестують , так, що навіть суді плачуть. Долар він і в раді долар !!!!!!!!!Генетика.
Лісник Показати IP 27 Квітня 2016 07:47
В нас в Маневицькому районі в лісі контролює своїх "активістів" з лопатами!
свг Показати IP 27 Квітня 2016 07:54
якого чм*шн*ка вибрали так він і працює. де ви бачили замполіта -трудягу?
Лучани до виборець Показати IP 27 Квітня 2016 08:02
Ми вибрали і маємо те, що маємо
Вицин до Лучани до виборець Показати IP 27 Квітня 2016 10:44
Извиняюсь... не мы, а - вы!
Лех Показати IP 27 Квітня 2016 08:32
А відкликати цього г*вн*ра і на театральному майдані на колінця поставити і камуфляж зірвати СЛАБО громадськості??? Який адвокат був, такий і вояка, такий і дупутат... Г*вн*к, на людських смертях і крові до багатства поліз...
мерія Показати IP 27 Квітня 2016 08:36
зато швагера моклицю заступником мера просунув, а ви кажете не робить!!!
КУМ Показати IP 27 Квітня 2016 08:48
Бачили очі,що вибирали,тепер радійте.Хоча там і вибір був не великий
ВАлік Показати IP 27 Квітня 2016 09:04
Свої інтереси лобіює, а обіцянки цяцянки. Він же так добивався ще того депутатства, пам"ятаю аж до Міської ради ввечері прийшла підтримка його. А який з нього толк????? шо є шо нема. Ще не набрав соі а тоді може щось і буде робити, ще може не в"їхав?
злий Показати IP 27 Квітня 2016 09:05
До лучан,які вибрали цього аферіста - що хотіли - те і маєте
Людмила до злий Показати IP 27 Квітня 2016 09:46
Як юрист, він повинен був вносити законопроекти. Раз в тиждень приймуть один закон, а через деякий час вносять зміни.
кума Показати IP 27 Квітня 2016 09:49
можна подумати, що Костанкевич більш ехвективно б працювала. Точно так же було б, лише ВН піарили б її кожен крок...
суддя Показати IP 27 Квітня 2016 10:22
Чого ж безініціативний? Шл***** своіх по МРЕВ попропихував..
віто Показати IP 27 Квітня 2016 10:42
як це "в окрузі не буває?" Частенько бачу його в Львівській майстерні шоколаду. Таке враження, що там-його приймальня. Лапін, згідно свого передвиборчого гасла "вмію захищати", робить те, що обіцяв-активно захищає свої інтереси.
Лучанин Показати IP 27 Квітня 2016 19:32
Одним словом - мудак.Що Народний фронт з Яценюком,від якого Лапін йшов,що сам Лапін.Пустобрехи.Хоча що можна хотіти від Лапіна,туповатенький він якийсь для депутатської діяльності...
Читач Показати IP 3 Травня 2016 11:37
Бо він нічого не читає,- так самокритично признався нардеп у Луцьку перед змаганнями з Рукопаш-гопак. А книга годує розум. Тож в голові у нього - 00.