USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Що вимагають активісти від голови Волинської ОДА

22 Серпня 2014 16:16
Акумулювати сили на забезпечення бійців на Сході та узгоджувати кадрові призначення з громадою вимагали представники громадських організацій Волині Володимира Гунчика.

Про це під час зустрічі громадських активістів та представників волинської громади з головою облдержадміністрації 22 серпня оголосили представники громадських організацій.

Активіст Самооборони Майдану Богдан Климчук закликав голову ОДА поставити питанням №1 проблему війни, а не на внутрішніх домовленостях. З його слів, проблеми армії наразі не вирішуються, натомість спостерігається профанація з боку влади. Активісти вимагають, щоб Волинська облдержадміністрація організувала 16 громадських слухань у районах області. Зі слів Богдана Климчука, колишні представники Партії регіонів не мають морального права займати посади, тож активісти вимагають люстрації.

Він розповів, що добровольці-волиняни із батальйону «Айдар» найбільше просили не бронежилетів чи їжі, а зміни влади в області та люстрації, тому що хочуть повернутися в нову країну. Активіст зауважив, що присутні у залі прийшли на зустріч з головою ОДА від імені цих бійців, які зараз на зовнішньому фронті, а волинські активісти – на внутрішньому. Він зазначив, що своїми кадровими рішеннями Володимир Гунчик йде проти громади. Його підтримали вигуками представники районів Волині. Активіст передав текст звернення Володимиру Гунчику.

У зверненні, зокрема, активісти вимагають оприлюднити графік проведення громадських слухань серед усіх можливих каналів розповсюдження інформації та долучити до організації слухань компетентні громадські організації (які можуть забезпечити інформування, модераторство, правильне виконання процедури тощо) для об’єктивності процесу. Також вимагають обґрунтувати принципи та причини, на яких губернатор будує свою кадрову політику, повідомляти та обґрунтовувати своє кожне кадрове рішення перед громадою.

Активісти вимагають також представити волинській громаді звіт про проведену реальну роботу за увесь час з початку воєнних дій на Сході і про витрачені кошти із підтверджуючими фото, звітними докуметами та будь-чим іншим.

Своєю чергою, Володимир Гунчик пообіцяв опрацювати питання та надати відповідь у середу, 27-го серпня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
лучани Показати IP 22 Серпня 2014 16:33
Гунчик - це креатура мафіозі Клімчука.
не дивно до лучани Показати IP 22 Серпня 2014 17:41
Що з Гунчика хотіти? В такому віці патріоти України, звичайно, є... але ... він не В'ячеслав Чорновіл ...
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 17:00
Пустовіту таких пред'яв щось не було!
... до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 22:47
Бо Пустовіт був ***** *****, який неміг зрозуміти де Він, хто Він і що йому робити і як встигнути всіх з Батківщини попризначати на посади в знак подяки.
Волиняка Показати IP 22 Серпня 2014 17:07
Бо Пустовіт попризначав усіх тих, хто сьогодні влаштував шей цирк, головам РДА сподобалися посади, вони саме у смак увійшли і тут на - звільнення. От тільки цирк то поїхав, а клоуни - лишилися.
Дьодік Показати IP 22 Серпня 2014 17:09
Для чого прибрали Пустовіта? - При всіх його недоліках він людина здатна до діалогу і компромісів. А цей х.р на фото нагадує якогось Брєжнєва, якийсь отстойний совок.
лучани до Дьодік Показати IP 22 Серпня 2014 17:22
Пустовіт,Гунчик,Клімчук - це всі одного поля ягоди. СОВОК.
Лучанка до лучани Показати IP 22 Серпня 2014 17:54
Пустовіт був на Майдані, давно в опозиції, адекватна людина. Ніякого порівняння з цими гунчиками та клімчуками
з Луцька до Лучанка Показати IP 22 Серпня 2014 19:10
Ще раз - на якому Майдані Пустовіт був?:))) А де він зараз охфіцер мобілізаційного віку? До виборів готується? В зону АТО не бажає "мандат" отримати, там замполіти ой як потрібні для підтримки бойового духу!:)
Прохожий до лучани Показати IP 22 Серпня 2014 18:14
а ти кращий ?
О!!! до Дьодік Показати IP 22 Серпня 2014 18:03
Цілком згоден!!! це - НОВЕ обличчя НОВОЇ влади???? де молодь - розумна, патріотична, прогресивна та ініціативна!!!???
вово до О!!! Показати IP 22 Серпня 2014 19:14
А про ...розумна... чого забули?:) Вищеперераховані давно в пристойних фірмах працюют або за кордоном і на державну службу їх і ботагом не загониш, згадайте як силою з банку Кудрявцева Свобода на першого зама висмикнула, бо у лавах з нормальною освітою і роботою немає, одні неуки і балаболи!!! Ледарі і нероби все хороводи водять і посад хочуть!!!
Лось Показати IP 22 Серпня 2014 17:22
коментар було видалено
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 17:32
Які вони активісти? Хами! Крім МАЙДАНІВ нічого робити не гіж!
Анонім до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 17:44
А тобі би, щоб ВСЕ залишилось, як БУЛО при янеку... Маєш інтереси з тих часів?
Всезнайко до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 21:03
А морди які ***льні в цих активістів...
Барабас Показати IP 22 Серпня 2014 17:47
А я не зрозумів, хіба Пустовіт кого запитував, коли призначення відбувалися? Він за своїм квотним партійним принципом послав увесь ГО Майдан, і вирішував усе з Вітром, Гузем, Шибою... Вони усе продавлювали, як могли: призначали голів РДА, на громадськість - фактично плювати хотіли. Коли попросили усім Майданом Войтовича - головою став Вітер, згвалтували риганала Лобача, заступником лишився Пирожик, Алексеева киданули і Гузь просочився у заступники голови Обл.ради. От і вся революція. Зараз уся ця бригада рулить. І їм не подобається, що Гунчик звільняє їх людей з теплих місць. Банда пристосуванців. вони хоч прозвітували за гроші, які збирали на Майдані? І не прозвітують - квартири купувати у новобудовах стали за людські сльози.
Тарас до Барабас Показати IP 22 Серпня 2014 17:56
Пустовіт призначав головами РДА в основному тих, кого запропонували громади районів: ті ж Кух, Дулюк, Цепух, Марчанчин і т.д.
патріот до Тарас Показати IP 22 Серпня 2014 19:19
Ну якщо громади районів як і Луцька з 50 чоловік, а десь і меньше - то керуйте далі, а я візу вже зробив... З такими хороводами Україна ще дуже довго буде як сливка у... ну знаєте де. Сумно...
Всезнайко до патріот Показати IP 22 Серпня 2014 21:04
Я знаю... Як сливка в ср*ці.
Неа до Тарас Показати IP 22 Серпня 2014 23:24
Якщо громада рожищенського району просила призначити Дулюка то тоді повне пе, 50 чоловік в яких ні стида ні совісті висунули з крісла Масалова і засунули туди Дулюка от і вся громада, так, що не перебільшуйте значення громади, горлопани, рвачі і кар'єристи це одне, а громада рожищенського району була залякана правим сектором Бурими, Дулюками і Кучірками і боялась ніс висунути.
Ванга Показати IP 22 Серпня 2014 17:53
Ай, як хочеться побачити декларації Вітра, Гузя, Пирожика, та усе, що вони придбали після Майдану! А про ПС - та Самооборону - взагалі мовчу. Вони ж без заробітної платні їздять цілий рік нічого не заробляють, просто чмирять кого треба і при цьому купують авто, квартири і т.і. Якщо прокуратура не виведе цих дупутатів на чисту воду, ніфіга на Волині не зміниться.
Анонім до Ванга Показати IP 22 Серпня 2014 17:57
ЯСНОВИДЯЩАЯ?!
Підтримую Вангу Показати IP 22 Серпня 2014 18:17
Справді, нехай самооборона прозвітує про доходи і витрати за цей період, а тоді вже їнших обливає брудом. Керівник сам повинен обирати собі команду. Так в школах, лікарнях, приватному бізнесі і т.д. Інша справа - це суворий контроль за діяльністю. Але самооборона та ПС останнім часом поводять себе так, що їм вірити не можна.
Володимир Показати IP 22 Серпня 2014 18:22
Активісти - це ще не громада, це невелика частина людей, які претендують на владу, а фактично розвалюють Україну!
Анонім до Володимир Показати IP 22 Серпня 2014 19:58
100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БРАВО!
Анонім до Володимир Показати IP 22 Серпня 2014 20:00
Так чому справжня громада мовчить? Мовчiть далi!
Анонім до Володимир Показати IP 22 Серпня 2014 20:02
Чи нашу справжню громаду можна лише використовувати для приходу до влади? Ну якщо так то громада має те що заслужила!!!
Барабас Показати IP 22 Серпня 2014 18:57
Пустовіт призначав головами РДА в основному тих, кого запропонували не громади районів, а керівники партійних осередків Батьківщини та Свободи, а це - далеко не громада району!!!: ті ж Кух, Дулюк, Цепух, Марчанчин і т.д. Йшли від Батьківщини і Свободи. Кому ви тут лапшу вішаєте? НІЯКОЇ ПРОЗОРОСТІ у призначеннях Пустовіта НЕ БУЛО!
патріотка Показати IP 22 Серпня 2014 19:40
А й справді, коли були призначення на голів рда, то ніби громаду й слухали, та заодно брудом поливали опонентів, при чому молодих, і в адекваті
віктор Показати IP 22 Серпня 2014 20:01
гуньчик справжній богатир янукович від яйця знепритомнів а гуньчик ... ну герой
Знаючий Показати IP 22 Серпня 2014 20:17
А що цей активіст Клімчук має моральне право щось в когось вимагати, чи він в АТО був. Може хай сам прозвітує де кошти зібрані людьми для майдану, і за що ві пів року їздить по адмінбудівлях і горлопанить. А ще хай керівника ПС перепитає де кошти взяв на квартиру в новобудові.
Бірюк Показати IP 22 Серпня 2014 20:35
Люди добрі схаменіться! Хто стоїть зараз при владі ! Вітри, Пирожики, Гудзі - це люди, які зі своїм ставлеником Мельником їздять по сесіях рад і підримують своїх "квотників" тому, що ті не мають чоловічої ні сили, ні духу . Чого вони бояться? Бояться втратити свої "нагріті" крісла. Люстрацію потрібно провести тільки з розумом, а не криками декількох людей. Хіба ж це вся громада?
Лвркнтійа Показати IP 22 Серпня 2014 21:03
Володимир Петрович! Не здавайте позицій! Женіть цю непотріб в три шиї.Тому, що з ними міцної держави не побудуємо.
123 до Лвркнтійа Показати IP 22 Серпня 2014 23:36
Він вже тобі завод без зарплати побудував ! Ти певно його зам! Що ти вирзеш? До психіатра сходи ! Ні він тобі не поможе!
222 до Лвркнтійа Показати IP 22 Серпня 2014 23:42
Сам собі плюси ставиш? Ти думаєш що тут усі дурні , такі як ти? Ні ми розумніші! Буде твій Гунчик скоро на колінах !
Лвркнтійці Показати IP 22 Серпня 2014 21:31
комсорг заводу Гунчик не дуже добре керує
кара БОЖА Показати IP 22 Серпня 2014 21:51
ГУНЬЧИК ДОГРАВСЯ!!!! ГЕТЬ ЙОГО!!!! МОЛОДИМ ПАТРІОТАМ ДОРОГУ, А ХТО ХОЧЕ КЕРУВАТИ , ТО ПОЇДЬТЕ В АТО ЧИ ХОЧ БИ НА МАЙДАН , І МИ ВАС ПІДТРИМАЄМО!!!! ГУНЬЧИК - ЦЕ ГАНЬБА ДЛЯ ВОЛИНІ!!!!
Активіст - жулік Чай Показати IP 22 Серпня 2014 21:55
Хочуть влади такі шахраї як Чайка (мордатий) в першому ряду з Хведчуком. Той чайка земельний аферист разом із підгаєцьким головою Семенюком юрою добре на землі поживились, а тепер ще влади дайте , половина там безробітних і жуліків, які тепер за гроші любе. Тільки позорять таких патріотів як Данильчук, добре що Поха-великий автомайданівець на перекурі був...кайф ловив
123 до Активіст - жулік Чай Показати IP 22 Серпня 2014 23:39
А чому Волошенюка з Башкаленком не згадуєш? Так як вони землі вкрали і іншого добра то ніхто не вкрав !
до теми Показати IP 22 Серпня 2014 22:22
Якщо Алексіїв з удару займе посаду головного волентера то ти пан Данильчук з ним в темі. Я знаю ти читаєш ВН.
123 Показати IP 22 Серпня 2014 22:23
Володимир Петрович звертаюсь до вас будьте так ласкаві і покажіть цим недоумкам що це ви влада разом з міліцію прокуратурою СБУ військовими і адекватними людьми Волині
до Данильчука. Показати IP 22 Серпня 2014 22:53
Активісти, а Ви були на Сході ??????Тому, що в останнє Ви всі заявляли, що їдете на Схід.Особливо питання до Данильчука, якщо був напиши де саме точне місце розташування, які завдання вконував та ускалді якого батальйону, назви командира та ще пятьох осіб, які були поряд зтобою....Тиж бив себе в груди, що їдеш воювати після Руденка М.М. кабінету,... навдмінну від тебе Руденко точно зараз в зоні АТО. Дай будь-ласка відповідь....
ЧЕСНО Показати IP 23 Серпня 2014 12:31
ПРИЙМЕМ ЗАКОН ПРО ЛЮСТРАЦIЮ КОМУНЯКИ РИГИ КЕРIВНИКИ СБУ ПРОКУРАТУРИ МВД ПIДУТЬ У НЕБУТТЯ НАЗАВЖДИ СУДIВ НА ЛЮСТРАЦИЮ ВСIХ БЕЄ ВИНЯТКУ ТОДI ТАКI ЯК ГУНЧИК РОМАНЮК НЕ ПРИЙДУТЬ ДО ВЛАДИ НIКОЛИ МИ БУДЕМО ЗГАДУВАТИ ЯК КОШМАРНИЙ ЦИХ ОДОЗНИХ ГОРЕ ХАБАРНИКIВ ЯКIВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ ДУМАЛИ I ДУМАЮТЬ ПРО СВОЮ КИШЕНЮ ДЕ ЩЕ Є ТАКА ОБЛАСТЬ ЩОБ КОМУНЯКИ НА НАЙВИШИХ ЩАБЕЛЯХ ВЛАДИ ГАНЬБА ГРОМАДI ВОЛИНI
До чесно Показати IP 23 Серпня 2014 13:10
Таких як Гунчик і Романюк треба цінувати а данильчуків гузів слабенків треба гнати сраною мітлою
888 Показати IP 23 Серпня 2014 15:47
тобі ЧОРТЕНЯ що пишеш до ДАНИЛЬЧУКА, пригай в багажник не забудь памперси і усе побачиш і будеш знати сцик****, будь здоров.
до 888 Показати IP 23 Серпня 2014 20:14
Ти показуєш цим свою культуру та культуру спілкування, а точніше так даєш відповідь на запитання чи був у зоні АТО Данильчук, що поганого запитали???? А ти мене не лякає в мене ще є ящищок 7,62 Х 52, і побачимо кому памперс потрібен.....Дай нормальну відповідь-був чи ні????? Ти такими висловлюваннями ще більш дискретуєш ПС який і так на межі масової ненависті у суспільстві. Будь здоров.
До888 Показати IP 23 Серпня 2014 22:11
Я взнаю хто ти от тоді покатаю тебе з лопатою
до 888 Показати IP 24 Серпня 2014 08:55
Крім матюкатися більше нічого не вмієш, сопля нещасна? Питання велике, де все-таки, був данильчук - чи воював чи мародерствував.
777 Показати IP 24 Серпня 2014 19:02
у шацьку Кислюк льонка...друге пришестя , повн ... пі.....ець. профі з балагану землі до свого карману.прихвитизував гектарами кругом світязя,набудував кучу дач ,майстер по віджиму грошей з бізнесу,міцубу бобіка за 30 шт зел з салону на зарп.голови слабо ,політ профура.... гунчик ,шацьк в лучшому випадку скупае тебе в Чорному озері